Skoči na vsebino

Xbox360 / PS3 official topick


Weraziel

Priporočeni prispevki

Bessie reče pred 1 minuto:

Sej to ti govorim in smo potem na PC vs konzole.... PC je itak master race.

ne ti si govoru, da je PS3/xbox360 era boljš kokr prejšne generacije. govorimo o igrah. kar ni res. socom je drek. mislm lahk rečem, da je timesplitter bolš FPS kokr ta drek k si omenu

Povezava do prispevka

Ja to pa je, pač PC v tistem času je bil svoj svet in ni primerljivo z danes, ko je vse skoraj isto. Sem bil PC master race dolgo, nisem pa CS igral, ker pač mi te vrste igre takrat niso potegnila, sploh MP ne. mi je bil pe npr. Sin, ki je izšel pred HL bolj všeč oz. ko je HL izšel s emi ej zdel kot da so kopirali Sin, jebiga. Oba sem igrla ob izidu, itak sem delal v trgovini kjer smo prodajal to robo. Šele z BF3 na X360 in PS3 sem preklopil na moderna orožja in MP, predvsem zaradi druženje. Še prej mi je bil pa Quake boljši od Unreal-a in Doom od Duka.

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 minutama:

a ni SiN izšel 2 tedna pred HL? HL devi v dveh tednih spremenili cel špil :avadodo:

 

ne vem kolk, sem ga pa igral prej in je bil kar dost zbugan, ker so očitno lovil izid, so mi potem poslal na CDju update. verjetno mi je bil všeč stripovski stil zgodbe in pa za takrat živi nasprotniki, ki jih je pa HL povozil...

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

ma ja, SiN je bil hud špilčič, tok interaktivnega sveta ni bilo do takrat

 

prav tako ima SiN eno stvar, ki je HL nima - nelinearnost - ki spreminja stvari glede na to, a se ubadaš s side contentom

 

prav tako je Far Cry izšel nekaj mesecev pred HL2 in imel igranje s fiziko, ampak seveda dosti manj kot v HL2

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 9 minutami:

A to @Galko iščeš prav 360/pc verzije al PS3 al samo da je?

 

samo da je.

 

Še tri hite sem se spomnil, ki bi jih tudi FUL imel na Polici, pa niso bili predelani

 

 

 

 

 

Čeprav ne vem če me zanima, kako se kej DA:O odreže proti modernim, brutalno dobrim, dodelanim in obsežnim RPG-jem, haha.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 4 minutami:

 

 

Čeprav ne vem če me zanima, kako se kej DA:O odreže proti modernim, brutalno dobrim, dodelanim in obsežnim RPG-jem, haha.

Meni osebno je še vedno najboljši moderni Bioware špil, samo ajde, po mojem mnenju imajo Bioware samo Mass Effect 2 in Dragon Age Origins, ostalo pa nisem fan. Tista era BG1/2-MDK2-Kotor-Neverwinter Nights mi je bila veliko bolj všeč kot to kar Bioware počne od Jade Empire dalje

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Menethil reče pred 5 minutami:

Naaah. HL3 mora bit. Če nardijo bo hud. Sam nočjo, ker se bojijo, da nau top shit. Sej niso blizzard no.

Saj po drugi strani je razumljivo, da HL3 ne naredijo.


Realno gledano Valve ni tako velik, da bi se odmaknili od Steama na katerega so koncentrirani in se lotili HL3 za katerega mislim, da hočejo, da je top od topa in za to potrebuješ ekipo, vlagat denar itd.

 

Verjetno bodo na vsakih toliko let vrgli ven kakšen manjši/srednji projekt in to je to, ko bo računalništvo zadosti napredovalo, mislim, da se bodo lotili tudi HL3.

 

Moje mnenje btw.

 

Bi pa si želel, da bi vsaj naredili nek vmesni sklop, ki bi vrnil nekaj upanja, da nekoč nekaj bo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...