Skoči na vsebino

kupim poceni Tidal naročnino


Galko

Priporočeni prispevki

kurčevi Tidal je ugotovil, da nisem Argentinec in mi je skenslal zelo zelo sladek naročniški deal, ki sem ga imel do zdaj  :(  Pa tudi pri ostalih državah sprejemajo samo še kartice, ki so jih izdale lokalne banke. Not nice! :(  Pa sem mislil da bom Malezijec ali Nigerijec :( 

 

tko da če ima kdo kakšen plac v kakšnem družinskem dealu oziroma ima kak drug cheese v rokavu, se z veseljem joinam

Povezava do prispevka
Galko reče pred 14 minutami:

 

Torej smo štirje, nice! Jaz bi imel uni paket ki ima možnost Master kvalitete, to mi je point Tidala :) Kako se zmenimo, en pač odpre družinski acc in je to to?

 

@Arey, maš ti placa za vse štiri? Jaz ti drgač komot nakažem 25 eur za celo leto in je to to :)

Ja Hi-Fi Plus. 

A to pol lahko tud na kaseti poslušam? 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Jaz imam drgač eno varianto za 90dni free

Navedek

Individual

Experience 90 days of TIDAL for free. Cancel anytime before your trial period ends and no charges will apply, or keep listening for 11.99 € /month. Only valid for new users.

Ni pa videt družinskega paketa. 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Galko reče pred 28 minutami:

 

Torej smo štirje, nice! Jaz bi imel uni paket ki ima možnost Master kvalitete, to mi je point Tidala :) Kako se zmenimo, en pač odpre družinski acc in je to to?

 

@Arey, maš ti placa za vse štiri? Jaz ti drgač komot nakažem 25 eur za celo leto in je to to :)

Zal, samo za 2. 

Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 39 minutami:

Sam naročnine sklepam na tej strani. Deluje za drobiž.

 

https://www.gamsgo.com/

 

Kak pa to deluje? Plačaš tisti osebi, ki se spomni kreirati račun al plačaš tem, ki imajo to stran in oni dajo keš naprej. Zaupaš, da ti on ne skensla takoj...

 

Bi kar vzel YouTube in Office 365 :)

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...