Skoči na vsebino

Katere družabne igre si lastite


Sadako

Priporočeni prispevki

Ok safe, ki mene je že začelo psihirat da kaj je z mano, ne morem ene igre odigrat ne da se parkrat izgubim vmes. Če grem vmes na komp poguglat kako pravilo al menjat muziko pridem nazaj in nimam pojma kdo je na vrsti, kaj se dela.

 

Sem se nakonektal s sceno na obali drugače in sta dva tipa zainteresirana za gaio, ful bi rad probal igrat v treh in štirih. Ju bom uvedu na brzino not in pol se dobimo še z mangotom in razpalimo eno galaktično poslastico.

 

Fak ne vem a naj grem zdej odigrat eno "pred spanjem" :ninja:

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka
Sadako reče pred 2 urama:

A to da je pa z obema nekaj narobe pa ni opcija. Safe. 

Kaj?

 

Ej drugače tega ne najdem nikjer na netu, a lahko varianta "počakaš" turn, torej da ne deklariraš konca, ampak tudi da ničesar ne narediš. Varianta nimam resursov za igrat, bi pa počakal če lahko kje nachargam power in pol bom lahko dalje igral?

Povezava do prispevka
mangoforatango reče pred 9 minutami:

Ne. 
 

Niti ne bi imelo smisla, ker pol se hitro ujames v loop, kjer vsi cakajo in se round konca, ko se vsi naenkrat odlocijo za pass.

 

edit: vsaj pri vseh ostalih igrah do zdej nisem imel te moznosti

Verjamem da imaš prav, ampak pozabljaš da pri GP imaš dve prednosti, če prvi končaš round. Prva je, da boš naslednjo fazo ti prvi na vrsti, druga pa, da prvi izbereš round booster.

Povezava do prispevka
Sadako reče pred 4 urami:

Ne. Je prav zapisano v pravilih, da moraš nekaj narediti ali passat.

 

Še odgovor na kaj? :D

 

Zanašaš e na to, da ni nič narobe s tabo, ker mam tudi jaz take probleme. Me veseli, da mi tako zaupaš, da z mano ni nič narobe. 

Aja, neverjetno majhna možnost je, da bi ravno tebe trofnu izmed milijard ljudi, katere bi na internetu to vprašal, ko bi imel v manjšini te težave. Pa ti si dost možgansko aktiven zaradi službe najbrž. 

 

Drugače mango te bo ubil ko pride online.

Povezava do prispevka

Haha tip je 2x rushal PI po tvojem nasvetu in dvakrat ni mogu igrat zaradi hindered ekonomije :rofl:

 

Ma ne sej drugače vem, da je to dostikrat dobra opcija, samo moraš znat tudi kako nadomestit izpad prihodkov, če ne greš na research station. Še vedno je pred tem samo enkrat igral. Moraš it parkrat, da dobiš filing za ekonomijo kle, jaz ga tudi še nimam čisto, ampak že dosti bolje kot na začetku.

Povezava do prispevka

Ma ne glede na ekonomijo, se mi za Ambase ne zdi dober start rushanje PI. Ali pa je vsaj moj playstyle drugacen, bi verjetno vec imel od Akademije.

 

Sicer pa zna biti cakanje na nasprotnikov turn kr major downside :D

 

edit: problem, kar sem videl, je tezek dostop do creditsov. Vsaj jaz sem ga imel. In sem zadnjo igro zato potem igral povsem drugace in celo ustvaril tiste 4 federacije.

uredilo bitje mangoforatango
Povezava do prispevka
mangoforatango reče pred 3 urami:

Ma ne glede na ekonomijo, se mi za Ambase ne zdi dober start rushanje PI. Ali pa je vsaj moj playstyle drugacen, bi verjetno vec imel od Akademije.

 

Sicer pa zna biti cakanje na nasprotnikov turn kr major downside :D

 

edit: problem, kar sem videl, je tezek dostop do creditsov. Vsaj jaz sem ga imel. In sem zadnjo igro zato potem igral povsem drugace in celo ustvaril tiste 4 federacije.

Vzameš un tech tile, ki ti da +4 creditse

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 51 minutami:

Vzameš un tech tile, ki ti da +4 creditse


S cim, ce gres delat PI najprej? :D 


Sem sel tudi brat za njih strategije zdej, naceloma delajo PI drugi ali tretji round. Kar sem zadnjo igro tudi jaz naredil in mi je slo dosti boljse. Bi kr ostal na temu, da z Ambasi PI v prvem krogu ni the optimal way to go.

 

Je sicer tudi res, da sem prvi dve igri narobe igral power tokene. Ampak tudi, ce bi, ce nasprotnik hoce counterat, mi vzame tistih 7 creditsov za 4 powerje.

uredilo bitje mangoforatango
Povezava do prispevka
mangoforatango reče pred 38 minutami:


S cim, ce gres delat PI najprej? :D 


Sem sel tudi brat za njih strategije zdej, naceloma delajo PI drugi ali tretji round. Kar sem zadnjo igro tudi jaz naredil in mi je slo dosti boljse. Bi kr ostal na temu, da z Ambasi PI v prvem krogu ni the optimal way to go.

 

Je sicer tudi res, da sem prvi dve igri narobe igral power tokene. Ampak tudi, ce bi, ce nasprotnik hoce counterat, mi vzame tistih 7 creditsov za 4 powerje.

Jaz sem pa šel brat za terane da je legit strat, da sploh ne grejo PI-ja, pa kot mi je blo intuitivno se v gaiaforming načeloma ne vlaga (en model ki igra na visokem nivoju je imel argumente, da se ga da na lvl 3), pa da se igra na nav/economy. 

 

Je pa smešno ko sem razmišljal pol za nazaj najine igre včeraj, tolko sem se navadu igrat to igro z automo, da čisto spontano iger s tabo sploh nisem dojemal bitk, da bi te mogu cockblockat, ampak sem pač igral svojo solo igro haha.

 

Aja a tega, da lahko narediš PI + research oz celo academy nisi zasledil? Baje se da, bom šel probat zdej eno igro.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...