Skoči na vsebino

[overrated & overhyped] Čislane igrice, ki vam ne sedejo


amnesia

Priporočeni prispevki

Definitivno Horizon Zero Dawn. Sej ne rečem, tisti kvazi dinozavri, pa neka zgodba, pa grafika. Sam špil je tko ja bom reku "brez duše". Ene 4x sm probaval ta špil dojet, sam kr ni šlo. Sej je enih kp špilov. Lahk bi reku, tud k sm hotu igrat Castlevanio Symphony of the Night pa sm dubu v kompletu Rondo of Blood. Nakonc sm ugotovu, da je Rondo of Blood v bistvu mojstrovina. Sam horizon je pa tko res uno over budget drek špil k nima kej iskat med top igrami.

Povezava do prispevka

Nazačetku sm jemu Rondo of Blood tko random idiotski špil pač tm so une vrane pa glave k letajo okol pa te pojebejo, sam nakonc ugotoviš, da je potrebna neka taktika, trail and error. Pol nakonc pa nardiš stage, like a champ. Kdo bi si mislu, da so takrat to vse znal nardit tko dobr, da ti ni nč jasn, kok so vedl, da bo vsak jebu ježa. Pa muzka tist midi 16 bit woooow.

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka

The Witcher 3 - slab kombat oz dolgocasn. Sm preigral aka ubil grifina na zacetku pa nekega stvora 5 levelov nad mano na britofu pa sm zakljucil

 

RDR 2 - 2x probal, obakrat po 4h zakljucil, splosna dolgocasnost


Monster Hunter - kr neki, skoda da se niso vec potrudli. Ne sj ne, ni mi vsec boj pa da ne vids hpjev ampak na sploh se ze na zacetku vidi da je preogromna igrica z velik prevec grinda. 

 

Povezava do prispevka
Kočevc reče Pravkar:

The Witcher 3 - slab kombat oz dolgocasn. Sm preigral aka ubil grifina na zacetku pa nekega stvora 5 levelov nad mano na britofu pa sm zakljucil

 

RDR 2 - 2x probal, obakrat po 4h zakljucil, splosna dolgocasnost


Monster Hunter - kr neki, skoda da se niso vec potrudli. Ne sj ne, ni mi vsec boj pa da ne vids hpjev ampak na sploh se ze na zacetku vidi da je preogromna igrica z velik prevec grinda. 

 

vem enako sm bil pri RDR2 stari 3 leta sm mel to zadevo na lagerju al kako se reče. Sam k se navadš, pa sprejmeš, je pa tko proper pizdarija. GTA5 je tko res totaln drek proti RDR2.

Povezava do prispevka

Od iger ki sem jih preigral absolutno RDR2. Glavni vzrok so striktno skriptirane misije zaradi česar sem vsaj vsako tretjo misijo fasal mission failed. Česa takega ne pomnim v nobeni drugi igri. Drugi razlog pa je dolgotrajna ježa na vsako misijo in tretja zamera je preveč realistično jahanje konja. Prvih 20 ur je res super občutek ko še raziskuješ odlično narejen svet. Potem pa vseskup postane jebena muka ko ugotoviš kako glomazna igra je to.

 

Drugi kandidat pa Zelda BOTW. Iz igre so vrgli dobesedno vse zaradi česar sem oboževal to franšizo in zaradi nje kupil vse Nintendo konzole od Gamecuba naprej do Switcha... Vseeno dobra igra ampak zame niti slučajno ne ena najboljši iger ever in tudi od Zeld se zame osebno Ocarina of time dobesedno poserje na BOTW. 100 mini dolgočasnih temnic, vsakokratni dež ko sem skoraj priplezal na vrh gore, 4 bedni mini templji, tisoč korokov in zgodba razsuta na prafaktorje za češnjo na vrhu tortice pa še orožja iz stekla...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...