Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

dilar reče pred 27 minutami:

Pizda skoz zamudim etapo, ko naši razturajo, pol pa prehit odprem novice in si spoilam fun :S Čestitke Mohoriču, vsa nesreča zadnjih let se povrnila letos na Touru :)

Js lih na tenisu pa mi model spoila aves da je Mohoric zmagu? Pa js ni mozno, ce je bezal ze od zacetka pa glavnina bla minuto stran ze. Si pogledu pol 27km pred ciljem sam wtf :avadodo:

Povezava do prispevka

Lol Kirby med prenosom navrgu joke, da je Slovenija edina država, ki je prevedla njegovo knjigo v svoj jezik, edina država, ki jo zanima, kva ma za povedat :D

 

EDIT: drgač pa neumna poteza Mohota po mojem skromnem mnenju, res mi ni jasn, zakaj je šov to delat po vseh letošnjih scenah, povezanih z Bahrajnovci...

 

EDIT2: sem poslušal zdej post-stage intervju, ne vem, a so najdl send nudes korespondenco med Mohotom pa njegovo punco, k je tok pizdil, da so mu šli čez osebne slike, itd. :rofl: pa štekam, da more morit, da ti kepi upadejo, pa vse prebrskajo, kakršnakol je že situacija.

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
dilar reče pred 8 urami:

Lol Kirby med prenosom navrgu joke, da je Slovenija edina država, ki je prevedla njegovo knjigo v svoj jezik, edina država, ki jo zanima, kva ma za povedat :D

 

EDIT: drgač pa neumna poteza Mohota po mojem skromnem mnenju, res mi ni jasn, zakaj je šov to delat po vseh letošnjih scenah, povezanih z Bahrajnovci...

 

EDIT2: sem poslušal zdej post-stage intervju, ne vem, a so najdl send nudes korespondenco med Mohotom pa njegovo punco, k je tok pizdil, da so mu šli čez osebne slike, itd. :rofl: pa štekam, da more morit, da ti kepi upadejo, pa vse prebrskajo, kakršnakol je že situacija.

Zakaj ne bi popizdil če je prepričan da ga brezveze nadlegujejo. Je pakrat omenil da so mu šli čez družinske fotografije, mislim wtf.

Kot drugo je pa tudi to, da ima tekmovalec nek ritem na takšni veliki dirki. In če ti za brezveze zjebejo to, da ostaneš brez počitka, masaže, baje brez večerje... direktno izpade kot drkanje  v glavo. Saj bodo meli od nedelje naprej cajt vse testirat stokrat če treba. Ne grejo narkomanska mamila ven v parih urah. Niso zadnjič enim lase jemali, al nohte al neki? 

Meni se zdi prav da se zase postavi, če ga to motivira da dobi še tistih par % v primerjavi s konkurenco, da dobi etapo; toliko boljše :)

 

Povezava do prispevka
Caffrey reče pred 25 minutami:

Zakaj ne bi popizdil če je prepričan da ga brezveze nadlegujejo. Je pakrat omenil da so mu šli čez družinske fotografije, mislim wtf.

Kot drugo je pa tudi to, da ima tekmovalec nek ritem na takšni veliki dirki. In če ti za brezveze zjebejo to, da ostaneš brez počitka, masaže, baje brez večerje... direktno izpade kot drkanje  v glavo. Saj bodo meli od nedelje naprej cajt vse testirat stokrat če treba. Ne grejo narkomanska mamila ven v parih urah. Niso zadnjič enim lase jemali, al nohte al neki? 

Meni se zdi prav da se zase postavi, če ga to motivira da dobi še tistih par % v primerjavi s konkurenco, da dobi etapo; toliko boljše :)

 

 

Pač narediš neko drugo gesto ane, ne pa faking Armstrong mouth zipped geste, ki je pizda simbolni footage Armstrong doping ere. Verjetno vsak, ki vsaj malo spremlja kolesarjenje ve za tisto sceno, ko je Armstong bullyjal Simeonija, ker je tip javno govoril o problematiki dopinga v pelotonu. Mislm, to je res totalno tone deaf move s strani Mohoriča in najslabša možna opcija, ki jo je lahko naredu kot odziv na doping obtožbe. Po vsej medijih se piše o tem zdej in s tem je sam še dodal ogenj vsem namigovanjem o dopingu. Pač jst ne vidm tle variante, da Mohorič ne bi vedu, kaj ta gesta pomen v zgodovini kolesarstva, pa nekak mi ni deloval tok neumen model, ampak tale scena mi paše prav na tist meme palca med špice self fail. Upam, da so mu dal po čestitanju v ekipi še par focnov okol kepe za tole.

