Skoči na vsebino

[multi] HADES


Priporočeni prispevki

vlaho reče pred 6 minutami:

Athena Dash pa karkoli od Zeusa in Poseidona skp pa samo ideš, lohk tut od Hermesa +dash k se pol sam fjakaš po sobi gor dol

 

drgač pa vedno pobrat kladivo.... to je prioriteta pred booni, plus pobirat od Chaos, sploh pol k evolvajo

 

Athena Dash vs Tidal Dash  loči dečke od moških :D

 

je pa Atenin dash brez dvoma najbolj noob friendly top pick boon

sem ga tud sam fural, dokler nisem zaobvladal

 

še NPM potrjuje

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka

Athena dash na zacetku hades kariere, poseidon dash kasneje. Men je bil athena overrated, velik raje sem mel knockbacke, oziroma dvojne pa lepo zaletavas folk v steno. Pa dioniz mi je bil tut cool k si metal smoke, po moznosti se z zevsovimi strelami pa si sam nastal ta shit okol pa je bilo gotovo. Dejansk pa konc koncev je vseen kaj mas, prilagodis igro glede na boone. Bitno je sam, da imas od dveh bogovov in skusas taboljse boone si zrihtat s takticnim izbiranjem

Povezava do prispevka

Glede pickupov:

 

 Kladivo > Hermes > Boon bogov kere furaš v tem runu > Athena ampak ker upaš na shield dash > matsi in upgradi odvisno od tega kje si v igri.

 

Tist portal ki se randomly odpre v Kaos lahko naredi run lažji  ali ga pa zajebe insta. Vsakič skočit noter. :)

 

Za konsistentno dobre rune in doseganje višjih heatov je nujen skill v ogledalu, ki ti da 40% bonus na damage če ima nasprotnik dva debuffa na sebi. 

 

Kaj je še kaj takega? Sizifu dat darilo vsakič, ko greš mimo. Tudi če umreš v prvih dveh zonah ni konc sveta, v tretji zoni si lahko včasih refilaš rese.

Povezava do prispevka

Tej posti so čisti dokaz, da boš lahko dober s KATERIMIKOLI kombinacijami boonov in orožij.

Men je recimo vse kar so ostali navedli tu not res smeti, mogoče z izjemo poseidon dasha.

 

Hades je res faking legendarna igra :avadodo:

Also

Buzzkill reče pred 4 urami:

Kladivo > Hermes > Artemis > Boon bogov kere furaš v tem runu

Podpis z dodatkom. Critical napadi so enostavno OP. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Meni je Afrodita drugač insta pick. Bejba ima vse. Pasivni dmg bonus, pasivni protection, daje ti pomagače in samo še en pasivni bonus rabiš za tistih 40%.

 

Artemis daje mark ki je meh, crit bonusi so pa govno razen če dobiš visoko kvalitetne boone. Bazni 2% crit je useless.

Povezava do prispevka

Na začetku je itak vseeno, še Zeus je dober.

 

Just dodge it bro dela tam do heat 20 kolk se spomnim. 

 

Na heat 30+ je tolk random damaga iz vseh strani, da brez res dobrih pasivov nimaš kaj iskat, ampak jaz tudi igram Soulse z 50VIT tudi z ofenzivnim buildom tko da kaj pa vem.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 uro:

Na začetku je itak vseeno, še Zeus je dober.

 

Just dodge it bro dela tam do heat 20 kolk se spomnim. 

 

Na heat 30+ je tolk random damaga iz vseh strani, da brez res dobrih pasivov nimaš kaj iskat, ampak jaz tudi igram Soulse z 50VIT tudi z ofenzivnim buildom tko da kaj pa vem.

Ja ja, to imaš čisto prav. Tej gung ho buildi, ki jih omenjam, so mišljeni samo za osnovno obračanje igre. Za heat rune je treba malo več kombiniranja. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Armando reče pred 35 minutami:

Kar en kup sreče rabiš, da dobiš ustrezne sposobnosti,nasprotnike in še bi lahko naštevali.

 

 

mah, najprej moraš itak malo sprobavati pa lahko potem že skoraj kuriraš kako boš mel

 

npr. kasneje lahko izbiraš od katerega Boga boš dobil prvi boon, kar olajša zadeve 

Povezava do prispevka

Ja po kakšnih 5 urah sem pri tretjem bossu oz. kombinaciji minotavra in Tezeja in najbolj si grem sam na živce ko umiram za brezveze.

 

Boona katerega od bogov pa žal še nisem dobil :/.

 

A je kakšna večja možnost nabiranja/grindanja daril, tistih vijoličnih solz plus tiste dragulje za opremljanje?

 

Je kje možnost nabave česarkoli, da ti dropne v večjem številu ali kaj podobnega?

Povezava do prispevka
Armando reče pred 55 minutami:

 

Boona katerega od bogov pa žal še nisem dobil :/.

 

what? Sej to že v prvem runu dobiš takoj na začetku, ne vem če ne v prvi sobi celo

 

dragulji so vedno zadnja izbira med vrati, darknessa pa lahko dobiš več ja, ampak kasneje

Povezava do prispevka

to verjetno misliš call

glavni booni so attack, special attack, dash, call  (ti so vidni na levi strani ekrana kolkr se spomnim) in potem valda še cel kup "utility boonov"

 

se ti pa calli relativno hitro odklenejo, od začetka jih nimaš

mal je pa odvisno od RNG

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
vlaho reče pred 8 urami:

Odvisno od runa. Vcasih tut do kona ne dobis calla oz odvisno kaj izbiras 

 

ma ne, zgleda ga on še niti 1. ni dobu 

sej sem glih pol vidu, da je en na redditu napisal, da ga 40 runov ni dobil

js tud ne vem, če nism vsaj že prišel do zadnjega bossa (če ga ne celo premagal) preden sem ga 1.

 

@Armando drgač call booni imajo ime Posiedon's/... AID.

Povezava do prispevka
Armando reče pred 2 urama:

Igram par ur pa ga še nisem dobil.

 

Oh well.

 

Le kam se ti mudi. Farmaj darkness da odklepaš stvari na ogledalu, na začetku preferiraj ključe pred drugimi vrati da čimprej odkleneš več orožij in opcij na ogledalu itd. Pa orožje ki se sveti ima 20% darkness bonus tako da vsaj na začetku šaltaj med njimi da čimprej odkleneš več življenj, več hpja itd na ogledalu.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...