Skoči na vsebino

[multi] Dragon's Dogma 2


Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 2 minutama:

 

Drž se teh pawnov ker men fulkrat skočjo v prepad al pa grejo direktno pod golema da jih ubije vse naenkrat ko enraga... Da o bitkah z zmaji sploh ne govorim. Vedno ko hočem premikat težko opremo dol iz sebe je warrior nekje predaleč od mene itd :D Help pa res praktično nikol ne rabim stiskat ampak itak je moj osebni pawn healbot ki sem mu dal kindhearted inclination in dejansko rabim njega še najmanjkrat obujat od mrtvih...

Jaz sem v 40urah igre pawne zamenjal 3x. Mogoce pa mam sreco

Povezava do prispevka
Majek reče pred 8 minutami:

Heh se odločim, da nujno hočem Magick archer vocation zaradi nostalige in tečem čez cel batahl in me potem ponoči en Dulahan zahakla in me razbije tako kot noben zmaj, chimera, griffin, gorevarianta še ni. :lol: 

To je oni modri enemy? Jaz sem mel quest resit enega guarda tam v tisti megleni coni. Nismo ga ubili, šel je. Damage itak nismo ne vem kaki delal😂

Povezava do prispevka

Dva sta podobna ta Dulahan je necro uni drugi je nek sorcerer mage

 

Anyway svetujem igrat malo triksterja, da oklenes augment, da te zvocno opozarja ko je seeker token v blizini

 

Naredi exploration se boljsi..

 

Pa z mapo online si lahko pomagas, pol ko ai odkril vse seveda.. tej secret toleni ao ponavadi na zankmivih lokacijah, tako da odrijes se marsikaj zraven

Povezava do prispevka

Warrior is love warrior is life.

 

Katere skile nucas? Jaz furam tisti charged overhead slash, block, ce se mi slucajno userje ga pravilno timeat, potem tisti charge jump stab, ki naj bi stunnal in opletanje s kurcem po koprivah, ki postaja vse hitreje.

 

Sem zadnjic lootal ene frost enchanted daggerje, tko da moram se thiefa sprobat, zdaj ko sem zmaxal warriorja.

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka

Jaz sem komaj zacel warriorja. Mam par skillov, tisti skok, krozni zamah, tist ko chargas v enemija in ga zabijes v skalo. 

 

Thiefa mam max. Odlicnih daggerjev je res veliko. Samo švigaš levo desno in vse pada. Sem pa odklenil onega dwarf smithy v Batthalu, ta ima najboljso robo. Vrzi 50k, kupi framae blades in to je to. 

 

Sem pa odklenil tudi mystic archerja.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 2 urama:

Jaz sem komaj zacel warriorja. Mam par skillov, tisti skok, krozni zamah, tist ko chargas v enemija in ga zabijes v skalo. 

 

Thiefa mam max. Odlicnih daggerjev je res veliko. Samo švigaš levo desno in vse pada. Sem pa odklenil onega dwarf smithy v Batthalu, ta ima najboljso robo. Vrzi 50k, kupi framae blades in to je to. 

 

Sem pa odklenil tudi mystic archerja.

meni so boljsi uni ledeni nozki ne vem ce jih imas

-----------------

drugace pa sem maxal vse classe in definitivna lestvica je sledeca:

 

1. Warfarer - lahko imam archerja in thiefa skupaj.. kar mi je supar kombinacija

2. Archer - dela ful dmg headshot m+k in jih lahko ubijas na dalec in na blizu ful hitro.. za zamaje je tudi precej dober in meni je fun igrat

3. Thief - mobilnost, dps, zakon za mini bosse, plezanje vrtenje nema da nema in ql igrat

4. Sorcerer - bi ga dal nizje zaradi gamplayja, podobno magu AMPAK ima najvecji dmg!!! rabis master skile ampak tudi uno, ko mu zalepis bombo na telo je OP

5. Magic Archer - ko nek bolj pocasen archer.. ne vem, dober je, ma meni neki ne stima 

6. Mistic Spearhead - dela dober dmg ma je malo pocasen, drugace je fun za igrat in ql skille, mogoce je celo boljsi od Magic Archerja

7. Fighter - ne spomnem se dobro, bil je ql za igrat, ni bil dosadan ampak ne zapomnem si nic posebnega

8. Warrior - res hud dmg ampak prepocasen in stamina jebe ful, skoda

9. Mage - najjaci support ampak muka za igrat

10. Trikster - najvecje smece, predvsem ker so pawni glupi in neznajo ti hitro sledit, sploh pa ce treba skakat

 

Najboljsa postava.

