Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

Skynetz reče pred 2 minutama:

Ja sej vem. To te ubistvu pri EVjih najbolj udari, ker so vsi 50k, in te pride zavarovanje takoj 1500€ zaradi tega.

Ja najbolj prodajni EVji so vsi pod 50€, ko govorim o Teslah 3 in Y, in tam ne plačaš cestnine, si takoj mal dol, pa ni veliko. Kolega je ravno TEsloo 3 zavaroval in je dal manj, kot 1000€

Povezava do prispevka
Skynetz reče pred 2 minutama:

Sorry, ampak jaz tem cenam ne verjamem. Pisal sem lani za redni servis, menjava filtrov in olja za Škodo Fabio in so mi poslali predračun 250€. 1.2TSI motor, ki ima manj kot 4l olja. Potem sem si filtre menjal sam doma in peljal kolegu mehaniku menjat samo olje in filter olja za 20€. Skupaj me je prišlo mislim da 80€, oni so mi pa hotli še skoraj 200€ zraven pobrat. Tko da sem malo skeptičen.

 

Ja sam za škodo SuperB bi te tudi servis prišel ceneje doma za 200€, kot na pooblaščenem. Ura servisa je samo 100€, pa dražji deli in je to takoj 200€ več

Povezava do prispevka
atomic reče pred 20 minutami:

Ja najbolj prodajni EVji so vsi pod 50€, ko govorim o Teslah 3 in Y, in tam ne plačaš cestnine, si takoj mal dol, pa ni veliko. Kolega je ravno TEsloo 3 zavaroval in je dal manj, kot 1000€

Y bo težko pod 50, Model 3 LR, ki je verjetno prodanih 50% tudi pri nas pa je čez 50.

 

Veš koliko plačam cestnine zdej? 60€, ni glih da bi prišparal. Pa za kasko + delni kasko + nevem kaj še dodatno dam 600€. Pri EVju bi prišparal 60€, dal pa 1000€ več za zavarovanje :D Sem že gledal.

atomic reče pred 20 minutami:

Ja sam za škodo SuperB bi te tudi servis prišel ceneje doma za 200€, kot na pooblaščenem. Ura servisa je samo 100€, pa dražji deli in je to takoj 200€ več

Ja sej, ampak pravim da ne verjamem sliki za BMW, je nemogoče.

Morski reče pred 18 minutami:

Na wiz je tesla 3 lr s parkiriscem 1800 al neki tazga 
So le močni avti to in se pozna

 

tvoj frend je malo stiskal na postavkah za 1000 zavarovanja za teslo

Jp, sem gledal ja. Za 1000€ težko verjamem da gre skozi, razen če pol stvari manjka.

Povezava do prispevka
Skynetz reče pred 1 uro:

Cene so kr v pizdi ja. Jaz že razmišljam, če bi vprašal enega družinskega kolega, ki je še lani delal v Revozu, če mi lahko zrihta enega renoja s 15% popusta in mirna bosna. S takimi cenami kot so zdej se ne splača kupit ne novih ne rabljenih. Zaradi poceni kreditov se morda splača edino EV kupit - nov. Pa še to moreš delat dosti km, da se splača.

Kateri letnik Fabio pa si imel? Jaz se počasi približujem 220k, pa je zaekrat še bp. Počasi razmišljam o menjavi, ampak ko gledam cene si vsakič rečem "ah, za letos bo še ok" :D

To lahko govoriš dokler ga prvič ne rabiš na servis peljat, pol bi pa hitro nazaj avto zamenjal :D Poznam dosti takih.

Ne verjamem. Sem prevozil verjetno že 300k km Koper - Ljubljana, pa tega še nisem opazil. Če se mi kdo prilepi kdaj zadaj si pač mislim oh, glej še en debil. Kliknem na tisti gumb na ogledalo, da me ne slepi v oči in vozim dalje. Če me vseeno živcira, začnem vozit vedno počasneje, da me prehiti. Np.

Kaj pa če ne bi bil debil, bi šel na par meditacij, jogo, psihologu in se naučil ignorirat take primere? A ti je res tako težko ignorirat in it naprej s svojim dnevom?

Ah, sej je dosti takih italijanov tle po kopru. Vsako leto. Fun times.

Ja saj a misliš da se odzovem na vse provokacije na cesti, 99.9% vozim po predpisih, tisti dan sem bil pa že tako nekaj iznerviran pa je bilo kar je bilo.

Povezava do prispevka
doz reče pred 2 minutama:

Ja saj a misliš da se odzovem na vse provokacije na cesti, 99.9% vozim po predpisih, tisti dan sem bil pa že tako nekaj iznerviran pa je bilo kar je bilo.

No evo, pa smo prišli do glavnega problema. Slab dan si imel, noben drug ni bil kriv.

