Skoči na vsebino

Xiaomi


Nighthawk

Priporočeni prispevki

Imam 12T. Do sedaj je deloval normalno oziroma bolje kot prejšji S20FE. Nobenih problemov razen glupega auto brightnessa.

Par dni nazaj sem prejel update. Sedaj pa se ekran po 15 ali 30 sec ne izklopi oziroma se telefon ne zaklene več samodejno. 

Kaj je lahko vzrok? Kakšna aplikacija? 

Je bil pa dokaj "velik" update. Čez 5gb. Nisem naredil factory reseta. A probam ponastavit?

Je že kdo imel tak problem?

Povezava do prispevka

Ja sigurno. Sem probal že izklopit always on display, ker sem posumil na aod. Nastavit time out na 15s, 30s, 1 minuto. Dejansko ne izklopi ekrana. Tudi na zaklenjenem zaslonu ostane ekran vklopljen če ga ne ročno izklopim s pritiskom stranske tipke za vklop/izklop.

Povezava do prispevka

Evo včeraj naredil factory reset. Po ponovnem zagonu in primarni nastavitvi se je še zaklepal, ugašal ekran. 

Danes pa ko sem dokončno namestil vse aplikacije in uporabljal telefon cel dan spet noče v mirovanje oziroma ne izklopi ekrana. 

 

Sumim na kakšno aplikacijo. Čeprav dvomim, ker na telefonu nimam navlake oziroma je aplikacij enako ali celo manj. 

 

Očitno je nekaj z updatom.

 

Edit:

 

Nisem edini. Očitno po tem updatu odpove screen time out takoj ko zaženeš Android auto. 

 

Po restartu telefona deluje dokaj normalno. 

uredilo bitje tomzzi
Povezava do prispevka

Jaz sem na koncu vzel 13T, ker sem dobil, kar dober popust pri Telemachu na telefon in naročnino. Sej zadeva je OK in vse deluje tako kot mora, ampak po drugi strani pa res ni več takega preskoka pri novih telefonih, sploh če se upošteva kakšne so cene... 

Povezava do prispevka

Ma ne vem, tej naši operaterji imajo zadnje čase nikakve cene naprav. 

 

Telemach ima Xiaomi 13T ob vezavi z najboljšim paketom celih 50€ ceneje od Xiaomi store, pa še tam je drago.

 

A1 ima ob vezavi identično ceno kot Xiaomi store.

 

Ne štekam, kaj se je zgodilo z ugodnejšimi cenami pri vezavi. Dejansko je vezava samo še nakup na obroke, profitiraš pa nič.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka
azoman reče pred 3 urami:

Jaz sem na koncu vzel 13T, ker sem dobil, kar dober popust pri Telemachu na telefon in naročnino. Sej zadeva je OK in vse deluje tako kot mora, ampak po drugi strani pa res ni več takega preskoka pri novih telefonih, sploh če se upošteva kakšne so cene... 

kolk si p dal zanj?

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
MorskaGlista reče pred 10 urami:

 

Kje si pa dobil za to ceno? Jaz sem najceneje našel na mobileshop.eu za 760.

https://amzn.eu/d/hXuuwQq

 

tu je celo 723 https://www.alternate.at/Xiaomi/13-256GB-Handy/html/product/1900528

samo posiljajo samo v AT, pa amazon ma rahlo boljsi princip za vracilo. (pa payback pike sem dobil xD )

uredilo bitje DaMachk
Povezava do prispevka

Hvala za odgovor,
Za "gaming performance" mi je sicer vseeno saj na telefonu večinoma gonim šah pa kakšne simple puzzlerje.
Glavno mi je da se na ekran ok vidi tudi v močnem soncu in  dober battery life.

Vidim da mu je Poco X5 pro 5g zelo podoben, nima glass backa.

Najverjetneje bom vzel z nemškega amazona. X5 pro 5g ali F5 ali kaj drugega? 12/256 ali 8/256 ?

 

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...