Skoči na vsebino

Rebel Moon


cin der

Priporočeni prispevki

spacer.png

 

From Zack Snyder, the filmmaker behind 300, Man of Steel, and Army of the Dead, comes Rebel Moon, an epic science-fantasy event decades in the making. When a peaceful colony on the edge of a galaxy finds itself threatened by the armies of a tyrannical ruling force, Kora (Sofia Boutella), a mysterious stranger living among the villagers, becomes their best hope for survival. Tasked with finding trained fighters who will unite with her in making an impossible stand against the Mother World, Kora assembles a small band of warriors — outsiders, insurgents, peasants and orphans of war from all different worlds who share a common need for redemption & revenge. As the shadow of an entire Realm bears down on the unlikeliest of moons, a battle over the fate of a galaxy is waged, and in the process, a new army of heroes is formed.

 

 

 

https://www.imdb.com/title/tt14998742/

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Rebel_Moon

 

https://www.firstshowing.net/2023/first-proper-trailer-for-zack-snyders-rebel-moon-epic-sci-fi-movie/

 

 

 

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
  • 2 mesca kasneje...
  • 4 tedne kasneje...

A je res šel v kurac? Watchmeni so mi gledljivi, samo itak je skoraj line for line, shot for shot cel film, pa ajde Sucker Punch ima zanimiv plot.

 

Synder je meni bolj visual director, pa še to daleč od kakega Ridley Scotta. Vsi ti zombie filmi, 300, DC filmi, nič od tega me ni pritegnilo in nisem več kot enkrat pogledal.

Povezava do prispevka

Produkcija ni neki na nivoju

Igralci in CGI pravtako

Zgodba je se slabsa

 

Reziser nima šanse, da to kakorkoli spasi.  Vrjetno so ga najeli, samo za promocijo. Ocitno je bilo bolj poceni.

 

Rezija je tudi v kurcu razen redkih izjem.

 

Akciske scene storaste, nerealne, kicaste

 

V glavnem.. malo dnarja malo muzike. Pa sploh ne vem koliko so porabili ampak tak je obcutek.. da pac ni AAA

 

 

 

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Kok lahk na tak trailer tak kapitalno zajebejo? 

Morm pogledat... 

Ampak tolk stvari na kupu očitno še ne naredi dobrega filma. Sej v resnici je to potem zmeraj problem. Prehud trailer, pol pa nič. 

Sej Sucker Punch je blo isto, trailer je trgal gate, pol pa mnjeh. 

 

Scavengers Reign konkretno dogaja. Kako preživeti na planetu kjer te hoče vsaka zadeva posredno ali neposredno ubit, pojest, pokončat, pospravit, razkomadat, izkoristit. Meni je fantastično zasnovano in zadeva gre naprej, 2.sezona potrjena. Čeprav po eni strani mi je škoda da ni zaključka. Oziroma sej je :)

Povezava do prispevka

I tip my hat to snyder

 

tipo je prepričal netflix da so mu dali keš da je posnel ultimativen fan fiction crossover greatest hitsov zadnjih 30 let

 

imo legal departmenti vsaj pol ducata studiev zdaj že en mesec gruntajo a je zadeva tok blatant da je free-use kot parodija al imajo case

 

 

 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Če zamižim na eno oko in ignoriram napajanje iz različnih virov (kar me konec koncev niti ne moti toliko), je tu velik problem tudi tempo. Namesto (zaenkrat?) 2 filma, bi bilo bolje, da so naredili mini serije ali pa kar proper serijo.

Malo grenko mi je kako so na hitrco nabrali posadko, našli izdajalca in se že kar spopadli z middle-management bad guyem. Al pa sem jaz preveč okužen z animeji, kjer sestavljanje posadke traja 10 delov na člana :P 

 

Anyway, preko palca našteto:

- prehiter razvoj dogodkov

- ničen razvoj likov

- backstoryiji totalno posiljeni, ki ne doprinesejo ničesar 

Spoiler

Tarak = princ => kaj mi to naknadno "šokantno" razodetje doprinese??? Da generala in "ninđo" niti ne omenjam...

 

 

To bi jaz pričakoval na RTV Slo v slotu med Ribičem Pepetom in Firbcologi

Povezava do prispevka
ArtaX reče pred 1 uro:

Če zamižim na eno oko in ignoriram napajanje iz različnih virov (kar me konec koncev niti ne moti toliko), je tu velik problem tudi tempo. Namesto (zaenkrat?) 2 filma, bi bilo bolje, da so naredili mini serije ali pa kar proper serijo...

Serija bi bila namesto tega skropucala mogoče še gledljiva...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...