Skoči na vsebino

Fallout


cin der

Priporočeni prispevki

Meni je bila kar okej, res pa da špile poznam zgolj po imenu, tako da ne vem če to igra vlogo pri tem, da mi je ogled bil kul? Pač gledaš neki kar je napol zajebancija, ni treba da je vse The Wire in ostale heavy weighterke.

Povezava do prispevka
Okult reče pred 11 minutami:

ne rabm realizma ampak konsistentnost sveta, oz vsaj nekonsistentnost z razlogom,
tole je pa samo sloppy low effort shit

pa mi je kul campy scifi in se mi zdi da ga manjka, sam campy je nekej,
to je se za risanko mal cringe

Jaz mam razvit tak smešen mehanizem, za dosti stvari ko gledam, ki si želim, da so mi všeč (torej recimo ravno ta scifi postap setting, ki mi je neki najjačega) jih gledam na način kot da bi bral knjigo. Torej stvari na ekranu si simbolično predstavljam, kao da so v resnici drugačne. Torej kot da bi si film prevajal v knjigo in pol knjigo nazaj v svoji glavi v film približno.

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 17 minutami:

Jaz mam razvit tak smešen mehanizem, za dosti stvari ko gledam, ki si želim, da so mi všeč (torej recimo ravno ta scifi postap setting, ki mi je neki najjačega) jih gledam na način kot da bi bral knjigo. Torej stvari na ekranu si simbolično predstavljam, kao da so v resnici drugačne. Torej kot da bi si film prevajal v knjigo in pol knjigo nazaj v svoji glavi v film približno.

BkS9gtF.png

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 25 minutami:

Jaz mam razvit tak smešen mehanizem, za dosti stvari ko gledam, ki si želim, da so mi všeč (torej recimo ravno ta scifi postap setting, ki mi je neki najjačega) jih gledam na način kot da bi bral knjigo. Torej stvari na ekranu si simbolično predstavljam, kao da so v resnici drugačne. Torej kot da bi si film prevajal v knjigo in pol knjigo nazaj v svoji glavi v film približno.

to se zdi kr uporabno glede na kvaliteto sodobne produkcije,
men je brez coping mehanizmov cist dost ce so ksne stvari nizkokvalitetne ampak gledljive ker majo recimo nek aspekt zarad kerih so mi vredne gledanja,
fallout je ma imo premal, ena posrecena sala na epizodo ne odtehta

Povezava do prispevka
Okult reče pred 22 minutami:

to se zdi kr uporabno glede na kvaliteto sodobne produkcije,
men je brez coping mehanizmov cist dost ce so ksne stvari nizkokvalitetne ampak gledljive ker majo recimo nek aspekt zarad kerih so mi vredne gledanja,
fallout je ma imo premal, ena posrecena sala na epizodo ne odtehta

Ja sej to sem mogu spontano začet delat sicer ne bi skor ničesar več gledal.

 

Meni je pa bla kot res izjemnemu fanu igre serija kul, ampak res z veliko coping mehanizmov pa še me kar precej stvari moti. Hotu sem se samo še malo bolj preselit v Fallout svet, ki mi je tako carski. Tudi družabno igro imam recimo. Drugače če nisi pogledal je kar kul A boy and his dog, na kar je tudi referenca v seriji, ta film je inspiriral razvijalce da so naredili igro.

Povezava do prispevka
Undead reče pred 7 urami:

Večina folka ma rado Fallout, maš par folka, ki ni z ničemer zadovoljna in v lajfu ni ustvarilo ničesar. Zgornji video je lep primer.
 

Zanimivo da eni ljudje slavite kritike, ki hvalijo zadeve, ki so vam dobre, tisti, ki jih pa kritizirajo, se morajo najprej uveljavit v svetu z lastnim izdelkom na tujem obrtniškem področju, da jim ti pripoznaš veljavo na lastnem.

Povezava do prispevka
seattle reče pred 3 urami:

Dude, teb je Prometheus top movie, ustavi konje o okusih.

relativno dober sodoben scifi ja, ker je nasplosno produkcija kr drek (razen expanse),
vem da je objektivno slab film, vsec mi je kljub temu, zaradi lora in worldbuildinga

tko k je napisal @Vse_je_najslabsepac cist stekam ce ti je kul nek setting, itd in probas potrpet, aktivno delas vec suspenza disbelieva najdes druge smisle v kerih lahko uzivas, cist normalno

sam ne mors pa resno rect da fallout ni sranje

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...