Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

TitanG reče pred 2 urama:

to je samo polovica štorije, "resnica" ki hodi okrog je še slabša

policija je švercnila povzročitelja v Zagreb, vmes  pa so drugi policaji šarili po kraju dogodka in nastavljali stvari tako da bi zgledalo kot da je bila nosečnica kriva; dekret je baje bil z vrha, sam to je tko 50/50

v bistvu so bli tok očitni da so mimoidoči klicali 112 in je prišla mimo republiška prometna pogledat kaj se dogaja, sam povzročitelja že ni bilo več

škoda da ga ni bilo več

 

folk verjame vsemu. 

  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka

Kdaj se sprasujem ce je par uporabnikov tle placanih by sds da izpadejo se bolj glupi kot njihovi tweeti

 

1)soros ni nedolzna ovcica, ni ga treba brant da bo folk spoznal da je JJ glup.

 

2)NGO "ZAROTA" kjer se je soros meme sploh zacel je danes fakt 

 

3) najglasnejsi spet shizo ki drka na kitajsko

1631635833365.png.bffee98dc6897a400656e3856750f1d6.png

 

 

4)k ze glih vidm Sultza - ta je ze javno reku da ce bo izvoljen dobimo najjacega zaveznika ever - izrael;

Se vidmo ko boste jokal ko boj(m)o haral po palestini 

 

Smrt levemu fasizmu svoboda narodu

uredilo bitje Sovica
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

V čem je fora, da protestniki ovirajo promet? Včeraj sem oboleval, ko sem delal v gužvi kroge po celi Lj zaradi njih. Nisem čutil simpatij do protestov, v bistvu se mi je zdelo, da kadar mi ne omejuje svobode Janez, mi jo omejujejo pristaši njegovega podtaknjenca. Bravo, gremo rešit situacijo na način, da v tem sranju dodatno otežujemo življenje tistim, ki nimajo nič s tem.

Povezava do prispevka
Ninđa reče pred 3 minutami:

V čem je fora, da protestniki ovirajo promet? Včeraj sem oboleval, ko sem delal v gužvi kroge po celi Lj zaradi njih. Nisem čutil simpatij do protestov, v bistvu se mi je zdelo, da kadar mi ne omejuje svobode Janez, mi jo omejujejo pristaši njegovega podtaknjenca. Bravo, gremo rešit situacijo na način, da v tem sranju dodatno otežujemo življenje tistim, ki nimajo nič s tem.

groza da protesti motijo tvoje udobje :avadodo:

 

morali bi biti kot petkovi kolesarji, za katere sploh se več noben ne zmeni

  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
Ninđa reče pred 5 minutami:

V čem je fora, da protestniki ovirajo promet? Včeraj sem oboleval, ko sem delal v gužvi kroge po celi Lj zaradi njih. Nisem čutil simpatij do protestov, v bistvu se mi je zdelo, da kadar mi ne omejuje svobode Janez, mi jo omejujejo pristaši njegovega podtaknjenca. Bravo, gremo rešit situacijo na način, da v tem sranju dodatno otežujemo življenje tistim, ki nimajo nič s tem.

 

namen tega je, da izberes eno stran in nehas sedet na stolu in cakat, da se bo vse koncalo, zaradi razumnosti vlade, itd.

 

 

 

 

LP

  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka

Ker vlada moti udobje protestnikov, oni motijo udobje vseh. Netestiranje je pravica, vožnja po cesti očitno ne.

 

MikeHunt reče pred 7 minutami:

 

namen tega je, da izberes eno stran in nehas sedet na stolu in cakat, da se bo vse koncalo, zaradi razumnosti vlade, itd.

 

To ti lih provin. Dosegli boste da bo kup ljudi izbralo proti vaši strani. Mogoče na srečo, ker je to itak ratal politični predvolilni shod satelita desnice. Omogočili boste novo Jajo koalicijo in potem bo jok in stok in škripanje z zobmi. Ali pa ne, glede na vaše nazore po drugih topikih. Se mi zdi, da dobro sobivate z altrightom.

uredilo bitje Ninđa
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

prav, ni problema, imaš možnost svoje odločitve.

