Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

tiesto reče pred 2 minutama:

Tole morta TTT nadoknadit

 

Če se je Rogla uspel mal regenirat pa če se bosta menjavala bi ga znala celo ujet.

 

EDIT: drugače pa Yates odlična dirka doslej. Mu privoščim odličen Giro, da bo mešal štrene Ineosu. 

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
Shadow reče pred 4 minutami:

ce ga ujameta, mora wva pobrat etapo

 

Definitivno bosta šla na Wouta, če ujameta Yatesa, si več kot zasluž. Je pa faking epsko gledat, ko Wout prtisne, takoj naredi par metrov Rogli, se more kr mal nazaj držat:avadodo:

 

EDIT: Yates še kr drži razdaljo :worship:

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
tiesto reče Pravkar:

Fak da bo pobral

 

Ma jst mu privoščim, jebat ga, odlična predstava danes :)

 

Svaka čas van Aertu, kako se je razdal danes za Roglo, pa :avadodo: Rogli, če ne druzga, nam ni nikol dolgčas ob zaključkih večdnevnih etap, kjer nastopa :lol:

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
tiesto reče Pravkar:

Ma ja itq, sam Wout si tur zasluzi. Itq bi zmagal, ce neb rabu Rogle slepat v klanc :rofl:

 

Bi znal zmagat danes ja, če mu ne bi blo treba čakat Rogle danes. Danes je bil res v odlični dnevni formi.

 

Drugače pa a ste vidl, faking Kung je bil v drugi grupi :avadodo:

Povezava do prispevka

Ej cist mozn, se nism spomnu, pa na rtvslo je bla omenjena prva rumena majca.

 

Prvič v bogati karieri je Primož Roglič uspel osvojiti etapno dirko svetovne serije v Franciji. Slavil je že na dirki po departmaju Ain poleti 2020, ki pa ne sodi med elitne dirke. 

uredilo bitje tiesto
Povezava do prispevka
tiesto reče pred 1 minuto:

Ej cist mozn, se nism spomnu, pa na rtvslo je bla omenjena prva rumena majca.

 

Je prva world tour etapna zmaga v Franciji, Tour de l'Ain je nižji rang.

 

Drugač se je pa izkazal, kar me je skrbel že, ko sem prvič videl ekipo TJV za P-N. S tem ko so na dirko od pravih hribolazcev vzel sam Kruijswijka, ki je spet svojo vlogo opravljal toplo-hladno (možno da je k temu prispeval še padec v eni od etap), so Rogliča zelo pogosto v zaključkih etap pustil samega, da je pokrival skoke in se vozil na vetru (in trošil veliko dodatne energije nepotrebno). Če je do včerajšnje etape zgledal, da je Rogla tok premočan, da mu tud soliranje ne pride do živega, pa so se te špranje v sestavi ekipe dons pokazale v vsem svojem sijaju in čist lahko bi izgubil GC ob koncu. Van Aert je sicer pokazal svoje God tier sposobnosti danes, ampak moje mnenje je, da če bi mel vsaj enga proper hribolazca več na dirki, ki bi bil ob zaključkih etap ob Rogli, da bi pokrival skoke in mu pomagal, van Aerta danes ne bi sploh potreboval. Sam vprašanje, če ma TJV trenutno sploh kašnega pomočnika za klance, ki je v taki formi (izvzemši Vingegoda, ki je verjetno želel vozit za svoj GC). Kuss spet deluje dokaj razštelan, z Dumoulinom ne vem, kaj se dogaja sploh (sem ga pričakoval na Tirrenu vsaj, če ga že ni na P-N), ostali so pa pol že bolj tako tako.

Povezava do prispevka
dilar reče pred 3 urami:

 

Wout si je kot kaže mal opomogel, ko je v prejšnjih dneh hitro spustil.

 

...jaz sem po dirki razmisljal; kaj ce je bil 'pocitek' WVAja na preteklih etapah nameren? 

 

tudi zdi se mi, da je bilo evidentno, da je sel danes po etapno zmago...

