Skoči na vsebino

Katere družabne igre si lastite


Sadako

Priporočeni prispevki

Jaz sem imel kar plodne praznike. Žena je vmes za 3 dni odšla v tujino, torej sem bil šef v hiši :D. Clank, Aftershock, Crown of Emara, Merchants of the Dark Road, Everdell, Last Aurora...

 

 

Vam pa vsem želim lepo praznovanje. Veliko sreče in zdravja v novem letu. Če bomo imeli to, bomo imeli vse!

 

Pathfinder Dice: Reign of Winter | RPG Role Playing Game Dice Set – Dark  Elf Dice

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka

Prvič igral castles of burgundy danes - kar ok, nisem lih dol padu, je pa sweet little game. Bom po več igrah bolj vidu kako je s tem.

 

Pol je padu drugi session undaunted: normandy, kjer sem manj užival kot prvič pa ne vem al zaradi napačnih scenarijev, al ker sem se navadu na igro in občutu njeno, za moje pojme, plitkost. Manjkajo mi kdaj dodatne opcije, najbolj mi je jadno kadar se igra sprevrže v navadno razmetavanje kart in kock in čakanje kdo bo na koncu koga. Mogoče bi mogu tudi drugače igrat, ne vem.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka

Meni je Burgundy bil precej boljsi, kakor se ga spomnem od prej.

 

Undaunted pa sva tudi takticno kaj slabo odigrala glede na scenarij, to je sigurno. Sej obstaja nek car v temu, da z omejenimi stvarmi, ki jih imas na voljo, naredis najboljse, kar lahko. Se pa strinjam, da je tisto stallanje igre s counterji na objective pointsih kr malo meh. Tudi sam sistem aktivacije enot zna bit vcasih malo problematicen, sicer tu igra veliko vlogo pravilen deck building. Sem ti pa pozabil omeniti, da imas v Reinforcements se dodatne scenarije za Normandy, so pa tam tudi nove enote. Tiste Riflemene z granatami sem hotel uporabiti ravno zaradi malo visjega spektra moznosti potem :D 

 

Drugace pa, kot receno, drugi/globlji wargameji nimajo takih problemov s stvarmi, ki so te zmotile. Stallanje v Undaunted zna biti problem tudi zato, ker najbolj “svoh” enoto moras zadeti vsaj 4x, da odstranis counter. V wargamesih je drugace stalna praksa 1-2 hita in si ob counter, tako da se redko kdaj zgodi, da obstanes v nekem loopu enih in istih akcij. Se ena taka, ki ti je nisem omenil, je Sekigahara.


edit: drugace pa to, da dolocenih enot ne mores aktivirat, kadar hoces, meni tematsko ima smisla, ker predvidevam, da in the heat of battle, komunikacija med enotami in generali ni vedno lih najboljsa in hitra

 

095FD16A-7DB1-4F2E-9B44-ABFF5CC52F12.jpeg

CAADE191-AA72-4990-813A-11DCED1F2A61.jpeg

uredilo bitje mangoforatango
dodal mnenje
Povezava do prispevka
BlueSan reče pred 4 urami:

Trade pa Intrigue jo izboljša, tko da če misliš, da boš velik igral kar vzami. Jst k mam OCD sm ga kupil takoj, ko sm kupil igro :lol:


Jep, se ze veselim. Mi deluje, kot da doda malo kompleksnosti k igri, kar je zame precej velik plus.

 

Pa to, da je tudi zeni zelo vsec, tako da se bo sigurno se igralo :)

uredilo bitje mangoforatango
Povezava do prispevka

Cim prej postav planetarni inštitut. Jaz ga ponavadi ze v prvem krogu :)

 

Dajta pol mal feedbacka k odigrata, da slisim vajine misli o tem meni tako fantastičnem spilu. 

 

PS a gaiaformirala nausta pa nc hehe

uredilo bitje Sadako
Povezava do prispevka

Uporabiš action token tko kot sta jih uporabljala za power actione.

 

Pa un token za hidden planet mi je tud sumljiv, da tam na prtu počiva :D

 

Pa kako za boga je Mango tolk daleč skoču z rudnikom na Gaia planet desno podaj? QIC + 2 ranga?

uredilo bitje Sadako
Povezava do prispevka
Sadako reče pred 13 minutami:

Uporabiš action token tko kot sta jih uporabljala za power actione.

 

Pa un token za hidden planet mi je tud sumljiv, da tam na prtu počiva :D

 

Pa kako za boga je Heretik tolk daleč skoču z rudnikom na Gaia planet desno podaj? QIC + 2 ranga?


Rdeci sem bil jaz in ja, qic in 2 rangea. Hidden planet ni bil uporabljen :D

Povezava do prispevka

Sem odigral še eno proti automi. Ja, res je hud game.

 

Sem vidu zdej zakaj ti je dober inštitut, je kr lažja igra, če ga narediš takoj. Ampak še vedno igram brez da bi gaiaformal in ful premalo gradim, po moje imam ekonomijo v kurcu al neki, ki imam skoz premalo resursov.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...