Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Verjetno ne zgresim nic, ce recem, da je bila to njegova najboljsa sezona v karieri do sedaj. Ali pac? Tour de France je sicer najprestiznejsa dirka, ampak meni so letosnje predstave se bolj impresivne od tega, kar je kazal obe leti, ko je dobil Tour. Sploh zmaga na RVV je bila res nekaj posebnega.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 2 urama:

Van de Poel je isto kandidat. Dve klasiki plus SP.

 

Zanimivo bo spremljat ce bo Pogi sel lovit San Remo naslednje leto. Glede na to da je dobil Flandrijo zna izpustit ostale klasike in potem full force na Tour.

 

Po mojem mnenju ni debate. Pogi je bil letos povsod konkurenčen. Če pa ne bi fuknu na L-B-L, sem pa dokaj prepričan, da bi bil na stopničkah tudi tam.

 

Mutombo reče pred 2 urama:

Van de Poel je isto kandidat. Dve klasiki plus SP.

 

Zanimivo bo spremljat ce bo Pogi sel lovit San Remo naslednje leto. Glede na to da je dobil Flandrijo zna izpustit ostale klasike in potem full force na Tour.

 

San Remo bo težka, če bodo tm težkokategorniki ala Van der Poel, van Aert in co. Tip bi mogu par kil pridobit, ker je klanc prekratek za dropnt klasičarje.

 

EDIT: na gravel SP-ju pa Moho v begu z Vermeerschem in Swiftom in ma lepo šanso za stopničke, glede na to, da imajo 3 minute in pol prednosti pred ostalimi. Pa še kakšna blamaža, da niso uspel uredit prensoa za včerajšnjo dirko v ženski konkurenci. Sramota res...

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...