Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Za nostalgijo s sicer rahlim skepticizmom sem se lotil D2 nove sezone..

Tokrat sem se odlocil za Demon machine Soso ... Fak kok je to fun build :o Da ne omenjam tanky.. Zivel sem v zanikanju :D..

Triple prayer od merca v kombinaciji z energy shield te nardi nesmrtnega.

 

Jz bi se najbol bil zadovoljen, da bi izdal spil z isto itemizacijo, mogoc mal bol dodelanim craftanjem (namest da je vse s cubom)..

 

Špil te prov vleče da igraš še naprej in razmišljaš kaj bi blo še mogoče.. za razliko od D4 kjer je tistih par ur, kar sem vrgel not se počutil kot neka obveza in safr

Povezava do prispevka

Spila kdo Last Epoch?

 

Zdej jim je koncno ratal postimat serverje, tko da se da igrat. Pocas grindam Empowered Monolith za gear.

 

Kolk boljs se to igra napram smetem od D4 fak. Ajde Diablo ma res boljs mooth combat in animacije, sam tle res proper poka.

 

Crafting mi je res kul tle. Pa edini gold sink so stash tabi, ker jih bos rabil ogromno zaradi kolicine itemov (tle prov pride dobr naklikan loot filter), ki jih potrebujes za craftanje perfect legendaryjev.

 

 

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka
Paljo reče pred 6 urami:

Spila kdo Last Epoch?

 

Zdej jim je koncno ratal postimat serverje, tko da se da igrat. Pocas grindam Empowered Monolith za gear.

 

Kolk boljs se to igra napram smetem od D4 fak. Ajde Diablo ma res boljs mooth combat in animacije, sam tle res proper poka.

 

Crafting mi je res kul tle. Pa edini gold sink so stash tabi, ker jih bos rabil ogromno zaradi kolicine itemov (tle prov pride dobr naklikan loot filter), ki jih potrebujes za craftanje perfect legendaryjev.

 

 

Sam ne igram sem pa pri kolegu. Perfekten crafting sistem ima ta igra za moje pojme. Zlo prijazen casualcu in še vedno dosti deep. Tudi bossi in kako se skillaš je 100x boljše kot pri Diablu. Je pa res da pac kar se tiče artstyla, animacij, lore,... pa logično šepa za Diablu. Naceloma to niti ni tako pomembno če je gameplay dober. Animacije bojo pomojem izboljšali. Določeni skilli so mi delovali mal clunky.

Povezava do prispevka

moja teorija je, da last epoch ni spet tolk dober plus cmon, igrica je zunaj ze par let.

 

ampak zdej ko ma 1.0 release so jo valda vsi odkrili in se hypa do onemoglosti. streamerji/youtuberji rabijo nov content in nam hocejo prodat, da je last epoch neodkrit dragulj. best arpg ever. do releasa novega path of exila seveda k bo spet treba dobit viewse.

Povezava do prispevka

Jst sm jo prvic spilal sele oktobra lansko leto. PoE pa ne morm spilat, ker je prevec vsega + lesen mi je. Tle mas glih prav zakompliciran skill sistem, da se lahk mal igras, sistem skill gemov iz PoE mi je cudn in nadlezen z lovljenjem tistih socketov.

 

D4 endgame mi je faking dolgocasen. Tu je tud grind, ampak se mi zdi, da je cilj (greater blessingi, legendaryji) velik boljsi kot karkoli ma D4. Nimas nekih uber bossov, tko za sweatlorde bo mal kislo, zame kot casualca je pa perfect.

 

Jst bom pocas 90, grindam ta monolit, ker hocm dobit eno celado, da bom mel pol vojsko veveric, k bodo vse klale pred sabo.

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Ti pise na Steamu:

 

Navedek
  • A rich first chapter of the narrative campaign
  • Additional quests that reveal more about the world and its inhabitants
  • Intense boss battles against plague-ridden creatures
  • A large variety of weapons, armor, skills, and crafting options
  • Gear can be upgraded, enchanted, runed and gem-ed to create your ideal character build
  • Purchasing and furnishing of a modifiable home
  • Daily and Weekly bounties and challenges
  • Replayable Cerim Crucible dungeon


Pa ce ponucas kak affiliate link od streamerjev, dobis se par evrov cenej (32 iirc)

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka

sem nabavil

 

loot je bolj tko - tko zaenkrat. wpn ti da dmg in armor to da armor. vecja stevilka je boljsa. meh. mogoce kasneje delas kake odlocitve ampak ne vem kako npr ovrednotiti armor vs kak resistance npr ker nic ne pise kaj in kako.

 

presenetljivo kako dosti stvari spravijo na relativno majhno mapo. to pomeni da je kar precej vertikalnosti. kar pomeni da je kar precej padanja v prepade. 

 

dodge je na A buttonu namesto na B buttonu jao. grem gledat ce se da rebindat ker se ne morem navadit.

 

drgac je pa kar kul no. si pa ne predstavljam multiplayerja najbolj

Povezava do prispevka

drgac zdej mam ze par magic itemov. sistem zgleda kul. common itemi majo sockete da lahk kustomiziras. visji rarity pa zgublajo sockete ampak dobijo pol propertije. magicen item sem dobil samo en do zdaj. lahk pa common item upgrejdas. tako sem dobil shield ki mi da stamino na parry (faking godly). wpne in armor lahk tud upgrejdas v smislu zvisanja dmga in armorja. wpni majo tud special attack, ki ga lahko extractas in das na drug wpn. vglavnem dost je tega.

 

ne vem pa ce je to diablo stil igra. bo treba drug topic odpret

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...