Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

M2 g87 ima noro prezenco na cesti. Malo avtov v prodaji je tako divjih. More bit v črni kovinski barvi. :wub: meni ima noro hud old school vibe. Best p/p avto tega razreda. Mašina s58. Top zadeva. Pravi M avto.

avto ma drugace skor 4,6m:alien:

 

škoda ker je izzven mojega budgeta:(

Povezava do prispevka

Ma ja, to sem povedal že dostikrat in še dostikrat bom, gre za mojo najhujšo dilemo med Giulio QV in M2. Vsak ma svoje prednosti in slabosti, zlo težka odločitev.

Problem M2ke je na koncu to, da je coupe in manjši avto, na zadnji klopi ma izredno malo placa. Tako da za fijakanje 4 ljudi not res ni primeren, z Giulio kot klasično limuzino pa gre to komot.

Povezava do prispevka
././ reče pred 25 minutami:

Morda je ta ki je tudi spodaj za 76k od “do avta”, ko se tudi renta? Vsaj iz slik izgleda ista konfiguracija. Model sicer avto prodaja že kar nekaj časa. Je bilo dolgo čez 85k. Bi bilo treba pogledat Vin

Povezava do prispevka
Paljo reče pred 3 urami:

M2 je grd k smrt.

men so spredi tisti kvadrati ob straneh ZELO GRDI. oz. na splošno vsi ti ostri vogali, ki jih ne manjka spredaj.

škoda k niso samo posodobili prejšnje generacije, tko ma pa 1600-1800kg al kuk že. pa dolg je ja, 100mm gladko daljši od prejšnjega.

 

2560px-BMW_G87_M2_1X7A1838.jpg

 

1920px-BMW_M2_CS_IMG_3146.jpg

Povezava do prispevka
././ reče Dne, 29. 2. 2024 at 20:19:

A to je ona varianta “ko sem bil mlad sem tudi jaz poslusal metal?”

 

Ne resno, po uzitku v voznji noben avtomatik ne seze do kolen res dobremu manualu. Bmk ce je avtomatik malo hitrejsi in lenuhom primernejsi

Užitka v vožnji itak ni ker se vozim vedno za nekom v koloni. Prehitet je itak skor nemogoče pa tud če rata maš spredi se 5 drugih ali pa jih dohitis takoj. Ah

 

Sicer pa tale bemfa v zadnji sliki celo izgleda. Samo da nima unih dolgih ogabnih brkov

 

Povezava do prispevka

E, to. O kakšnem užitku v vožnji vi bluzite? Max 30 sec uživaške vožnje po prehitevanju, ko naletiš na naslednjega dripca. Pa še to izključno, ko ni rush hour. Verjetno zamenjujete ta užitek v vožnji z nastopaštvom, ker je dost podoben občutek za drugačne sorte dripce in ga hitro zamenjaš. 

Povezava do prispevka
Kakarotto reče pred 2 urama:

E, to. O kakšnem užitku v vožnji vi bluzite? Max 30 sec uživaške vožnje po prehitevanju, ko naletiš na naslednjega dripca. Pa še to izključno, ko ni rush hour. Verjetno zamenjujete ta užitek v vožnji z nastopaštvom, ker je dost podoben občutek za drugačne sorte dripce in ga hitro zamenjaš. 

 Pusti pozerje ki tiščijo v rush hourju ali pa v nedeljo kontra v krožišče, ob 2ponoči se vsedi v avto in se zapelji na kak gorski prelaz to je užitek. A jbg ponoči te nihče ne vidi in slika za na fb zato pa vsi hodijo v nedeljo v največjo gužvo ogrožati mlade družine na izletniše poti in sproščat frustracije in polnit egote, nakoncu pa še slikca za fb pa insta story svoje beštije neprecenljivo in dan je popoln:sorcerer:

uredilo bitje TrocVWbestelieben
Povezava do prispevka
drevored reče pred 3 urami:

zapelji se vcasih tudi ven iz centra ljubljane model

Lol, ne ti meni govort. Te tam dirkajo z 80k dragimi kripami, a? 

TrocVWbestelieben reče pred 2 urama:

 Pusti pozerje ki tiščijo v rush hourju ali pa v nedeljo kontra v krožišče, ob 2ponoči se vsedi v avto in se zapelji na kak gorski prelaz to je užitek. A jbg ponoči te nihče ne vidi in slika za na fb zato pa vsi hodijo v nedeljo v največjo gužvo ogrožati mlade družine na izletniše poti in sproščat frustracije in polnit egote, nakoncu pa še slikca za fb pa insta story svoje beštije neprecenljivo in dan je popoln:sorcerer:

Opa še en ki je mal touge battle preveč gledal:lol:

 

Drugače se dirka, ja. Mularija ki cele dneve zabija cajt, da sraufa in pocen pride čez z eno kripo pa dejansko vozijo zelo dobro pa če se razbijejo, kar itak da se, samo ni pene, spet mal sraufajo pa je. Pa ne s takimi avti kot jih te dripci, ki si velikost lulike merijo, tu omenjajo. Spucajo pa take kot so ti dripci tle vsakič ko imajo priliko :santa:

Povezava do prispevka
././ reče Dne, 1. 3. 2024 at 17:31:

 

brez skrbi da bom, kar ne pomeni da ne smem gledat tud bmwjev

giulija je 2016 teknology, bmwji so up to date... pa neki ful placa zadaj ni, za froce mogoc dost, to ni avton za 4 odrasle...  je pa za duso sigurno :D js bi kupil supro b58 al pa caymana s/gts 2.5, ce bi mel kak shitkojn za v luft spustit... ce bi mel pa 2 pa 911 carrera t...

 

uredilo bitje PuskA
Povezava do prispevka
Morski reče pred 10 urami:

A ni brezveze kupit S-ko caymana napram base? Za gts razumem “skušnjavo” samo S se mi zdi dost brezvezen upgrade.

Amm, lih med GTS in S je minimalna razlika, če gleda 2,5 turbake. Base vs S pa precej velika, ker je 2.0 vs 2.5 bokser.

Če pa gleda 4.0 GTS je pa spet čisto druga zadeva, ker dobiš 400 konjev 4.0 NA motor (iz GT4). 

Povezava do prispevka
Morski reče Dne, 1. 3. 2024 at 17:03:

M2 g87 ima noro prezenco na cesti. Malo avtov v prodaji je tako divjih. More bit v črni kovinski barvi. :wub: meni ima noro hud old school vibe. Best p/p avto tega razreda. Mašina s58. Top zadeva. Pravi M avto.

avto ma drugace skor 4,6m:alien:

 

škoda ker je izzven mojega budgeta:(

Men je tud G serija všeč, ampak menjal ne bi. Dvakrat sem že bil na testni vožnji, spec, ponudba, vse, ampak nima smisla v menjavi, ker je F87 CS dosti dosti bolj poseben avto. Meni osebno se boljš pelje, ni pigfat, izgled je subjektiven (G serija ima možnost talkega spojlerja, ki mi je všeč), pa neskončno boljši avto za progo je.

 

P/P je hud, ker dobiš proper M avto za ca. 70k. In to s 450 konji. Ni pa več to proper track avto, kar mene najbolj moti.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...