Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Ful mi je čudno, kot da nekateri še niso videli kaj pomeni rioting obupanih in razočaranih ljudi, ki živijo v fašističnem režimu oz. režimu z mnogo fašističnimi nazori. Sploh pa če si nisi belec s pravimi koreninami. Cel svet je fucked in nekateri ljudje so glasnejši ali pa so primorani biti glasnejši kot sicer. 

 

Pa še to - razbijanja trgovin niti niso samo domena Anti-fa gibanj. Anti-fa ljudje so tisti, ki se aktivno ukvarjajo s tem kaj politika zganja, ostali ljudje pa ponavadi pasivno spremljajo - če gre pa neka stvar predaleč boste pa vidli tud lačnega, 'normalnega' družinskega človeka metat molotovke.

Jaz ne bi rad, da fašejo nedolžni ljudje in nedolžni biznisi, samo je jasno, da ima vsak človek neko mejo za jebanje v glavo, preden se mu odfuka ali pa je pripravljen storiti več kot bi si upal v 'normalni' situaciji. Ljudje, ki so odgovorni so itak vedno nedosegljivi.

 

Pa pomoje se nekateri tudi ne znate postavit v kožo drugih ljudi. Zato pa pravim, nam je še lepo tu, pa tud tuki ni tok lepo.

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

 

Weraziel reče pred 3 minutami:

 Zato pa pravim, nam je še lepo tu, pa tud tuki ni tok lepo.

akshuali slovenija je glede varnosti+kvalitete življenja tam top tier za živet; če gledaš skozi presek dostopa do zdravstva, izobraževanja, socialnih storitev, starostne oskrbe, stopnje zločinov, infrastrukture, čistega okolja, vode ipd. smo zelo dobri; in dejstvo, da je vse skupaj še vedno shiet, pove, kako nujno rabimo spremembo, yea

uredilo bitje Vrhovni_Plenum_OF
Povezava do prispevka

Mi neke prave spremembe, kjer bi postali utopična država, švica no.2, ne bomo nikoli doživeli, ker človeška narava je taka, da baraba bo baraba no matter the weather in barab ne zmanjka, nesposobnih ljudi pa tudi, ti grejo pa fajn skupaj, sploh v biznisu in politiki. Edino kar lahko dosežemo so te neke male spremembe in premiki v glavah ljudi, da bodo vsaki naslednji rodovi vedno bolj informirani in da bodo vsi dobili tapravo šanso v življenju.

Če bomo pa apatični bomo pa v takem zosu kukr smo. Sploh ne morm verjet kako smo pustil met Pahorja za predsednika, npr. 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 14 minutami:

Ful mi je čudno, kot da nekateri še niso videli kaj pomeni rioting obupanih in razočaranih ljudi, ki živijo v fašističnem režimu oz. režimu z mnogo fašističnimi nazori. Sploh pa če si nisi belec s pravimi koreninami. Cel svet je fucked in nekateri ljudje so glasnejši ali pa so primorani biti glasnejši kot sicer. 

 

Pa še to - razbijanja trgovin niti niso samo domena Anti-fa gibanj. Anti-fa ljudje so tisti, ki se aktivno ukvarjajo s tem kaj politika zganja, ostali ljudje pa ponavadi pasivno spremljajo - če gre pa neka stvar predaleč boste pa vidli tud lačnega, 'normalnega' družinskega človeka metat molotovke.

Jaz ne bi rad, da fašejo nedolžni ljudje in nedolžni biznisi, samo je jasno, da ima vsak človek neko mejo za jebanje v glavo, preden se mu odfuka ali pa je pripravljen storiti več kot bi si upal v 'normalni' situaciji. Ljudje, ki so odgovorni so itak vedno nedosegljivi.

 

Pa pomoje se nekateri tudi ne znate postavit v kožo drugih ljudi. Zato pa pravim, nam je še lepo tu, pa tud tuki ni tok lepo.

 

In kere so te fašistične države? Let me guess, ZDA in Slovenija, a ne?

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 7 minutami:

Mi neke prave spremembe, kjer bi postali utopična država, švica no.2, ne bomo nikoli doživeli, ker človeška narava je taka, da baraba bo baraba...

 

Ne mi ne bomo švica ker ne razmišljamo kot švica. Pri nas maš folk, ki razmišljajo nekako podobno kot v srbiji, ampak nekak pričakujejo da bomo ratal k švica. Če maš alpe ni to dovolj da rataš švica.

