Skoči na vsebino

Xbox360 / PS3 official topick


Weraziel

Priporočeni prispevki

Galko reče pred 9 urami:

meni je cool da so skoraj vsi PS3-era klasični naslovi, ki so bili meni Polica material, remakani / remasterani 

TLOU 1

DkS 1 & 2

ReSi R 1

Vanquish

Bayonetta

Uncharted 2 in 3

Batman City

Dragons Dogma

Darksiders 1

COD MW

Mass Effect 1&2

Journey

GTA 5

zdaj še RDR 1

 

skoraj vsi

 

fak kok bi sedel doppel zwiebel kombo Motorstorm / Motorstorm Pacific Rift remake combo zdejle v teh cajtih arcade racer suše

 

 

še vedno izgleda TOP

Ali pa kar cela trilogija Motorstorma, meni je tudi Apocalypse bil carski, pač dirkačina sredi apokalipse, why not :D 

 

 

S tvojega seznama nisem igral edino Darksidersov nikoli

Povezava do prispevka

Heh, mam občutek da so se Darksiders 1 kar slabo postaral. V 2010 je bila ena taka light fajterska metroidvania z res badass protagonistom totalno sveža in huda, zdej bi znalo pa bolj samo zasmrdet po dreku :D 

 

Sej k gledam tale moj seznamček mislim, da se je kar dosti špilov slabo postaralo, roko na kos sira. 

 

Je pa ziher Vanquish še vedno fresh as fuck :mafija: 

Povezava do prispevka

TLOU 1 sem igral par mesecev nazaj in se ni postaral tako dobro, kot sem mislil da se je. Ajde, Joel in Ellie sta še vedno čudovita protagonista, ampak sam gameplay, level dizajn, akcijski deli s FUL očitnimi cover-layouti pa v 2023 ful ne izgledajo več tako hot kot so ob izidu :D 

 

DkS 1 tudi mislim da je izgubil malo tistega ooomph faktorja, ki ga je imel 10 let nazaj, ker je From pač tako brutalno nadgradil svojo formulo. Čeprav ajde, vseeno sem ziher da je špil še vedno absolutna klasika in textbook primer 10/10 dizajna sveta, to aspekt je večen.

 

Uncharted 2 in 3 sta se tudi precej skisala IMO, če izgleda TLOU 1 R leseno, verjamem da izgledata tadva še bolj. Predvsem je v tem žanru sam Naughty Dog ful premaknil meje z U4 in TLOU 2.

 

Batman City tudi ne vem če je še taka bomba kot je bil ob izidu (čeprav grem stavit, da izgleda še vedno top). Fajting sistem je imel že v originalu bolj lesen, zdej je verjetno še slabši. Plus verjetno mu ne pomaga, da je to najbolj kompetitiven AAA žanr, kjer vsako leto izide par podobnih ultra heavyweight casual bomb (Assassini, Horizoni, Spidermani, Ghosti of Tsushime itd itd itd), ki vsak po svoje premika lestvico. 

 

Darksiders smo že omenili.

 

Mass effect je dobil IMO noro hudo konkurenco v obliki ene tone vrhunskih RPG-jev, ki uletavajo zadnja leta, kar mu verjetno ne dela usluge. S tem da je že ME 2, meni osebno takrat top 5 špil tiste generacije, kazal EA-jev pritisk in nagnjenost k površnosti v obliki identičnih companion quest struktur (vsak 1x loyalty, 1x rekrutiranje misija), v resnici precej praznih in neinteraktivnih svetov, itd.

 

Journey poje s kožo in kostmi vsak drugi sodobni indy, če smo odkriti, lepa grafika in sankanje po pesku gor ali dol :D Ta žanr je postal tako preveč basic za indyje oz so ga slednji tako prerasli, da je dobesedno izumrl lol.

 

Castlevania Lord of Shadows, še en moj X360 Polica naslov, tudi v resnici nima več za sirovo štručko proti raznim Niohom, Sekirom, Bayonettam 2, DMC-ju 5 itd. Mislim, že v originalu ga je gor držal spektakel in extreme cheese factor, ampak zdaj pa ne vem če je  to še  vedno dovolj.

 

GTA 4 - kle mi bo večina folka spustila yellow cabico v jajca, ampak men se je GTA 4 res slabo postaral. Slabo izgleda, špil ko da je premazan z rjavo polir pasto za čevlje, plus avti se vozijo naravnost OGABNO. Zelo zelo prehistoric look & feel igrice.

 

 

To je to, tko po filingu, če primerjam spomine na te igrice s standardi, ki so postavljeni v 2023. Lahko pa samo za TLOU pišem po dejanskih izkušnjah, ker sem ga pač dejansko novembra par ur odšpilal, ostalo bi pa moral sprobat.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Ma sj to kr vse drži. Ob izzidu xboxa 360 je sicer težko verjeti, ampak v veliki večini slovenskih gospodinjstev je bil še katodni TV in katodni monitor. Samo resolucijo imamo skoraj 10x višjo, moč hardwara pa 50x do 100x.

Karkoli iz tistega časa igrat na original hardwaru je zelo kislo.

 

Včasih sem jest še govoril, da se 2D igre zaradi tega precej bolj starajo, sam danes so že indie igre barvna televizija za siste izpreed 30+let. En shovel knight je celo, kao 8 biten, pa je to ful  boljše, kot vse na NESu.

 

Sam sem zelo fan remasterjev, če kak špil zamudiš, da ga lahko kasneje preigraš v prrecej boljši izvedbi. Zato mi ni jasno, kako so lahko nekateri remasterji tako slabi, tako površni, v bistvu se niti ne bi smeli tako imenovati. RDR 1, ali TLOU2, ne pričamo a makedoncima, ampak eni največjih studijev.

 

In mi ni jasno če nek posameznik lahko naredi, kaj takega, kot je ta video spodaj zastonj, kaj bi šele rockstar, če bi koga plačali in delala organizirana ekipa, kaj čakajo  te veliki studiji, daj remake in zasluži par miljončkov, dokler čakamo GTA 6.

 

uredilo bitje atomic
Povezava do prispevka

Huh, kako brutalen mod tistole za GTA 4. Ne dvomim, da je avtor že fasal obisk Take Two odvetnikov oz je že v zaporu :D

 

Drgač je bil neki cajta nazaj nek Take Two leak, da pripravljajo sva večja remasterja. En se je obetal da bo RDR 1, ki se je dejanalsko zgodil. Ta drugi na bi bil pa GTA 4. Ampak bo verjetno izgledal rahlo drugače kot tistle zgoraj, sodeč po kvaliteti Rockstar remasterjev :D

Povezava do prispevka

Naj ne zajebejo GTA IV remasterja! Rabimo ga nujno!

 

Drugače pa včeraj sem malo probal Mafia 2, špil ki je izšel 3 leta pred TLOU pa lahko samo pojem hvalospeve v smeri TLOU. Raje imam simpl špil, ki deluje, kakor eurojank, kjer niti streljanja iz zavetja ne znajo prav naresti

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...