Skoči na vsebino

[multi] Lies of P


Denis

Priporočeni prispevki

Tko se zmeniva.

 

Ti špil prodaš meni za 20, se losaš frustracij in čudnih pogledov na šihtu; da o izgubi službe ne govorimo; jazst ti pa potem, ko špil končam, povem, kako ga fentaš.

Ajde, bom tolk fer, da ti špil pol prodam nazaj za 22, da ga še ti proper končaš.:closedeyes:

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Igral day one, zelo spolirana, nisem naletel na noben bug.

 

Obvezno igranje za vse ljubitelje souls. Dobra zgodba. Je videt da so se devi potrudili tudi v detajlih in da niso kar neki spacali skupaj. Na koncu igre te pa še čaka presenečenje. Top.

 

Pa tudi priporočam da greš 3x skozi, brez da delaš save trick za tri finale, ker se ti odklepajo dodatne stvari. Več pa ne bom spoilal.

uredilo bitje Denis
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Angleščina ima enih šest glasov, ki jih v japonščini ni, prav tako kolikor vem pri njih soglasnik vedno nasledi samoglasnik, zato jih zjebe več soglasnikov skupaj. Poleg tega da sta pač zelo različna jezika in da podpora v JPN šolstvu ni ravno najbolja. Ampak ja, že zaradi tistih glasov, ki jih v japonščini ni, so nezmožni izgovorit določene stvari, ker če ti ni angleščina materni jezik, ti v otroštvu glasilke zrastejo na način, da si nezmožen tvorit določene glasove. Tudi ti ne moreš vseh japonskih glasov izgovorit zaradi glasilk, mislim da gre za neko različico r-ja. Naš profesor na faksu, ki je študiral v Kyotu, je kao trdil, da mu je po 40.000 posnetih poskusih izgovorjave uspelo, ampak to so pomoje laži, podobno kot Toporišič, ki je trdil, da zna naglaševati tonemsko in jakostno. To bi bilo možno samo ob nekih hibridnih high tech glasilkah, ker sicer je pač fizično nemogoče

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče Pravkar:

Zdaj, če ti nekaj ne veš... ne moreš posloševati, da tudi mi ne vemo (ne zmoremo naglaševati, izgovarjati ipd.).

Gre za fiziološke stvari. Pač glasilke ti zrastejo glede na tvoj materni jezik in zato ne moreš tvorit vseh glasov enako kot nekdo iz drugega maternega jezika, sploh jezika, ki ni potomec indoevropskega prajezika

 

Lahko pa začneš z neko vejo transglasilnežev, pomoje je zih kak denar v tem :D. Je zanimiva tema. Recimo sploh ko se zaveš, da ima slovenščina več skupnega z iranskim jezikom kot madžarskim

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Po pravici povedano sem malo razočaran nad težavnostjo bossov zaenkrat. Če se ne bi šel teh avtističnih self imposed gluposti, bi oba bossa premagal v prvem ali drugem poskusu (ponoreli puppet hunterji in mini bossi so mi veliko bolj zabavni).
No, sedaj imam vsaj proper "tega sem pa ponavljal 50 krat" Fromsoft experience. :D

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 20 minutami:

E zdaj cakam naslednji upload. Seveda flawless.

Že pri temule sem skoraj obupal. :D

Sem pa končno prišel do proper soulmate sablje. :wub:

 

Armando reče pred 25 minutami:

Kaj je to neki blok? Se ti vrže par ton nate in vse skupaj odbije? LOl kvajezajtonekasoulslikeigra?

Greatsword od enga šefa, ki sem ga premagal. Tole je Lies of P drugače. Valjda ti je znana?

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...