Povezava do prispevka
Boris reče pred 1 uro:

Prosim ne bluzit neumnosti. Imeli so nalog sodnika. Sodnik ne podpise naloga brez nekega dokaza. 

 

Če bi imeli dokaze bi sledile aretacije. 

 

Also Mohorič je bil star 4 leta ko je Armstrong gestikuliral kameri. Poteza je imo neumna ampak po drugi strani pa tudi dvomim da je vedel da je to že izvedel Armstrong. 

 

Veliko večino teh mladih kolesarjev boli k za nekaj kar se je zgodilo skoraj 25 let nazaj. 

 

 

 

 

 

uredilo bitje Mutombo
Povezava do prispevka
Boris reče pred 18 minutami:

Vsi vemo kaj je gestikuliral lance kako nebo to vedel moho k je profi. Isti glup izgovor k ma pogi kao jst sm mel

5 let k je ganetti goljufal v protouru

 

Exactly, in why the fuck bi želel, da se delajo kakršnekoli povezave med tvojimi uspehi in Armstrongom? Vsi mediji včeraj in danes, Mohorič v cilju nakazal kretnjo, ki jo je nazadnje v kolesarjenju pokazal Armstrong (you don't break Omerta). Dosegel je lih kontra efekt. Namesto da bi se pisalo o njegovi neverjetni predstavi z vidika športne odličnosti (verjetno to želiš kot atlet, ki naj bi bil čist), se bo sam še tok več pisalo o NEverjetnih rezultatih Bahrajnovcev to sezono, ko je cel kup kolesarjev prletel od nikoder (Mader in Padun recmo), cela ekipa pa kar naenkrat niza odlične rezultate, pa vsi po vrst furajo klance, kot da majo 3 % naklona. Kaj ti pomaga po takih gestah govort, da nimaš kaj skrivat, pa da nisi bil nikol pozitivn. Sej to je vsak doper v preteklosti govoril. 

 

Saj dobr, konc ranta, pač po mojem mnenju totalno neumna poteza, ki sam dodatno meče negativno luč na njegovo ekipo in po en stran tud na ostale slovenske kolesarje.

Povezava do prispevka
Boris reče pred 3 urami:

Prosim ne bluzit neumnosti. Imeli so nalog sodnika. Sodnik ne podpise naloga brez nekega dokaza. 

na Lancovi oddaji je Brunell al kaj je že včeraj rekel, da so žandarji uleteli zato, ker sta dva francoska športna direktorja na Dofineji(!!) izjavila, da ni normalno, da Bahrain dobi 2 zaporedni etapi.

 

jebejo se naj polžejebci. lani so isto sranje naredili Quintani za brezveze.

 

apologetim za racijo pa samo en velik FUCK OFF. 50 policajev v hotel, te tretirajo ko najhujšega kriminalca, ti preiščejo vse osebne stvari, dobiš grožnje za passworde na osebnih mobitelih in compih,... medtem, ko imaš najmanj 2 doping testa na dan.

Povezava do prispevka

Pa sej policijske preiskave so v zadnjih 30 letih kr "pogoste". Nevem zakaj zganjati tak pustni karneval, sej se vsi zavedajo po kakšni tanki meji se giblje pro kolesarstvo. Še pri šahu kontrolirajo doping...

 

edit: glede Mohoriča, samo reklamo si je naredu, nč slabega.

 

uredilo bitje bozicekman
Povezava do prispevka

Three anonymous riders claim to hear 'strange noises' from four team's rear wheels during the race
 

"There is a strange noise. I can hear it while riding. It comes from the rear wheels. A strange metallic noise, like a badly adjusted chain. I've never heard that anywhere," the rider said.
 

"There is a strange noise. I can hear it while riding. It comes from the rear wheels. A strange metallic noise, like a badly adjusted chain. I've never heard that anywhere," the rider said.

Povezava do prispevka
Boris reče pred 10 minutami:

Three anonymous riders claim to hear 'strange noises' from four team's rear wheels during the race
 

"There is a strange noise. I can hear it while riding. It comes from the rear wheels. A strange metallic noise, like a badly adjusted chain. I've never heard that anywhere," the rider said.
 

"There is a strange noise. I can hear it while riding. It comes from the rear wheels. A strange metallic noise, like a badly adjusted chain. I've never heard that anywhere," the rider said.

 

A ni tko da v prafaktorje in z rentgenom cekirajo bicikle? A tem trem kolesarjem neki brni v usesih al je kej sans da je res? 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...