 

2x Sorcerer z meteor skilom

Mage support

Thief mele dps

 

 

 

 

Skoda, da je igrica tako lahka.. ce bodo dali visjo tezavnost jo bo ziher igral se 1x in min maxal :)

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka

Pizda Sorcerer do rank 5 ko dobiš Seism ni vreden pol kurca kisle vode. Frigor ki je v enki delal raztur ne dela dobesedno nič dmg tokrat?!? Salamander sploh ne vem kako naciljaš ker ga neglede na to kako obrnem kamero fukne skor mimo ogra/kiklopa/griffina tako da zadane samo del monstra. Hagol tud dela za en kurc dmg, una električna kugla Thundermine tud ne dela ama baš fucking nič dmg... Absolutno najslabš vocation kar sem jih dosedaj fural (Fighter, Archer in Thief sem že zmaxal) 

 

 

 

Povezava do prispevka

Ne rabis vseh pet knjig. Tri je dovolj.

 

Drugace pa sem jaz dal pawn quest, 1x portcrystal za Death end.. sam ni se noben dal hehe

 

Ne vem kam je zginla  forger je nima, skoraj sigurno sem jo prodal, ker sem na zacetku prodajal vse knjige, kao itak ne bom caral :)))

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka
Hattori reče pred 26 minutami:

Mah, 3 knjige sem dal fotru, ker sem prvo njega srečal, sedaj pa ne morem dobit od maga mastery skill. In ta fulminous shield forgery lahko zamenjas v nameless villagu za pravo knjigo.

 

Jaz sem imel od ene bukve 2 originala. Ne spomnem se točno kje sem jih dobil, ampak na svetu so torej 6 knjig. Če si dal le 3 enemu, potem ti ostane še 3 za ta malo.

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 27 minutami:

Mah, 3 knjige sem dal fotru, ker sem prvo njega srečal, sedaj pa ne morem dobit od maga mastery skill. In ta fulminous shield forgery lahko zamenjas v nameless villagu za pravo knjigo.

 

Aja, en original od ene bukve mi je ostal, mam v stashu, ne vem če ti to kaj pomaga... nisem tudi ziher kera bukva je.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Ma glede nato, da lahko backupamo save na PS5 bi se komot lahko dalo ti knjigo preko pawna, ČE je sploh mogoče te iteme izbrat med darili.  

 

Drugače pa meni je oni fotr/mag pizdun. 1 knjigo ima na mizo pa vseeno hoče še en izvod  imet, tak da si ne zasluži drugega kot same ponaredke. 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 44 minutami:

Tisto je Transcendance of souls knjiga vol2

 

Resil pa si v bistvu njegovo familijo 😅

aja mas prav. Death knell je tista ko das onemu magicianu v Rest townu? 

 

Jaz sem naredil pot do Volcanic kampa, vmes pomagal dwarfu, in zagonu 250k denarja na armor in orozja :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 32 minutami:

Sfinga :avadodo:

Kako preteče in nevarno deluje, vsakič ko pričakuje tvoj odgovor. :avadodo:

Ras kul design.

 

Zdaj iščem naokoli Meduzo. A kdo ve, če se kje skriva, ali jo srečamo preko main questlinea?

Sfinga je absolutno fucked up. Vsakic mi je bolj creepy :D

 

Jaz sem Meduzo srečal, ampak nisva še konec. A ti dam hint? :D 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 55 minutami:

Sfinga :avadodo:

Kako preteče in nevarno deluje, vsakič ko pričakuje tvoj odgovor. :avadodo:

Ras kul design.

 

Zdaj iščem naokoli Meduzo. A kdo ve, če se kje skriva, ali jo srečamo preko main questlinea?


Meduza je v JZ delu Batthala, ne mores falit skoraj, ker je ena potka, ki vodi v vecjo cono (malo bolj z vec zelenja). Pa ko bos sel po potki v hrib bos videl okamenele zivali in to je znak da si na pravi poti.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...