Skoči na vsebino

[multi] HADES


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 1 uro:

A to so tisti 8, 16, 32 heat runi? Sploh se ne spomnim tega EM izraza.

 

mislim da gredo od 0-64, pa zihr maš 10+ različnih otežujočih opcij. Ena izmed teh je Emergency Measures, ki oteži boss fighte (številka sporoča pri kolikih bossih)

Povezava do prispevka

Holy shit kolk contenta je v tej early access igri :avadodo: Sem fasal neko virozo, ostal popolnoma brez glasi in situacijo izkoristil v nulo za igranje te mojstrovine in je fenomenalna nadgradnja enke. Glavnega šefa mi še ni ratalo sesut ker dela res svinjski dmg in sem ponavad že do njega prišel precej načet. V drugo smer sem pa spucal oba šefa in fasal pojasnilo da naslednja lokacija še ni na voljo :D

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 11 urami:

Kako pa vam je igrica all in all, predvsem tisti, ki ste igrali enko? Mortismal Gaming je v previewu povedal, da še ni čisto na nivoju enke, ampak da ima potencial bit top špila

nisem sicer 100%, da sem sploh končal enko, ker je bil dolg EA, ampak zdi se zelo podobno. 

Povezava do prispevka

Po 100 letih sem pritisnil play na nekem posnetku, kjer nekdo igra in itak, nekdo se dere kot retard na posnetku, ffs ne zna noben ničesar več normalno povedat :D

 

Drugače pa carska fora <3 Bom užival, ko mi bo žena nekaj govorila in bom stisnil pavzo :D

Povezava do prispevka

Prvi patch je zunaj in prinaša izboljšan dash in sprint ki res nista imela proper feelinga ter izboljšal farmanje matsov. Imo morajo še povečat število kosti na sobo vsaj iz 2 na 3.

 

Navedek

General Gameplay
📢 Your Sprint is innately faster and turning is more responsive; re-scaled abilities that boost this
📢 You now can Dash out of many attack recovery animations more reliably
📢 You now can gather from any resource point once you have unlocked the corresponding Gathering Tool; you now can Prioritize any available Tool in the Training Grounds to make its resources appear as often as before, while resources for Tools you do not Prioritize will appear far less often

 

Povezava do prispevka

ma ze zdaj je bomba, 

Spoiler

witch

je mega kul tutorial boss in res v nulo pokaze kako je treba boksat bosse, 

Spoiler

scylla (and the sirens)

ma banger boss music pa kr fun fajt je

Spoiler

cerberus

mi je eden fav boss fajtov ever pa sploh ne vem zakaj, ko se nic "zanimivega" ne dogaja, sam kul zgleda

 

edina stvar ki mi ni vsec so eni stricki v predzadnjem levelu ki mecejo mine, tisti so res antifun

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...