Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

hawa meyta reče pred 14 urami:

 

...moje 'modrovanje' se je (še enkrat več) postaralo naravnost odlično. :D

 

cel dan sem tempiral pravočasen odhod iz službe, nakar se je, jasno, vse sfižilo. če kdo ujame kje extended highlights, se priporočam.

 

Glej skrtuha k noce placat za GCN narocnino. Za 39eur letno je bargain.

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 8 urami:

 

Glej skrtuha k noce placat za GCN narocnino. Za 39eur letno je bargain.

 

Drgač če te interesirajo tud drugi športi, se ti mejbi bolj splača vzet eurosport letno naročnino, ki te pride 24 EUR/let, pa maš še vse ostalo. Tisti GCN dokumentarci so men dost brezvezni in redko kšnga pogledam.10

 

EDIT: in other news, Israel - Premiertech ma sam še enga kolesarja na P-N, kaže, da neka gripa razsaja med pelotonom, včer odstopil 18 kolesarjev, danes še 10, sam še dobrih 100 kolesarjev je na dirki :wacko:.

 

EDIT: haha kera zmaga Total Energie riderja :D

 

EDIT3: Pogi, Vingegod pa Remco skočl na zadn klanc!

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
Shadow reče pred 24 minutami:

tipicni tuljoti :D  Mene cudi, da jim rata Giro odpelat kokr tok spodobno (puste kamere :D )  

 

 

 

:avadodo: :rofl: 

 

Sej so mel lan al predlan sceno, ko je helikopter prebliz letal in je podrl ograje v finišu in se je kr neki kolesarjev razlamal recimo.

 

 

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
dilar reče pred 2 urama:

Me veseli, da je Remco priključil na konc, bi bla res smola, da bi kasiral dodaten zaostanek zarad tega kiksa organizatorjev...

 

se popolnoma strinjam. to bi bilo res brez veze.

 

Shadow reče pred 1 uro:

tipicni tuljoti :D Mene cudi, da jim rata Giro odpelat kokr tok spodobno (puste kamere :D

 

...ker jim vsi gledajo čisto vsak dan pod prste. čim jih pa spustiš iz ketne in se začne njihova značilna improvizacija, je pa konec. :D

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...