Skoči na vsebino

kupim poceni Tidal naročnino


Galko

Priporočeni prispevki

Servis je Gamsgo.com je po mojem kitajski. Njim placujes. Lahko te skenslajo seveda, ampak sam jih uporabljam ze veliko let, doslej me niso. Vseeno za vsak slucaj ne zakupujem za dve leti :) 

Meni delujejo Youtube (z mojim gmail racunom), Netflix in Disney+.

Se mi je sicer pri Netflixu dvakrat zgodilo, da se mi je znenada account zaklenil, ampak imajo odlicen support. Nimam pa pojma, kako ta poslovni model funkrionira oziroma kako doticne firme dopuscajo.

 

Za Office nimam izkusnje, toda si mislim, da je enako, kot ce te nekdo s kupljenim accountom povabi k sebi, torej familijarni racun, ki omogoca 5 podracunov, od katerih se vsak lahko prijavi z ENIM racunalnikom in ENIM telefonom. 

Netflixa pa nisem nikoli testiral na vec napravah hkrati. Dobis pac en 'racun'. 

Povezava do prispevka

Ni vseh servisov. Eni imajo verjetno tako politiko, da pač ne gre deljenje. Netflix je en takih, ker smo ga tudi mi morali prekiniti s forumaši. Pač začeli so težit, da opazijo, da ni deljeno v sklopu isega gospodinjstva in več ni delalo. So vpeljali politiko, da morajo biti naprave vsake tolko povezane v isti IP in deljenje med ljudmi izven gospodinjstva močno otežili (onemogočili).

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

Youtube Premium je malo cenejši kot na tej strani, če ga vzameš filipinskega. Bp potegne slovensko kartico. Še cenejši je Indijski, ampak slednji mi žal ni potegnil slovenske kartice in se mi ni dalo jebat. Ful rad bi menjal na družinski filipinski račun, ampak menjave mi ne dovoli :(

Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 14 urami:

Za Office nimam izkusnje, toda si mislim, da je enako, kot ce te nekdo s kupljenim accountom povabi k sebi, torej familijarni racun, ki omogoca 5 podracunov, od katerih se vsak lahko prijavi z ENIM racunalnikom in ENIM telefonom. 

Netflixa pa nisem nikoli testiral na vec napravah hkrati. Dobis pac en 'racun'. 

sicer nepomembno za to zgodbo, sam o365 family da vsakemu clanu 5 naprav

Povezava do prispevka
Chris reče Pravkar:

ker je:

1. vsesplošno boljši

2. ga vse institucije uporabljajo

Office so tudi zastonj prek spleta, samo fyi. 

zakaj je boljši?

ker je boljši

 

ogromno uporabljam google docs, tudi 10 ur na dan, samo mi nekako nekaj manjka. zato me zanima kaj bi bile prednosti 

Povezava do prispevka
fauzić reče Pravkar:

zakaj je boljši?

ker je boljši

 

ogromno uporabljam google docs, tudi 10 ur na dan, samo mi nekako nekaj manjka. zato me zanima kaj bi bile prednosti 

nastavitev imaš 10x več kot v google docs, veliko več opcij imaš za customizing texta, tabel, svašta. 
seveda pa se moreš v posamezne nastavitve malo poglobiti in preučiti, samo ko zalaufaš, ti bistveno olajša delo. 

Povezava do prispevka
G-Man reče pred 1 uro:

 

Je isto zastonj kot microsoft.

Ko pa se pogovarjamo o resnem delu, tudi Google ni zastonj.
 

Sem rekel ok bom sprobal

"če želite shraniti datoteko se vpišite v račun z naročnino" 

 

spet si me nategnil

uredilo bitje fauzić
Povezava do prispevka
magični kralj reče pred 2 urama:

sicer nepomembno za to zgodbo, sam o365 family da vsakemu clanu 5 naprav

 Microsoft pravi, dasi rahlo dvoumno, drugače.

 

With Microsoft 365, you can install and sign in to Office on 5 PCs or Macs, 5 tablets, and 5 phones.

 

Naj nekdo pove, ki ima izkušnjo. Lahko dejansko vsak 'podračun' (od petih familijarnih) namesti softver na 5 računalnikov in 5 telefonov, ali to velja za celotno familijo?

 

 

Povezava do prispevka

Jaz sem za lifetime 5 devices office 356 plačal 15 € ali nekaj takega. Pač od nekih fiktivnih indijskih faksov. Ne vem, kako to poteka, ampak mi že par let deluje normalno. Edino da imaš pol mejl user63z3@indijskafakulteta.com. Ampak mi ni neki moteče to no, ker itak uporabljam samo Word, Excel in Powerpoint. Morda je pri naprednejših aplikacijah bolj jadno, da nimaš vezano na personalni email

Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 1 uro:

 Microsoft pravi, dasi rahlo dvoumno, drugače.

 

With Microsoft 365, you can install and sign in to Office on 5 PCs or Macs, 5 tablets, and 5 phones.

 

Naj nekdo pove, ki ima izkušnjo. Lahko dejansko vsak 'podračun' (od petih familijarnih) namesti softver na 5 računalnikov in 5 telefonov, ali to velja za celotno familijo?

 

 

 

Jaz bi to razumel kot standardne ponudbe vseh teh plačljivih ponudb - 5 naprav pa basta... 


EDIT: je pa v slovenščini potem razjasnjeno. Torej sem narobe razumel. :D

 

  • Skupna raba za 1–6 uporabnikov
  • Vsak uporabnik lahko uporablja v največ 5 napravah hkrati

 

Kupite Microsoft 365 Family (prej Office 365) – cena naročnine, prenos | Microsoft Store Slovenija

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 4 urami:

 Microsoft pravi, dasi rahlo dvoumno, drugače.

 

With Microsoft 365, you can install and sign in to Office on 5 PCs or Macs, 5 tablets, and 5 phones.

 

Naj nekdo pove, ki ima izkušnjo. Lahko dejansko vsak 'podračun' (od petih familijarnih) namesti softver na 5 računalnikov in 5 telefonov, ali to velja za celotno familijo?

 

mam family 365

nimam dovolj naprav za probat

sam itak ce bi blo za celotno familijo bi en ostal na suhem, ker lahko delis s petimi (druzina je owner+5)

 

also:

 

Subscription benefits

At no extra cost, each person you share with gets:

  • The latest version of Microsoft 365 apps for PC, Mac, tablets, and smart phones.

    Each person can install Microsoft 365 on all their devices and be signed in to Microsoft 365 on five devices at the same time. To install Microsoft 365, they sign in to www.microsoft365.com using their own Microsoft account. If they don't already have a Microsoft account, they'll be prompted to create one when they accept your invitation to share. It's free.

 

Aktivist Vanč reče pred 3 urami:

 

30€ na leto pa roka? :D

hm, sounda good, bom postudiral :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...