 

samo sem mislil, da glede na to, da primarno gledas na lastno udobje, in te boli za neka nacela ali pa mal bolj dalekosezni pogled, kaj kam pelje, bi v fazi, kot si cepljen in te ne moti, izlocanje 50% populacije iz javnega zivljenja, ker te pac te ukrepi ne bolijo, pričakoval, da se boš zavzel za čimprejšnje končanje protestov. 

 

Ki se bo zgodilo s padcem vlade in novimi volitvami zdaj ali pa maja (recmo cez pol leta), po drugi strani se bo pa potencialno koncalo ce Olaj uporabi zivo strelivo.

 

kaj je bolj verjetno in kaj se bo prej zgodilo presodi sam, tako naredis cost benefit analizo, guzve na cesti.

 

 

real politik kle, nobenga ne boli kurac ce cakas 2 ure v guzvi na zalost

 

vsak se bori za svoje interese kakor ve in zna

 

 

LP

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
žuti reče pred 9 minutami:

Tvoj komentar se bere kot nek bot-generated talking point raznih msm zgodb (pravica do netestiranja, janšev podtaknjenec, motenje pravic "normalnih")... 

 

Predvsem me tole gibanje v kombinaciji z najbolj glasnimi uporabniki spominja na začetke enega drugega gibanja v Nemčiji na začetku 20. stoletja, kjer so enako very good people omogočili vzpon določenega povzpetnika, ki je obljubljal rešitve za vse njihove probleme. 

 

Glede na postanje večino zagnanih uporabnikov (ne nujno tebe) druži:

 

- paranoja

- upor proti navideznem sovražniku 

- zavzemanje vloge ultimativnih žrtev tega sovražnika

- demoniziranje vseh, ki nočejo prevzet iste vloge

- zagovarjanje oboroženosti

- nakazan in tudi jasno izražen rasizem 

- simpatiziranje s skrajno desnimi organizacijami

- sledenje nekomu, ki obljublja instant rešitev

- veliko porabljenega časa za agitiranje 

- obtoževanje medijev stalnega laganja

- nekritično deljenje vsega ostalega

 

In seveda

 

MikeHunt reče pred 15 minutami:

samo sem mislil, da glede na to, da primarno gledas na lastno udobje, in te boli za neka nacela ali pa mal bolj dalekosezni pogled, kaj kam pelje, bi v fazi, kot si cepljen in te ne moti, izlocanje 50% populacije iz javnega zivljenja, ker te pac te ukrepi ne bolijo, pričakoval, da se boš zavzel za čimprejšnje končanje protestov. 

 

- odnos: če nisi z nami, si proti nam 

 

Manjka vam distance, zaradi česar ste izredno lahko vodljivi. Imo bo še zanimivo. Napovedujem, da bo vlada speljala mandat do konca, obrat resnice v koalicijo in kognitivno disonanco simpatizerjev ob obratu na desno.

 

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Ninđa reče pred 10 minutami:

- zavzemanje vloge ultimativnih žrtev tega sovražnika

- demoniziranje vseh, ki nočejo prevzet iste vloge

 

maksi reče pred 3 minutami:

ne, bolj za odnos "dokler me ne zadeve ne dotakne osebno, mi je vseeno, edino kar hočem je, da me vsi pustijo na miru"

 

Verjemi, da so se mene covid ukrepi kar precej dotaknili. Upam si trdit, da sem utrpel veliko večjo poslovno škodo kot ti in tudi večje posege v življenjski stil.

uredilo bitje Ninđa
Povezava do prispevka

 

Ninđa reče pred 7 minutami:

 

Predvsem me tole gibanje v kombinaciji z najbolj glasnimi uporabniki spominja na začetke enega drugega gibanja v Nemčiji na začetku 20. stoletja, kjer so enako very good people omogočili vzpon določenega povzpetnika, ki je obljubljal rešitve za vse njihove probleme. 

