Skoči na vsebino

[multi] Wo Long: Fallen Dynasty


Priporočeni prispevki

Nujno dat na SSd na pcju,.. ker čakaš pol ure za vsako pizdarijo,.. drugače pa za to kako zgleda bi pričakoval veliko boljši performance,.. S časom mislim da mi bo celo bolj dogajal kot nioh 2,.. ker ta mehanika pozitivno negativne energije in res super odpustljiv deflect timing,.. je zelo zabaven,..

Povezava do prispevka

ne vem ,.. mi se zdi kar standarndo da se ima stvari na mehanskih diskih ,.. kdo daje vsa jajca na 200Evrske diske,.. sorry ni ,.. 2TB spodoben disk je pri meni poln v dveh tednih. Da sem pa na to opozoril je pač ,.. do zdaj nisem še videl takega časa zasmrt nikjer,.. ali za iti v main meni iz špila,.. praktično lovda dve minuti al neki.

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Hdd je storage. Iger ki jih igraš se pa nanj ne daja že več ko 10 let lol.. 

Do zdaj mi je vedno dol viselo če nekaj časa stvar lovda,..Zlast ker eni igramo pač 20 Stvari in več na mesec,.. nekako ni v navadi imeti čisto vse inštalirano na ssd,..,.. ampak ko je 3 minute za v main meni iz igre pridt je pa adijo pamet,..

Povezava do prispevka
foker reče pred 12 urami:

Do zdaj mi je vedno dol viselo če nekaj časa stvar lovda,..Zlast ker eni igramo pač 20 Stvari in več na mesec,.. nekako ni v navadi imeti čisto vse inštalirano na ssd,..,.. ampak ko je 3 minute za v main meni iz igre pridt je pa adijo pamet,..

20 stvari na mesec igraš? WTF? Jaz sem prvi SSD kupil ko je bil 60gb 250€ in je bil zelo hitro premajhen za Winse + WoW tak da sem moral kupit še enga da sem imel pol 120GB :P 

Povezava do prispevka

Men je kul špilčič. Pač Nioh brez stamine z Sekiro like parry mehaniko. Itemizacije je enaka ko v Nioh s tem da so totalno zafukal ker je res težko razbrat katera oprema je set item ker nima posebne barve... Ampak v NG je to pomoje čist brez pomena imo ker je sam važn da upgrejdaš sprot in je. Težavnostna krivulja je pa all over the place. Vsi human šefi so zafukani k prasica in jebeš ježa dokler jih v nulo ne naštudiraš. Me zanima kolk si vas bo zobe polomil na modelu z imenom Lu Bu :devil: Jaz sem ga ponavljal verjetno večkrat ko vse šefe v obeh Nioh igrah. Pa en sidemission imam kjer fašeš gank squad treh named humanov hkrat ki te zergajo ko prasica, mečejo bombe, castajo spelle ni da ni... Po 10+ poskusih reku fuck it in bom pršu nazaj ko bom mal bolj zlevelan.

 

 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 59 minutami:

Torej je gameplay loop isti kot pri Nioh? Misije na istih mapah z različno postavitvijo checkpointiv in enemyjev?

 

Tako kot v Nioh je story mission unikatna mapa, submission pa na delu story missiona. Zanimivo je da so nalagalni časi malenkost daljši kot v Nioh igrah čeprav je engine imo enak ker vizuelno je še vedno ista pašta.

 

Rise of Ronin bo pa open world baje.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Team ninja dela level design (pomanjkanje level designa) isto od Nioh 1 že skos, ne pricakujta izboljšav tukaj, ker jih ni :D 

 

Vsaj jaz ne vidim nekih sprememb drugače, carski combat spet. Zgodba je odlično vmeščena v ta del zgodovine, ful je dobro, če imaš malo predznanja.

 

Vse ostalo...team ninja pač :D

uredilo bitje Vučko3
Povezava do prispevka

 

fric reče pred 9 urami:

When I finally beat him and realized there was a second wave of the fight, I Uninstalled the game lol :lol:

 

Ajd če ne prideš čez prvo fazo pol pa res nima smisla igrat naprej... Sam to verjetno pomen da hočeš igrat igro tko ko Nioh kar je pa pretty much nemogoče.  Parry je dobesedno obvezna mehanika tukaj in dejansko se ne da dodgat skor nič ker imaš takoj nafilan stagger meter oz negative spirit. Včer sem bil res vesel ko zajla ko sem šefa ki me je dan prej lomil ko prasca fasal še enkrat v še močnejši izvedbi in seveda me je spet lomil ko prasca... 

 

Itak imate demo na voljo in probajte igro. Imaš prvi dve stopnji in če vam bo igra kliknila boste užival ker combat je res fun sploh ko prideš v ritem.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

 

 

Ajd če ne prideš čez prvo fazo pol pa res nima smisla igrat naprej... Sam to verjetno pomen da hočeš igrat igro tko ko Nioh kar je pa pretty much nemogoče.  Parry je dobesedno obvezna mehanika tukaj in dejansko se ne da dodgat skor nič ker imaš takoj nafilan stagger meter oz negative spirit. Včer sem bil res vesel ko zajla ko sem šefa ki me je dan prej lomil ko prasca fasal še enkrat v še močnejši izvedbi in seveda me je spet lomil ko prasca... 

 

Itak imate demo na voljo in probajte igro. Imaš prvi dve stopnji in če vam bo igra kliknila boste užival ker combat je res fun sploh ko prideš v ritem.

Včeraj prišel do Zhang  Bao. Model se teleportira po prostoru, sem na hiter dobil prebliske na Elden beast. Itak skoraj na dnu z lajfom se majster k meni teleportira in me odlomi.

Povezava do prispevka

Končal igro z vsemi side misijami vred v cca 33 urah tako da dolžina je lih pravšnja. Probal prvo misijo v NG+ in ima šef tolk lajfa da dol padeš njegove specialke pa skor vse oneshotajo v drugi fazi lol... Tko da tole verjetno ne bom igral na višji težavnosti ker je skok v težavnosti čist prevelik napram Nioh igram... 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...