Skoči na vsebino

[Multi] El Paso, Elsewhere


Weraziel

Priporočeni prispevki

 

 

 

Na voljo SAMO na PS4 in nikjer drugje

https://www.metacritic.com/game/el-paso-elsewhere/ Ocene so vse tam okoli 8/10

Združiš Max Payne-a in Van Helsinga in dobiš tole. Vsi liki izgledajo kot PS1 demake :D, poleg carskega gameplay loopa pa naj bi bila tudi zgodba vrhunska. Evo, za tiste ki pogrešajo Max Payna

 

 

Nisem še igral, ampak tole gre na začetek moje liste

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Lahko daš kar na konec svoje liste. Prva Max Payna sta meni TOP, zato sem stegnil pirata in preigral ene 4h

 

Preveč stopenj, vse stopnje vizualno dolgočasne (pa sem velik fan PS1 demake grafike, pomoje je res carski grafični stil), ponavljajoči sovražniki in nezanimivi izzivi, bullshit zgodba s kao deep podtoni, ampak samo GTFO s tem fake deepnessom recenzentom iz IGN-ja, ne pa poštenim forumašem

 

Edino pač streljanje, gibanje in bullet-time je dobesedno 1:1 prekopiran iz Max Payne 2 :rofl:. Pač res uno, kot da bi ukradli kodo haha

 

Ćamir beležnica 4/10 doomness je tole, čeprav ima ocene tam okoli 8/10 in jo je pohvalil Fegetov TOP 2 youtuber 

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka

Pa v bistvu sem res žalosten, ker tole je zame match made in hell — Max Payne aka top nostalgična igra + PS1 demake grafika, ki je v sposobnih rokah awesome. Pol pa samo beden gameplay in zgodba po faci. Reviewerji so čisto neuravnovešeni, ne vem, kako je to komu dobra igrica. Razen če se po 4h izboljša, ampak srsly, koliko ur pa naj dam igrici, da postane okayish :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...