Skoči na vsebino

Tablice


Priporočeni prispevki

Do sedaj sem za branje pdfjev uporabljal remarkable, ki je sicer ok za oči in tudi lepo se piše po njem in je prave velikosti. Toda vsakič, ko hočem spravit kak pdf nanj/z njega je to hudičevo dolgotrajna zadeva. Da ne omenim, da ima tudi neverjetno glup UI. Zdajle mi je potegnil živc, ker sem dva dni bral eno zadevo in jo sedaj ne morem spravit na PC. Verjetno so zdaj kake tablice, ki so dovolj velike a vseeno lahko in je branje pdfjev na njih zmožno. Večina PDfjev, k jih berem je postavljena v velikosti A4. Nujno je da ni Apple produkt in da pač se lahko obnaša tudi kot zvezek.

 

Kakšna priporočila oziroma kaj moram pazit?

 

 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

jst sm pregledoval par mesecev nazaj android ponudbo pa je samsung s6 lite 2022 najboljši nakup za okoli 300€ (zdele maš na amazon warehouse za mal manj s poškodovano embalažo), ker dobiš zraven še pen. ostali načeloma nimajo pena priloženega, ponavadi so pa precej dragi. 

 

na njem berem mange in igram marvel snap. za pisat in risat je ok, nisem pa veliko uporabljal, da bi lahko nekaj komentiral. pero vglavnem praktično brez delaya piše po ekranu. 

 

bi si pa želel kaj močnejšega, če bi več uporabljal. je malo počasno vse skupaj. če začneš kej med appi preklapljat, ni najbolj tekoča izkušnja. 

 

odločal sem se tudi za xiaomi pad 5, ampak ga potem ni bilo nikjer na zalogi, plus pisalo je 50€+, tako da je vse skupaj prišlo dražje od samsunga. nisem pa nameraval veliko uporabljati. pred kratkim je izšel xiaomi pad 6, še na to vrži en uč. 

 

zdej je izšel one plus pad, ki ga precej hvalijo. sam je 500€ (kar je sicer dobra cena za kar ponuja), pen je pa 100€. 

 

se mi pa zdijo te 10-11 inčne tablice premajhne za branje a4 strani - ampak, če ti sede na remarkable, ti bo na tablici tudi. 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka

 

Lunco reče pred 1 uro:

jst sm pregledoval par mesecev nazaj android ponudbo pa je samsung s6 lite 2022 najboljši nakup za okoli 300€ (zdele maš na amazon warehouse za mal manj s poškodovano embalažo), ker dobiš zraven še pen. ostali načeloma nimajo pena priloženega, ponavadi so pa precej dragi. 

 

na njem berem mange in igram marvel snap. za pisat in risat je ok, nisem pa veliko uporabljal, da bi lahko nekaj komentiral. pero vglavnem praktično brez delaya piše po ekranu. 

 

bi si pa želel kaj močnejšega, če bi več uporabljal. je malo počasno vse skupaj. če začneš kej med appi preklapljat, ni najbolj tekoča izkušnja. 

 

odločal sem se tudi za xiaomi pad 5, ampak ga potem ni bilo nikjer na zalogi, plus pisalo je 50€+, tako da je vse skupaj prišlo dražje od samsunga. nisem pa nameraval veliko uporabljati. pred kratkim je izšel xiaomi pad 6, še na to vrži en uč. 

 

zdej je izšel one plus pad, ki ga precej hvalijo. sam je 500€ (kar je sicer dobra cena za kar ponuja), pen je pa 100€. 

 

se mi pa zdijo te 10-11 inčne tablice premajhne za branje a4 strani - ampak, če ti sede na remarkable, ti bo na tablici tudi. 

Hvala!!

 

sej če ima OK sistem za mal pozoomat tekst se da brat na 10", ampak to je res od sistema odvisno. Pa remarkable je širok in tle notr prinese.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...