Skoči na vsebino

[multi] Lies of P


Denis

Priporočeni prispevki

Hernire reče pred 2 minutama:

@ke_kit se priporočam. Preden jo Tomazek pošlje naprej, mi napiši, koliko želiš zanjo takrat, pa ti bom nakazal

 

In meni se sploh ne mudi, magari igram čez pol leta, tako da Tomazek si komot vzame ves čas na svetu 

 

Ne upam si vzet časa, ker bo ke_kit jezen, da mu z zavlačevanjem zbijam ceno :( Spet bom pod pritiskom.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Točno sem vedel kaj bo problem :D Upam, da se bom privadil. Vučko je pravil komot se vse dodga in sploh ni treba parry. Jaz sem 100x povedal, da smrdim v parry. Dodgat pa je realno 100x težje kot v Spulsih, BB ali lotf. Vse me dobi. Perfect parry pa mi uspe glih vsakih 5 udarcev kar je daleč prepozno, da ne crknes. Ajd, da vidimo naprej. To mi je že v demu bil kurac. 

 

Sploh ga ne dosežem z orožjem, ko sem blizu pa ni variante, da oddodgam stran, ker ne gre dovolj daleč. 

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

Ma ne vem, če bom študiral parry. Bom videl. Bom probal z dodge, če se navadim na njega, če ne pa jebat ga. Ampak kot pravim dodge ne deluje enako kot v ostalih igrah, ker tudi v zadnjem trenutku ne izbegnes škodi. Samo če uspeš priti izven dosega nasprotnika, ne pa da bo blo časovno okno za izigib poškodbi. Saj sem demo že obrnil in sem zato nekoliko vlekel z lotf, ker sem vedel kaj me čaka in mi ne bo preveč po godu haha :D

Povezava do prispevka
Vučko3 reče Pravkar:

Če dodgas pravilno, ni nobenega dmga.

Parry pa sploh ni tko zajeban, bossi nimajo tolko napadov, ostale pa itak ne parryas sploh. Meni je parry v tej igri res organski, pa nikoli nisem uporabljal te mehanike razen v BB. 

 

Good luck :D

 

Ej, ta Ergo od boss-ov je tudi za kaj več al samo za ergote? Al jih šparam? 

 

Perfecten dodge ne dobiš damage? Očitno mi ji uspel še noben, če je tako :D Ko pade name s celim telesom recimo. 

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 42 minutami:

Perfect dodge mam filing, da tu sploh nima nekega okna... Ne glede na to kdaj dodgas, če pade po tebi fašem damage. Je tako? Zgleda se bo treba naučit na parry al pa nagonit v kurac vse :)

 

P.S.: Jup, dodge je tu broken. 

Okno za dodge je dosti bolj striktno od tistega v FROM igrah. Da se dodgati vse, sam na tajminge se moraš navaditi.

Drugače pa probaj enostavno blokirati in uporabljaj rally, da si povrneš lajf.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 19 minutami:

Ej, ta Ergo od boss-ov je tudi za kaj več al samo za ergote? Al jih šparam? 

 

Perfecten dodge ne dobiš damage? Očitno mi ji uspel še noben, če je tako :D Ko pade name s celim telesom recimo. 

Isto kot pri Souls igrah ga uporabiš za Boss orožja. Najti moraš NPCja (samo progressaj igro), ki prodaja to.

Če dodgeaš pravilno, ni nobenga damagea, ne. I-frejmov pa imaš zelo zelo malo. Nauči se dodgati proč od orožja.

Povezava do prispevka

Ja, ne spusti tipke ko poskusiš narediti parry, na tak način ti bo potem vsaj blokiral in imaš rally. Če boš poskusil na hitro se enkrat parry (če si bil prehiter) boš dobil po betici...vsaj meni ni nikoli uspelo (tu je drugače kot v Sekiru kjer si se tako lahko kdaj resil).

 

Ima LoP mulitplayer (vsaj podobno kot Lotf)?

 

Kamera v lotf je glupa, tule je pa vsaj pri šefih občasno se bolj...rdeca faza, sef skoči v zrak, kamero ti zasuče...pa srečno s perfect parryem...eh...saj zaenkrat je še šlo, si pa ne predstavljam kako bo pri težjih šefih. 

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...