Povezava do prispevka

Meni so stroški vzdrževanja in registracije kar velik stopper pri nakupu dražjega avta. Dajat 2k in več eur samo zato da maš avto na cesti je malo fucked up. Ne vem kolko neto bi mogu met da bi lahko upravičil tole. Brez da prevoziš 1km gre za precej denarja. Pa ne rabi bit avto za današnje standarde niti pretirano drag da strošiš 2k letno na registraciji in še 500 ali več na servisih.

 

je kar fino met “stara jajca” s 300eur zavarovalne premije kjer se ti jebe za kak visok robnik ali ce ti kdo poboza avto se ne sekiraš za vsako pičkarijo:innocent:

 

Povezava do prispevka
Skynetz reče pred 1 uro:

Kateri letnik Fabio pa si imel? Jaz se počasi približujem 220k, pa je zaekrat še bp. Počasi razmišljam o menjavi, ampak ko gledam cene si vsakič rečem "ah, za letos bo še ok" :D

 

Moja je bila letnik 2006, 1.4 TDI (traktor). Menjal sem jo pa izključno zaradi problemov s hrbtom, ko je prišlo že to te točke, da nisem mogel več stisniti sklopke in obračati glave hkrati. Zato sem vzel hibrida, ker je avtomatik pa takrat je bila to najcenejša varianta z avtomatskim menjalnikom.

Povezava do prispevka
Skynetz reče pred 31 minutami:

No evo, pa smo prišli do glavnega problema. Slab dan si imel, noben drug ni bil kriv.

Kar seveda upravičuje da se organi pregona potem izživljajo nad civilisti kajne? V glavnem v naslednjo če pridem v tako situacijo da bom imel 5km debila 10m za sabo samo na polno na bremzo, potem še namenoma v kakšno štango da bo avto totalka in nato civilna tožba. 

  • Trol 1
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
MorskaGlista reče pred 8 minutami:

 

Moja je bila letnik 2006, 1.4 TDI (traktor). Menjal sem jo pa izključno zaradi problemov s hrbtom, ko je prišlo že to te točke, da nisem mogel več stisniti sklopke in obračati glave hkrati. Zato sem vzel hibrida, ker je avtomatik pa takrat je bila to najcenejša varianta z avtomatskim menjalnikom.

Aha, tista mašina bi verjetno delala še naslednjih 100k km, za moj 1.2 mlinček pa sem malo skeptičen :D

doz reče pred 1 minuto:

Kar seveda upravičuje da se organi pregona potem izživljajo nad civilisti kajne? V glavnem v naslednjo če pridem v tako situacijo da bom imel 5km debila 10m za sabo samo na polno na bremzo, potem še namenoma v kakšno štango da bo avto totalka in nato civilna tožba. 

Dude. Sem mislil da si se končno spametoval. A so te ogrožali mogoče, so ti grozili in prisilili, da delaš prekrške in voziš kot norec? Niso. To si bil vse ti in tvoj ego. Če pa hočeš zaradi svojega ega se zaletet, izgubit na vrednosti avta in po možnosti še se poškodovat, samo za to, da dokažeš svoj prav pri nečemu, pol pa do it. Samo prosim ne ogrožat drugih na cesti.

Povezava do prispevka
Skynetz reče pred 4 minutami:

Aha, tista mašina bi verjetno delala še naslednjih 100k km, za moj 1.2 mlinček pa sem malo skeptičen :D

Dude. Sem mislil da si se končno spametoval. A so te ogrožali mogoče, so ti grozili in prisilili, da delaš prekrške in voziš kot norec? Niso. To si bil vse ti in tvoj ego. Če pa hočeš zaradi svojega ega se zaletet, izgubit na vrednosti avta in po možnosti še se poškodovat, samo za to, da dokažeš svoj prav pri nečemu, pol pa do it. Samo prosim ne ogrožat drugih na cesti.

pizda materna kaj ti ni jasno? oba sva vozila konkretno prehitro a nisi gledal posnetka skoraj 100km/h na 40km/h dol iz avtoceste, nato tudi skoraj 100 na 60 in 40 pred krožnim in tip je vozil 15m za menoj brez lučk ali česarkoli, saj nisem vedel da je kaps, in POVEJ MI KAJ MU DAJE PRAVICO TAKE VOŽNJE IN LOVLJENJE MENE, BREZ DA BI BIL NA NUJNI VOŽNJI?

