Skoči na vsebino

Rebel Moon


cin der

Priporočeni prispevki

Dosti Watchmen fanov sovraži film (isto stara driska, ki je spisala grafični roman), kao da na določenih delih fali bistvo pa da je slabo zeditiran. Mene ni tok razžalostil, edino kar mi je škoda je to, da ni na koncu pošasti, ker jo grafični roman fajn napove vnaprej z unim tigrom Ozymandiasa (kao model je delal poskuse na živalih)

 

Sem že sodeloval v debatah, kjer so kazali name s prstom LEJTE GA, MODELU JE KUL VAČMEN

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Sem si pogledal Rebel Moon.

 

Brezveze, ne vem, kaj je študiral Snyder...

 

 

Mnja, tako kot je Werazielu kul Watchmen (men so tut) pa je meni kul trilogija Man of Steel, BvS (Ultimate edition, ki ima smisel) in pa Justice League (Snyderjeva!). Ti trije filmi so meni bomba, vedno si jih rad pogledam, glasbena podlaga deluje in je super, dark mode v vseh filmih mi paše. Žal se JL 2 in JL 3 ne bom učakal nikoli... Verjetno... (?)

Povezava do prispevka
SL4FKO reče pred 21 urami:

Sem si pogledal Rebel Moon.

 

Brezveze, ne vem, kaj je študiral Snyder...

 

 

Mnja, tako kot je Werazielu kul Watchmen (men so tut) pa je meni kul trilogija Man of Steel, BvS (Ultimate edition, ki ima smisel) in pa Justice League (Snyderjeva!). Ti trije filmi so meni bomba, vedno si jih rad pogledam, glasbena podlaga deluje in je super, dark mode v vseh filmih mi paše. Žal se JL 2 in JL 3 ne bom učakal nikoli... Verjetno... (?)

Resno? Zgodbe pa scenariji so cringeat zanic.

Tista scena v MoS ko tip prakticno noce resiti svojega fotra, ker bi se s tem izdal? Like wtf

Justice League lahko Nolana na pomoc poklices pa nemore resiti te glupe zgodbe.

Skoda besed za BvS.

 

Povezava do prispevka
SL4FKO reče pred 8 minutami:

 

 

 

Stokrat raje DC kak pa mavrično barvni idiotsko wannabe humorni MARVEL.

Hvala za vaš komentar, bomo zapisali v beležko. 

 

Blade in Punisher tudi spadata pod Marvel, prjatu, če že imaš rad dark zadeve za brat/gledat, da ne boš posploševal cel Marvel universe zaradi sranja, ki je izhajal v zadnjih desetih letih

Povezava do prispevka
SL4FKO reče pred 7 urami:

Slabo si spremljal situacijo.

 

FOTER ni hotel, da se sin izpostavlja!

 

Škoda, da si nisi pogledal BvS podaljšane različice (ja ok, "Martha" fora je bedna...)...

 

 

Stokrat raje DC kak pa mavrično barvni idiotsko wannabe humorni MARVEL.

Se vseeno je neumno do amena. Nobena verzija supermana si nebi dovolila pustiti umreti svojega fotra zaradi taksnega neumnega izgovora.

Pa tisti dvoboj z Zodom ko rusi vsa poslopja jao, jao. :rofl: :lol:

Vsi ti DC filmi zadnjih 10 let mi delujejo podobno neumno kot od Schumacherja Batmani iz 90ih. Cringe-inducing scene, neumni za lasje privleceni ploti, na trenutke posiljen humor...

Na cajte je blo res prevec ocitno, da so zeleli posnemati uspeh Marvela na koncu pa failal na celi crti.

Ce hoces res tist proper DC si pogledas Justice League animirano serijo. Te filme pustis pa otrokom - tudi meni je bil Batman Forever vsec pri 12ih letih :lol:

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...
[]D [] []V[] []D reče Dne, 10. 1. 2024 at 13:23:

Watchmen je odlicen in imo njegov najboljsi film, ne vem kaj bi blo kle bogokletnega. V bistvu skupaj s 300 tut njegova edina dva gledljiva filma, vse ostalo je dobesedno dogshit.

Vse, kjer ni nc zgodbe pisal torej. 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče Dne, 10. 1. 2024 at 13:23:

Watchmen je odlicen in imo njegov najboljsi film, ne vem kaj bi blo kle bogokletnega. V bistvu skupaj s 300 tut njegova edina dva gledljiva filma, vse ostalo je dobesedno dogshit.

Jaz bi dodal še remake Dawn of the Dead. Ostalo od sprejemljivega mi je le še za enkrat pogledat in nikoli več, Sucker Punch. Ostalo pa dobesedno dogshit za katerega ni bilo vredno niti časa kolikor je trajalo vložiti. 

 

Samo Watchmen je pa mojstrovina imo. 

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...