Skoči na vsebino

[multi] Lies of P


Denis

Priporočeni prispevki

Jaz furam dex oziroma tehniko in sem si moral malo prilagoditi zadevo. Zaenkrat pravega dex orožja se nisem dobil (rapier mi ni glih sedel, pa se zacel sem kot quality)...sem pa dobil dex greatsword...:nicjasno:

 

Je pa to potem pripeljalo do testiranja sestavljanja orožij, tak da vse ok.

 

Kar fajn zadevca tudi tale LoP. 

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
1309976 reče pred 7 minutami:

Jaz furam dex oziroma tehniko in sem si moral malo prilagoditi zadevo. Zaenkrat pravega dex orožja se nisem dobil (rapier mi ni glih sedel, pa se zacel sem kot quality)...sem pa dobil dex greatsword...:nicjasno:

 

Je pa to potem pripeljalo do testiranja sestavljanja orožij, tak da vse ok.

 

Kar fajn zadevca tudi tale LoP. 

 

Ti si že daleč? Jaz sem šele v tovarno prišel in pobral ta salamander dager.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 5 minutami:

@Aktivist VančTi je bil kul boss v tovarni? Pa na splošno, ti je zabavno ali se siliš?

 

Je mi zabavno. Bolj kot sem pričakoval zaenkrat. Nad pričakovanji torej. Boss z ognjem? Hitro sem ga ubil s par throwabli in electric coilom ter fatal blowoma... 

 

Ma najbolj me je panika, ker je pol enkrat baje full spike v težavnosti. Da mi ne bo res full preveč mantranja :)

 

Zaenkrat uživam. Kje si ti v lotf? 

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 33 minutami:

 

Je mi zabavno. Bolj kot sem pričakoval zaenkrat. Nad pričakovanji torej. Boss z ognjem? Hitro sem ga ubil s par throwabli in electric coilom ter fatal blowoma... 

 

Ma najbolj me je panika, ker je pol enkrat baje full spike v težavnosti. Da mi ne bo res full preveč mantranja :)

 

Zaenkrat uživam. Kje si ti v lotf? 

Ta boss me je ubil vsaj 20x. Ta boss me je torej matral bolj kot objektivno najbolj zajeban boss. Pa recimo, enim je zadnji true boss ful zajeban, jaz sem ga v prvo naredil. Ful odvisno od posameznika. 

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče Pravkar:

Naj mi en razloži ta Wishstone... 

 

Kaj recharga se, ko umreš ali uporabiš stargazer, to ok. Ampak sem gledal in piše, da je za enkratno uporabo. Kaj je s tem? 

Evo nimam blage, jaz sem mislil, da se recharga, ampak se ni. Pol sem tu pa tam kupil dodatno. Nisem pa nic kaj uporabljal. Me je pa reseval zadnji heal ko sem ga nafilal...kar dosti krat :D

Povezava do prispevka
1309976 reče pred 48 minutami:

Pa sploh kdo tu uporablja summone pri sefih (pa upa priznati:D)?

 

Mene ne bo sram priznat. Jaz sem v vseh teh igrah redno uporabljal pomoč, če mi je dopizdilo in postanem preveč živčen. Bolj je bil problem, ker sem dosti krat potem ugotovil, da je blo s summonom težje, ker so hitro crkavali boss-a je ostal z več healtha kot normalno. To se mi je ogromno krat zgodilo v From igrah in sem ga na koncu itak moral sam fentat. 

Povezava do prispevka

Meni pa boss fighti izgubijo ves čar s tem.

Boss je osredotočen drugam, ti pa ga brcaš v hrbet. Štekam, če ti je nek boss totalno nepremostljiva ovira in po ne vem koliko poskusih probaš še izhod v sili, ampak da greš uporabljat apriori, da sčizaš bossa, si pa bolj škodiš kot koristiš imo.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Men je fino, ker je pač to dodatna mehanika in se posameznik sam odloči ali bo uporabljal ali ne. Vsak dodatek v igri ima nek svoj čar in da posamezniku več možnosti, da si igro prilagodi svojemu užitku in prioritetam. Ni samo ena pot, ampak doda več možnosti. Enim odgovarja, drugim ne, izbira pa je prosta. V nekaterih from igrah sploh ne moreš narediti določenih questov, če jih ne uporabljaš, ker jih pač moraš za nadaljevanje. Torej so avtorji v osnovi mislili, da jih uporabiš.

Povezava do prispevka

Sekiro je bila moja prva igra, summonov ni bilo. Pol sem šel na DkS3, sploh vedel nisem kaj so summoni. Srečal sem enega pri Pontiffu in ga vzel zraven. Pol sem igral DkS1, tudi takrat nisem vedel, da so summoni dejanska mehanika, tko da vse solo. Pol je bil Bloodborne, uporabil sem summona za one shadows of yharnam al kaj so. Pri Elden ringu sem mel summona za Malenio, Radhana, in onega po Margittu. Lies of P sem probal summona za king of puppets, ampak je bil prehitro mrtev, LotF pa nic summonov.

 

In zdaj sem dobil hud Bloodborne flashback in ful bi rad špilal spet :(

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

 

In zdaj sem dobil hud Bloodborne flashback in ful bi rad špilal spet :(

Danes je "State of Play"... Lahko da kaj najavijo. :ninja: P.s. Jaz sem še zmeraj pri "Nameless Puppet"... Ma zdaj vsaj v drugem delu mu poberem že 3/4 health-a.... Tako da počasi bo. Je pa ta šef prava učna ura za parry... :hump:

uredilo bitje Ethan
Povezava do prispevka
Ethan reče pred 8 minutami:

Danes je "State of Play"... Lahko da kaj najavijo. :ninja: P.s. Jaz sem še zmeraj pri "Nameless Puppet"... Ma zdaj vsaj v drugem delu mu poberem že 3/4 health-a.... Tako da počasi bo. Je pa ta šef prava učna ura za parry... :hump:

Je letel nameless v prvem poskusu :D pa še najtezje in najpocasnejse orozje sem mel :D mel sem ogromno srece pri parryju tukaj. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...