Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

 

EDIT: fak čist pozabu že, kok przadet je bil ta padec od Mohoriča z lanskega Gira. To zgleda dobesedno kot en bad CGI shot iz 2000ih :S

 

 

 

Norc res, da se po takmu crashu še upaš tko furat, kot se je dons na spustu :worship:

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
Boris reče pred 1 uro:

jah moho ne bo dolg osmi una dva pa bosta kar tam ostala kdaj bosta izmenjala mesti to je pa to

kakor sem absolute Rogla fan, mislim da je Pogi next level in močno močno dvomim, da lahko Roglič vzame še kak 3 tedenski GT, na katerem bo tudi Pog.

Povezava do prispevka
Shadow reče pred 1 uro:

In tudi kronometrsko gladko do zmage :) Moho pa 4. 

 

Vidm, da so popravl. Je blo najprej rečeno, da je bil 5. 

 

Drugač pa another only in cycling news:

 

Freak pre-race crash takes Craddock out of E3 Saxo Bank Classic
BikeExchange rider in hospital for X-rays after falling on TV cables
Povezava do prispevka

Laporte pa spet v akciji za TJV na GENT-WEVELGEM. Woutu se pomoje kr smeji, da so ga dobil v ekipo letos. Model stalno delivera.

 

EDIT: lol dobr jinxnu, model totalno zasral finiš, drgač pa super zmaga Ghirmaya :worship:

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
dilar reče Dne, 27. 3. 2022 at 16:34:

Laporte pa spet v akciji za TJV na GENT-WEVELGEM.

 

tip je dobesedno neumoren. tole je bil tak zadetek v polno za TJV, da peče glava. :ododava:

 

moram pa povedat, da sem letos prvič ujel to dirko in sem imel ves čas nek čuden, morbiden občutek.

 

dobesedno se vozijo skozi polja, kjer so potekale ene izmed najhujših bitk 1. svetovne vojne. :mehkoblato:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...