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 uro:

 

...jaz sem po dirki razmisljal; kaj ce je bil 'pocitek' WVAja na preteklih etapah nameren? 

 

tudi zdi se mi, da je bilo evidentno, da je sel danes po etapno zmago...

 

 

Nameren je definitivno bil, vprašanje pa, a se je šparal za to etapo al na splošno za prihajajoče klasike. Lani je kar izrazito nosil posledice tistih naporov na Tirreno-Adriatico, ko se je trošil na vsaki etapi. Po mojem so imeli v TJV strategijo, da Wout proba ostat z Roglo čim dlje, (ker so zagotovo vidl, da bosta Stevi in Dennis odpadla pred zadnjim vzponom), zdej al je ciljal tud na etapo že pred štartom al ne, pa ne bomo nikol vedl verjetno :) Se pa že govori po twitterju, da naj bi Yates na zadnji vzpon proizvedel tam 6,6 W/kg, kar je monster performance.

Povezava do prispevka

mene lihk to pr ubeh nasih skrbi, da bomo cez 5 let brali, da sta napokano bla z dopingom in bodo use uzeli. Sploh ce pogledas, kdo use je pr UAE in tud pr Jumbotu ni dost bols stanje glede prejsnih gresnikov... 

 

tko, da jst ne bi kr udrihal cez Armstronga kr tkole k so ga lihk dobili. 

Povezava do prispevka
Shadow reče pred 5 minutami:

mene lihk to pr ubeh nasih skrbi, da bomo cez 5 let brali, da sta napokano bla z dopingom in bodo use uzeli. Sploh ce pogledas, kdo use je pr UAE in tud pr Jumbotu ni dost bols stanje glede prejsnih gresnikov... 

 

tko, da jst ne bi kr udrihal cez Armstronga kr tkole k so ga lihk dobili. 

 

Jah lej, če pa bomo, pa bomo. Vsi vejo v kaj se spuščajo, če se dopingirajo in bodo pač mogl sprejet backlash v tem primeru. Jst bom pričakujem, da če kej bo, bo podobna scena kot za Sky, kjer se neki kao odkrije, pa se ne razjasne in je pol mutno naprej :D Po moje se nas itak večina tle strinja, da vse ekipe mutijo v sivinah. Grešniki so pa itak v vseh ekipah.

Povezava do prispevka

Ja ne vem. Men je tip res cunt of the highest order, pa po teh pizdarijah ki jih je počel (najbrž ne sam), bi človek pričakoval malo bolj normalen odnos. To je moj (najbrž naiven) prepričanje, da če nekaj počneš zavestno, pol bodi tud pripravljen sprejet vse kar zraven spada. Ne pa da se najprej tolčeš po prsih na podlagi zgoljufanih rezultatov, pol kategorično zanikaš vse laži, k ti vse dokažejo se zjokaš za kamere, čez par let pa spet glumiš glavno faco vsepovsod. Pač človek mi je bil mega antipatik še iz tekmovalnih časov, zdej mi gre pa vedno bolj na kurac. Pa ja, mislim da bi se ga moral izbrisat iz vseh debat. Tudi če je nekaj plod res odlične goljufije, je to konec koncev še vedno goljufija in kot taka pač ne bi smela imeti mesta v zgodovini tega športa. 

Povezava do prispevka

Ja sej razumem kaj hočeš povedat. Pa logičen odziv bi bil and nothing of value was lost ane :) sej je jasno da tud zdej vsi verjetno hodijo po precej tanki črti. To je pač vrhunski šport. Sam še zmerej mislim da je treba goljufijo obsojat in pač tud za nazaj povedat da stvari niso kul, če niso dosežene na pošten način. Sej tud vem da je tak pogled v današnjem svetu večkrat deležen posmeha kot goljufanje samo. Pač najbrž že od nekdaj velja, da je za dosego ciljev dovoljeno vse, sam se pa s tem pač nikoli ne bom strinjal. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...