tako da je kaps  naredil goro prekrškov, sedaj vem zakaj je bil 30min na telefonu s sodnikom in mu kazal posnetke, in zakaj nisem dobil nobene kazni za hitrost razen AC, ker je vedel da ga je usral tudi sam. kot sem rekel, odvetnica je rekla da bi tole gladko padlo v vodo ker me je sprovociral in nisem mogel vedeti da je policija, lahko bi se izgovarjal na to da sem se bal za življenje in bi padlo v vodo, ampak se nisem šel tega ker vem da sem ga tudi sam usral konkretno in sem sprejel posledice. pizda a si debilen

uredilo bitje doz
Povezava do prispevka
doz reče pred 1 minuto:

pizda materna kaj ti ni jasno? oba sva vozila konkretno prehitro a nisi gledal posnetka skoraj 100km/h na 40km/h dol iz avtoceste, nato tudi skoraj 100 na 60 in 40 pred krožnim in tip je vozil 15m za menoj brez lučk ali česarkoli, saj nisem vedel da je kaps, in POVEJ MI KAJ MU DAJE PRAVICO TAKE VOŽNJE IN LOVLJENJE MENE, BREZ DA BI BIL NA NUJNI VOŽNJI?

I don't even :rofl:

 

Ti odgovorim, če ti meni poveš, kaj daje tebi to pravico.

Povezava do prispevka
Skynetz reče pred 1 minuto:

I don't even :rofl:

 

Ti odgovorim, če ti meni poveš, kaj daje tebi to pravico.

sem ti že povedal da sem pač naredil prekršek, nič mi ne daje pravice, faking retard

 

uredilo bitje doz
Povezava do prispevka
doz reče pred 5 minutami:

se pravi samo da je policist lahko dela po cesti kar hoče brez lučk in vsega, vidis sinko kje je težava, kaj bo kmalu policaj v civilu te lahko kar udaril in prevrnil na tla ter uklenil brez da se predstavi ali kaj?

Nope. Vidiš, provida bo tudi vozila za tabo po avtocesti 200kmh brez lučk, to je point civilne policije. Sine, se boš moral sprijaznit počasi da za tvojo napako si kriv samo ti in noben drug. Žal. Ubistvu bolj ko se s tabo pogovarjam, bolj sem hvaležen policiji da so te ustavili, ker si vsak dobil lekcijo. Očitno še premajhno, glede na to da še vedno ne vidiš problema v sebi. Ampak sej glej, še 3x te bodo ustavili, pa boš morda razumel.

Povezava do prispevka

@doz Jaz mislim, da s tabo nekaj ni v redu z vidika psihe. Če se na enem forumu razpizdiš za vsako neumnost in vsak komentar, ki ti ne paše, potem res ne vem, kaj mora biti šele v živo :blink:

 

Ne vem, če opaziš, ma si edini, ki vse druge zmerja in pizdi vsepovprek. Pa valda nismo vsi debilni in si ti edini pameten?

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka
MorskaGlista reče Pravkar:

Jaz mislim, da s tabo nekaj ni v redu z vidika psihe. Če se na enem forumu razpizdiš za vsako neumnost in vsak komentar, ki ti ne paše, potem res ne vem, kaj mora biti šele v živo :blink:

 

Ne vem, če opaziš, ma si edini, ki vse druge zmerja in pizdi vsepovprek. Pa valda nismo vsi debilni in si ti edini pameten?

v živo sem miren, ker je veliko lažje drkati preko tipkovnice kot pa v faco, in drekači kot so naprimer kočevc se v RL obnašajo precej mirno... tukaj pa vsak močen

Povezava do prispevka
MorskaGlista reče Pravkar:

@doz Jaz mislim, da s tabo nekaj ni v redu z vidika psihe. Če se na enem forumu razpizdiš za vsako neumnost in vsak komentar, ki ti ne paše, potem res ne vem, kaj mora biti šele v živo :blink:

 

Ne vem, če opaziš, ma si edini, ki vse druge zmerja in pizdi vsepovprek. Pa valda nismo vsi debilni in si ti edini pameten?

lej delaš podobno kot kočevc polagaš mi besede v usta, pokaži mi kje sem napisal da ste vsi debili, oz da jaz edini vse vem, velikokrat sem napisal da sem storil napaka vse sem plačal in odslužil, pizdim samo nate in kočevca in skynetza ker me drkaš v mozak.... ajde pokaži mi mogoče sem pozabil

Povezava do prispevka

Valda da sem zajebal kako drugače sicer ne bi najebal, ampak da mi trdiš da  kaps v neoznačenem  avtu lahko preganja brez lučk ali oznak kogarkoli, kjerkoli, brez varnostne razdalje in precej nad omejitvami se motiš, se pravi zjutraj ko gre kaps v službo lahko pelje 300, pa nikomu nič?

Povezava do prispevka

Fundamentalno smo ga najebali vsi, počasi se ne boš moral popraskati po jajcih na javnem kraju ker boš fasal nedostojno vedenje, nadzor nadzor in nadzor in mi kot državljani bi se morali temu upirati, pa ne mislim sedaj na ceste, ampak na vse... to ni dobro mi kot drzavljani se kregamo o malenkostih na vseh področjih, slovenski narod je zapit in zadrogiran medtem pa naše vlade delajo kar hočejo...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...