Skoči na vsebino

[multi] HADES


Priporočeni prispevki

A je res taka razlika od zdej k mam recimo 6 pa pol k bom mel 8? Tist za dodatne +4 itak vzamem vedno ja :D

 

Včeri prvič obrnil, dobrih 20 poskusov (s tem da sem lani igral na PCju ampak hitro nehal, so mi ble pa znane zakonitosti). 

 

Ponavadi mi ne sede ponovno obračat, ampak tuki je res očitno da to še ni konec, tako da se že veselim. Mogoče sam manjša opazka ob prvem obračanju: res je ful očitno, da niti ni tok važno da maš v nulo boonse in res epski time to kill, ampak je bla pri meni fora sam v lajfih. Parkrat sem bil res walking death machine, pa sem recimo po nepotrebnem zapravil life, potem pa pač nisem dobu une opcije da si nafilam defiance in me je Hades zlamal. Ko sem obrnil špil sem mel en build, ki ga nisem sploh do konca sestavil, delal sem manjši dmg kot ponavadi, sem pa prišel s 4 defianci do njega in je blo to pač to. 

 

Sem pa v precepu, a nej zbildam chirona do konca, al naj testiram ostale aspecte. Mal mi je vseeno moreč ta grinderski aspekt, včeri sem recimo kucnu 2 blodića za tisti zeusov aspekt na shieldu. Sej je kul, k mu nabaciš še zeusov boon in dela samo BRBRBR po mapi, ampak se nekak ne vidim s tem Hadesa prefukat recimo, ker je prepočasen. Testirat vsak aspect za vsak wepn na tak način je pa res zamudno...

 

Ker aspect priporočate za pištolj in glovse? 

 

 

Povezava do prispevka

Drgac ce bi mogu ocenit igrico je zelo dobra, ampak zelim si, da bi imel platino ze kake 7 runov nazaj narjeno. Zdej je samo se grind da zadnjih ~8 keepsakov do konca zleveliram in je to to, ampak to je zdj dost mukotrpno, sploh ker mam verjetno ze vse narejeno (vsi bondi razn hermes). Tko da zdj se mi nit ne da vec spilat in bolj na silo igram in mal grenak priokus dobiva igrica 🙂

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Vložil kar neki ur not medtem, res genialen špil :D

 

Par izvlečkov: bow + artemist je fucking OP. Ne vem a folk ne piše tok o tem ker je relativen boring, pač crit brez nekih efektov, ampak z chiron aspectom, crit boonom na special in markom + tistim da ma vsak shot šanso da je krit je praktično vse crit. Bossi se kar topijo, pa še relativno naizi je sestavt build

 

Top mi je nadležen AF, alpa se še nisem navadil. Sem zbildal tist da se postaviš v special shot in ti bilda dmg, samo potem ne morem uporablat da je special raketa v kombinaciji z večimi raketami hammerjem - dojel ko sem že plačal levelupe :D  Ne vem, če ga primerjam z lokom ne vidim razloga zakaj bi uporabljal gun, mogoče mi še pride. 

 

Shield je z zeus aspectom + heroic zeus boonom na specialu nora zadeva, to je bil moj najhitrejši run, v določenih levelih sem samo 2x vrgel disk pa je blo konc. 

 

Zdej pa šparam bloodiče da se lotim še close quarters orožij, najprej rokavica, v mislih mam tist aspect kjer special udari večkrat. 

 

Kok igre sem zamudil če ful ne jebem dating simulatorja? Nectarje sicer talam malo okoli, tiste jače flaške sem pa vse za blood menjal.

Manjka mi še ene 5 keepsejkov. Sem dobesedno pozabil dat nectar kakšnim karakterjem, bi moral dat 2x, al jih dobiš kako drugače? 

Povezava do prispevka
  • 4 mesece kasneje...
  • 9 mesecev kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 3 mesece kasneje...

Saj se mi je zdelo, da je tako. Igra je dobra, ker je narejena, da umiraš in potem malo mozgaš kako in kaj narediti v naslednjem poizkusu. Malo drugače kot po navadi. Po navadi se zvečer počim na kavč in sploh ne mozgam veliko kako in kaj, se pa vidi nek pattern kako napadata ja. Katero vam je pa najljubše orožje? Meni mogoče tista sulica, malo spominja na trizob, ker da malo ranged napada, spet odvisno katere skille dobiš. Za sulico pa mogoče rokavice. 

Povezava do prispevka

Splača se z vsemi do konca pridt, je pa meni shield najljubši, skupaj z Atheno in Afrodito/Artemido sem najverjetneje najlažje prihajal do konca

 

Je pa lih to fajn, da nekomu drugemu pa ta kombo sploh ne sede, in tu se vidi genialnost tega špila

Povezava do prispevka

Top tip, če igra tega ne pove:

 

Ta boljši booni so kombinacije dveh bogov. Recimo če vzameš attack boon od enega boga, ga zamenjaš enkrat z boonom od drugega v istem slotu, imaš šanso za dobit boon, ki bo delal neko kombinacijo obeh bogov. Ti znajo bit res op.

 

Also na začetku je najbolje zbirati samo ključe in matse za odpirat nove abilitije v ogledalu.

 

 

 

Povezava do prispevka
Armando reče pred 2 urama:

Bom poskušali s ščitom še naprej se pravi :).

 

Ampak iščem še naprej najbolj ustrezne skille bogov za moj stil igranja.

 

V glavnem TOP.

 

ščit je najboljš Zeus al pa Dionysius

potem, ko imaš aspecte seveda :)

 

meni sicer gladko najljubše rokavice

najljubši boon pa Poseidonov Tidal Dash (res kera škoda, da so ga po early accessu preimenovali iz SPLASH DASH)

 

bom pa zdaj zaradi te teme ga verjetno sprobal igrat še na tv

upam, da ne bo preveč bedno s 30fps

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 minuto:

 

ščit je najboljš Zeus al pa Dionysius

potem, ko imaš aspecte seveda :)

 

meni sicer gladko najljubše rokavice

najljubši boon pa Poseidonov Tidal Dash (res kera škoda, da so ga po early accessu preimenovali iz SPLASH DASH)

Athena Dash pa karkoli od Zeusa in Poseidona skp pa samo ideš, lohk tut od Hermesa +dash k se pol sam fjakaš po sobi gor dol

 

drgač pa vedno pobrat kladivo.... to je prioriteta pred booni, plus pobirat od Chaos, sploh pol k evolvajo

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...