Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

STROJ! :)

 

Recently we learned from BAIC Motors that its large SUV, BAIC Beijing BJ90, was officially launched in Chinese market. It launched two models with prices ranging from RMB 988,000-1,288,000 (~US$141,219 – ~US$184,099), this might be the most expensive Chinese brand vehicle.

 

BAIC-BJ90-12.jpg

 

Povezava do prispevka

Opel od leta 2028 naprej samo še na elektriko. 

Pa širijo se tudi na kitajski trg.

Pa še Manto GSE bodo spravili v prodajo čez par let. :w00t: 

Sem mislil, da bo ostalo pri conceptu. Očitno sem se motil. 

 

 

Manta mi je bila od nekdaj zelo lep avto. Pogumna poteza.

Povezava do prispevka

Lepa. Čeprav sem sam pričakoval drugo obliko c stebrička. Pa vendar po drugi strani pričakovano (podobno corsi). 

Zadaj je ok. Podobno Mokki čeprav zelo samosvoja. 

Pridobila je na prostoru. Medosna je večja od predhodnice. Pa tudi prtljažnik je za kar 52 litrov večji od trenutne. 

Nova ga ima 422 litrov. 

Nove so tudi led luči. Kot v Insignii je 84 posameznih led elementov na luč. Torej skupaj 168. 

Bencinski in dizelski do 130 konjev. Hibridni pa do 225 konjev.

Razumljivo, da ne bodo več veliko vlagali v pogone z notranjim izgorevanjem, ker gredo počasi na elektriko.

Tako se mi zdi edina logična poteza nakup ali 130 konjskega bencinarja ali hibrida.

 

Največje presenečenje (pozitivno) je pa notranjost. Lep design kabine kjer pa imaš kljub digitalizaciji še vedno nekaj klasičnih gumbov, da ne rabiš nonstop šlatat po ekranih.  

Pa še razbita monotonost je okrog ekranov z vstavki srebrnih robov, da ni vse sijaj črno. 

Lepo.

 

 

 

3118010-y0lt1cp8wj.jpg

3117995-73xjpreb4m.jpg

3118013-271r9x30ae.jpg

Povezava do prispevka

Astra mi je prav huda.

Zdej se kakšen mesec furam s trenutnim modelom pa morem rečt da je čist kul avtič za od a do b!

Nobene pretirane drame. Je pa popolnoma zadovoljiv avto. In se niti ne dela da je kaj več. Moram tudi povedat da sem golf fan, ampak za budget nov avto je astra največ kar dobiš za dinarce.

Povezava do prispevka

Saj bo prodaja stekla konc leta oziroma začetek 2022.

Naročila bodo začeli sprejemat jeseni verjetno. Dvomim, da bodo prvi testni primerki prišli pred oktobrom, novembrom v slo. 

 

Jaz jo bom če ne drugo šel iz firbca vozit. 

Mogoče jo pa drugo leto kupim. 

Cenovno naj bi obdržala ceno kot jo ima sedaj K. Naj ne bi bila dražja. 

 

@Kinetic

 

Saj astra se nikoli ni "delala" da je kaj več. 

Vozi se dobro. Še posebej facelift. In je čisto fajn avto. Imam blizu 100k km in nobenih večjih problemov. 

Saj jaz tudi nimam nič proti golfu vendar so osmico zajebal z digitalizacijo in glupim upravljanjem. 

Tokrat je Opel naredil boljše. Pa še lepši design je. 

Sploh notranjosti.

 

Edino kar ne vidim je kakšna ambientalna osvetlitev. To bi kar že morala imeti. Vsaj nekaj. Če je preveč je že grdo.

 

Aja pa po novem bo imela 4 kamere (spredaj, na vsaki strani eno, in zadaj še ena, 360 stopinjski pogled) in 5 radarskih senzorjev okoli avtomobila. Pa še ultrazvočne senzorje.

Kao delno avtonomna menjava voznega pasu itd...

 

Bomo videli kaj bo testna rekla.

 

uredilo bitje tomzzi
Povezava do prispevka
Kinetic reče Dne, 15. 7. 2021 at 22:05:

Gledam mal po cesti pa sami hudi stroji... Sem dans srecal r8 kabrica, m2, m6 gran coupeja, m4, vr6!!!, golfov r je pa itak kot dracja:) 

Ja pa vsi so večinoma objestni vozniki... včeraj na dolenjki se lepo vračamo domov (poln avto froci in bejba) pač avtocesta glih zadost polna, ko me po prehitevalnem pasu prehiteva audi (kulturna hitrost tm 150), pol pa samo slišim neko tuljenje, mimo mene po odstavnem pasu bel golf gti (tm okol 180+) zavije direkt pred mene in direkt pred audija (ker pred mano je bil še en ki se je vozil 120)... PIZDA JIM MATERINA PROKLETI BOSANCI NEMŠKI PA AVSTRIJSKI NEKULTURNI.

Povezava do prispevka
Kinetic reče pred 4 minutami:

Uf o avstrijcih na avtocesti bi pa lahko romane pisal... To je pa nenormalno... Kralji avtoceste, ko se spravi na prehitevalni pas in se pelje 120 in ne jebe žive sile, desni pas pa za njih ne obstaja...

Včer se mi je skor spipal...

 

Šla s štrudlo prke morju in točno tko... Fak ne bo se umaknu na vrhniki na desn pas... Zato k je na vrh klanca en kamjon k ga bo čez 10 min prehitel...

 

TO bi mogl sam spucat naši autobahn polizei ...

 

Vso drhal...

 

Al pa tam pred Ravbarkomando ko gre iz 3h pasov v 2... To lepo ne da bi se na čisto desnga umaknl ne po sredini in pol naprej kar po levem...

 

Faking idioti...

Povezava do prispevka
Tadey reče pred 47 minutami:

Včer se mi je skor spipal...

 

Šla s štrudlo prke morju in točno tko... Fak ne bo se umaknu na vrhniki na desn pas... Zato k je na vrh klanca en kamjon k ga bo čez 10 min prehitel...

 

TO bi mogl sam spucat naši autobahn polizei ...

 

Vso drhal...

 

Al pa tam pred Ravbarkomando ko gre iz 3h pasov v 2... To lepo ne da bi se na čisto desnga umaknl ne po sredini in pol naprej kar po levem...

 

Faking idioti...

 

Prav i feel you!

Vcasih so bili italjani nemogoci na cestah, pa je treba rect da so cist ok zdej ko avstrijci dobesedno povzrocajo zastoje pri nas. 

 

Cez 2km ima kamion, on bo na levem pasu drkal 120, a ne more it vsaj 130? Ce ma ze lih desno frej. 

 

Pol pa ce cist nezno poblendas je pa all hell loose, pa fakici pa ne vem kaj se vse:) men so ze prav smesni s temi njihovimi gestami. 

 

Pa glede na to kaj vse se spet vali po nasih cestah jst pike dobim ko vidim osterajh targe... 

Povezava do prispevka

za reže sm pa preplitek v denarnici :D

 

ja ma 2 isofixa, za jajcko je cist dost placa, pa vozicek gre v prtljaznik, pol je pa full :D ce zic podrem se greta dva al pa trije "rocna prtljaga kufri". sam dobro, ta avton ni misljen za family wagn na dopuste, za shopping itd pa je za prezivet. Drugac nasledno spomlad paseratija karavana, tk ko mas ti pa bo se za na morje dost placa. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...