 

Švica je konzervativna država. Večina folka pri nas pa sanja nek socializem.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 minutami:

Zakaj mora biti cela država fašistična, če govorimo o režimih? A ti beseda fašizem dela težave?

 

Vidm da imaš probleme z razumevanjem. OK in kje so ti fašistični režimi? V kateri državi? Katere so te fašistične države?

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 12 minutami:

Dobr si me ubil, tako kot tudi prej vse ostale uporabnike. Predam se, ne vem niti enega fašističnega režima, zagotovo ne obstajajo in sem si to vse izmislil. Sedaj pa grem na volitve najti nek socializem

 

Dej povej kje so ti obupani ljudje ki živijo pod fašističnim režimom?

Povezava do prispevka
smarnca reče pred 51 minutami:

Sem pa mislil da bo prosti trg poskrbel za nižje cene goriv

 

Oh well 

Ceno dizla bo vlada omejila na 1,541 evra za liter. To pomeni, da bo cenejši kot danes

 

Prosti trg zdržal 1 leto al kok 

 

Drgač na tvoj comment bi sam napisal, da se spomnim unih twitov raznih oprancev, ko je po koncu korona-regulacije bencin bil za en dan 0,9998 € al neki in so bili vsi janšisti like "evo, smo vam rekli, zaradi prostega trga so nižje cene", par dni kasneje pa smo bili back to 1,3 € :D 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
smarnca reče pred 1 uro:

Sem pa mislil da bo prosti trg poskrbel za nižje cene goriv

 

Oh well 

 

Ker maš res ful prostega trga okoli goriv. Cene goriv so regulirane v PM. Zakaj ni samo DDV za goriva pa čao? Ne pa da spreminjajo neka dodatne dajatve vsake pol ure. In na koncu več plačaš za davek kot pa prodajalcu za nafto.

 

Ta ''prosti trg'' je pa samo koliko so prodajalci pripravljeni znižat svoj delež. Država itak preveč davka pobira pri gorivih.

uredilo bitje Wallux
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 2 urama:

Ceno dizla bo vlada omejila na 1,541 evra za liter. To pomeni, da bo cenejši kot danes

 

Prosti trg zdržal 1 leto al kok 

 

Drgač na tvoj comment bi sam napisal, da se spomnim unih twitov raznih oprancev, ko je po koncu korona-regulacije bencin bil za en dan 0,9998 € al neki in so bili vsi janšisti like "evo, smo vam rekli, zaradi prostega trga so nižje cene", par dni kasneje pa smo bili back to 1,3 € :D 

Ob izrednih razmerah kot sta covid in vojna pričakovat da država ne bo reagirala je malo smešno.

V normalnih razmerah pa res ni nobenega razloga da država določa cene. 

Povezava do prispevka
Caffrey reče pred 3 minutami:

Ti si še pri ježkih? Jaz sem že pri miškah. Drugo leto gremo že v malo šolo.

Se pravi ni OK da v kriznih razmerah na svetovnih trgih država posega? 

 

Ne vem. Koliko krizne pa morajo biti te razmere in kdo določa "višino" kriznosti? Kateri so primeri, ko so razmere dovolj krizne za takšne poteze in kateri so primeri, ko takšnih potez ni treba potegnit?

uredilo bitje Vrhovni_Plenum_OF
Povezava do prispevka

Zakaj pa potem vse ostale države ne delajo enako, če je to tako smiselno?

 

Če prosti trg deluje, potem taki ukrepi niso potrebni, povpraševanje in ponudba.

 

Če ni prostega trga pri gorivih, zakaj pa potem sploh smiselno imeti proste cene, razen da se bogatijo energetska podjetja?

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
Caffrey reče pred 4 urami:

Ob izrednih razmerah kot sta covid in vojna pričakovat da država ne bo reagirala je malo smešno.

V normalnih razmerah pa res ni nobenega razloga da država določa cene. 

 

 

sem precej ziher da smo med korono presaltali na prosti trg

Povezava do prispevka
Caffrey reče pred 13 urami:

Ob izrednih razmerah kot sta covid in vojna pričakovat da država ne bo reagirala je malo smešno.

V normalnih razmerah pa res ni nobenega razloga da država določa cene. 

ajd hitr povej kaksne izredne razmere mamo 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...