 

Glede na postanje večino zagnanih uporabnikov (ne nujno tebe) druži:

 

- paranoja

- upor proti navideznem sovražniku 

- zavzemanje vloge ultimativnih žrtev tega sovražnika

- demoniziranje vseh, ki nočejo prevzet iste vloge

- zagovarjanje oboroženosti

- nakazan in tudi jasno izražen rasizem 

- simpatiziranje s skrajno desnimi organizacijami

- sledenje nekomu, ki obljublja instant rešitev

- veliko porabljenega časa za agitiranje 

- obtoževanje medijev stalnega laganja

- nekritično deljenje vsega ostalega

 

In seveda

 

 

- odnos: če nisi z nami, si proti nam 

 

Manjka vam distance, zaradi česar ste izredno lahko vodljivi. Imo bo še zanimivo. Napovedujem, da bo vlada speljala mandat do konca, obrat resnice v koalicijo in kognitivno disonanco simpatizerjev ob obratu na desno.

 

 

 

Ne spomnim se, ampak, kako se reče tistmu, ko nekdo v internetni debati potegne ven failed austrian painterja? Pa da naj bi to pomenilo, da je argument slab, če ga je nekdo edino z njim sposoben utemeljiti :ninja:

 

In tvoje alineje so spet neke random msm publicated floskule;

 

npr. kje/kdo/kaj/zakaj je npr. v teh protestih ven vlekel rasizem? Kvečjemu ste antiprotestniki tisti, ki so začeli z diskurzom o sumljivih južnjakih na protestih; ali pa simpatiziranje s skrajno desnimi - spet neka floskula (na enega prejšnjih postov mi nihče ni znal pojasniti, zakaj naj bi bil Stevanović Janšev trojanski konj), kot da so tu na protestih samo "skrajni desničarji" (pustimo ob strani, kaj je danes "skrajni desničar"

 

Aja, pa še glede obljubljanja takojšnje rešitve - če predpostavimo, da gre za proteste proti ukrepom, ja, za odpravo teh ukrepov ni potrebna nadnaravna sposobnost (kvečjemu bi za petkove kolesarje rekel, da so njihovi protesti proti vladajočim večja mera wishful thinking-a, da se bo samo z menjavo JJ kaj spremenilo)

 

In spet, glede na esenco teh protestov, ja, obstajata samo - ali z nami (torej proti ukrepom) ali proti (za ukrepe); mi je zelo žal, če nočeš biti v košu z JJ, ampak situacija te je tja postavila, own it :D

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
MikeHunt reče pred 2 minutama:

jebi ga, "NOVA REALNOST" je taka, da bos v sredo ali pa katerikoli drug dan moral pogledat mal google maps

 

deal with it, ne moremo spremeniti tega, tako pač je, go with the flow and shut up

 

 


LP

Jebi ga, nova realnost je tudi, da se ali boš cepil, ali pa boš "izključen" iz družbe. Po celem svetu je tako. Lahko greš pa živet v gore in paseš ovce ter sadiš korenje, namesto da igraš žrtev.

  • Račka +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka
žuti reče pred 2 minutama:

npr. kje/kdo/kaj/zakaj je npr. v teh protestih ven vlekel rasizem?

 

Preberi še enkrat, referiram se na poste uporabnikov foruma. In ja, večina simpatizira z alt desnico v ZDA.

 

žuti reče pred 3 minutami:

Aja, pa še glede obljubljanja takojšnje rešitve - če predpostavimo, da gre za proteste proti ukrepom, ja, za odpravo teh ukrepov ni potrebna nadnaravna sposobnost

 

Točno to. Nekdo obljubi odpravo, zmaga in potem dela kar želi.

 

žuti reče pred 4 minutami:

mi je zelo žal, če nočeš biti v košu z JJ, ampak situacija te je tja postavila, own it

 

No, sej to. Z nami ali za JJ ;)

Povezava do prispevka
Ejga reče pred 3 minutami:

Jebi ga, nova realnost je tudi, da se ali boš cepil, ali pa boš "izključen" iz družbe. Po celem svetu je tako. Lahko greš pa živet v gore in paseš ovce ter sadiš korenje, namesto da igraš žrtev.

ok, potem ne rabim tudi plačevati davke in upoštevati zakone

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...