Skoči na vsebino

[multi] Expeditions: A MudRunner/Snowrunner Game


fric

Priporočeni prispevki

Flegma reče pred 32 minutami:

Meni je tudi kul špil, a sem raje ostal pri ETS2/ATS, en špil za šofiranje je dovolj, da je skoz naložen. Pa še bolj zen je. Je pa tale Snowrunner zajeban ja. Malo je manjkalo, pa bi začel pisati esejistično-izpovedne spise, ki bi se začeli s »Sedim v močvirju in razmišljam ...« :D 

 

Me je pa pri špilu motilo nekaj, kar nima veze z igralnostjo. Ampak ful me je motilo, da ni nikjer nobenih ljudi. Res tko, immersion breaking. :) 


 

vsi so v hisah, ker je mrzlo. Zapelji se do neke hise/cerkve, ugasni motor, se zlekni nazaj v stol in poslusaj ljudi v comfy kucicah

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Tutorial te uči kako vžgati tovornjaček in takoj, ko to storiš se iz auspuha pokadi prečudovit črn dim ter z zvokom "how dare you"

Lahko spreminjaš pritisk v gumah :mafija:
Vožnja se mi zdi zelo ok in ni več tistega bremzanja tovornjaka takoj, ko prideš na zemljo
Grafika sicer ni nič posebnega (imo bo Kočevc zadovoljen) sam me je ta generacija že tako ali tako pustila hladnega, ko pride do grafike.
Pa kake teksture se ne naložijo.

  • Račka +1 2
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka

Ja...
Jaz sem malo razočaran. Še vedno dobra igra, ampak ni več prikolic.
Nič več nalaganja tovora in potem epska pot čez vse možne ovire :(

Gradnja mostu je bila taka. V bazi si naloži šraufe pa jih odpelji na mesto kjer zraste most. To je to

uredilo bitje AMF
Povezava do prispevka
Navedek

Mission Structure: The missions in Expeditions lack the sense of accomplishment I've come to expect from the series. They often boil down to repetitive tasks: drive to a point, take a photo, fly a drone, or engage in uninspiring mini-games. The backtracking required only adds to the tedium.

Open World and Exploration: Unlike Snowrunner's vast open world, Expeditions feels more constrained. After each expedition, you're pulled back to the main menu to prepare for the next, breaking the immersion and continuity. The inability to seamlessly travel between maps or bring additional vehicles into new areas is a significant drawback. While there is a free roam mode, it's limited by the vehicles you initially choose, with no option to switch things up without starting from scratch.

Deployable Bridges: The marketing suggested deployable bridges would be a game-changing feature, but the reality is disappointing. Bridges are tied to specific missions and cannot be freely placed or carried as inventory items.

Final Thoughts: I'm not ready to give up on Expeditions and will continue to play in the hope of improvements. However, as it stands, the game requires considerable refinement to reach the standards set by its predecessor. The beautiful world and potential for adventure are there, but they're currently overshadowed by technical issues and design choices that detract from the overall experience.

 

Povezava do prispevka

Saj kolikor razumem je to dosti dislociran game od Snowrunnerja. Slednji je lih dobil napovedane nove DLC-je, mislim da ene 6 novih svetov in pune hamre kombijev

 

Tako da to je pomoje res spin-off, medtem ko mainline Snowrunner se nadaljuje v DLC-jih

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...