Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

StaraSablja reče pred 2 urama:

Kaj se dogaja z japonci zadnje čase? Odpoved zavor pri novem type ru na - 4minute 20 sekund v videu. Zavore bi morale imeti  zadosten faaktor faktor varnosti  tole je pa nedopustno.

 

u pizda :O tole ni dobro

Povezava do prispevka
doz reče Dne, 20. 5. 2023 at 18:30:

Avril sem si ogledal tvojo bembaro v logatcu in izgleda proper track toy... konkreten camber spredaj, koliko je to blizu -3?

 

malo akcije 

 



To kar je blo v Logatcu je blo -2.75. Prej sm bil na -3 do -3.5, ampak je pri -3.5 precej povecana obraba cestnih gum, tako da sem sel na manj. Track gume majo nalasc zato ful vec profila na notranji strani (pirelli trofeo r). 

 

Povezava do prispevka

samo, da potožim: prejšnji mesec nerodno predrl pnevmatiko, pa sem zamenjal vse štiri, da imam svež set poletnih gum. A danes že povozim žebelj in mi pnevmatika pušča...pa še do vulkanizerja ne morem, ker je nedelja! Pa če bi imel vsaj neke noname poceni pnevmatike, tako pa so Continental UltraContact...drage ko svina...

Marš!! :(

Povezava do prispevka
doz reče pred 6 urami:

tako je, konkretne težave...

 

A Subaru spokesperson tells R&T that "Subaru of America stands behind the design integrity of the FA24 engine which is used reliably in thousands of vehicles. Oil pressure varies in all engines based on RPM, temperature, cornering loads and numerous other external and internal factors. This is normal in an engine duty cycle. The FA24 engine is designed to perform within a wide set of tolerances for road use, and the Subaru BRZ is designed as a road car. Race cars are specially modified to be used for race conditions."

 

Tole je pa smeh, avto je misšljen samo za cestno uporabo po besedah subaruja. Promocija dotičnega avtomobila pa se je dogajala tudi z prikazom slik in videov vožnje po dirkališču. Zavajanje kupcev po domače povedano

 

uredilo bitje StaraSablja
Povezava do prispevka
cashman reče pred 8 urami:

samo, da potožim: prejšnji mesec nerodno predrl pnevmatiko, pa sem zamenjal vse štiri, da imam svež set poletnih gum. A danes že povozim žebelj in mi pnevmatika pušča...pa še do vulkanizerja ne morem, ker je nedelja! Pa če bi imel vsaj neke noname poceni pnevmatike, tako pa so Continental UltraContact...drage ko svina...

Marš!! :(

Feel you, meni se je pred kratkim zgodilo podobno

Povezava do prispevka
bainit reče pred 16 urami:

kakšen je steering od alfe 4c, da ga je en reviewer opisal kot suicidal al neki podobnega, a kdo ve?

Zakon vsaj, ko se začneš premikat, saj ni assisted. Baje, nisem se fural drgac, si pa zelim. Sam kurc, ker to postane ze 3rd car:innocent:

Povezava do prispevka
jlpktnst reče pred 8 urami:

Ah the famous GRMN...

nope, GR je. GRMN je prejšn gen. GR je homolomo verzija rally specialke.

 

in ja, 3900 EUR je ena feltna. Nism nkol verjel, k so začel cene pisat takoj k so ven pršle, ampak očitno je res. Zakaj? No idea. Taka verzija kot je najina je v Sloveniji 43k. Ne morjo bit feltne 16k od tega lol.

Drgač pa vzdrževanje tega avta ni nč kj posebnega, razen servisi so precej pogosti, npr. bremzploščice so po 100 eur itd.

Povezava do prispevka
Avril Lavigne reče pred 2 urama:

nope, GR je. GRMN je prejšn gen. GR je homolomo verzija rally specialke.

 

in ja, 3900 EUR je ena feltna. Nism nkol verjel, k so začel cene pisat takoj k so ven pršle, ampak očitno je res. Zakaj? No idea. Taka verzija kot je najina je v Sloveniji 43k. Ne morjo bit feltne 16k od tega lol.

Drgač pa vzdrževanje tega avta ni nč kj posebnega, razen servisi so precej pogosti, npr. bremzploščice so po 100 eur itd.

Ne izgubljaj energije, samo drkali te bodo... pač zavist... sem jim dal malodane račune pa so se mi smejali, tako da odjava in bodi srečen.

uredilo bitje doz
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...