Skoči na vsebino

P: NOVA mehanska tipkovnica Yindiao, gaming, Slovenska gravura, s šumniki


Aquilani

Priporočeni prispevki

Nova, še original zapakirana zelo kvalitetna mehanska tipkovnica. Odlična osvetlitev tipk ambilight in kvalitetna izvedba okroglih tipk. Šumniki normalno delujejo. 2 slike same škatle tipkovnice, ki je še nisem odpiral, tako da res isto kot iz trgovine, še nedotaknjena tipkovnica. Prodam ker imam dve iste in ene ne potrebujem. 1 teden uporabljam svojo in je res super. Če vas karkoli zanima samo vprašajte. Prevzem v Hrastniku ali Trbovlju, lahk pa pošlem tudi po pošti.

 

Cena: 29€

 

tktA6Ga.png PrTZD4q.png S297fmC.png 6LOXH8A.png PYqZUGi.png TW57DEi.png DavvBCJ.png yosEAco.png m7v9LsC.png hADNUUY.jpeg ypDiCvR.jpeg

 

 

VIDEO: https://i.imgur.com/xOgWYj2.mp4

uredilo bitje Aquilani
Povezava do prispevka
BuLsHiT reče pred 6 urami:

hahaha seveda ja...

 

je ja, ampak žal ti to ne veš, ker je pač nimaš:whistle:

 

Adr reče pred 4 urami:

Fak kera rgb driska

oprosti ma nisem se mogu zadržat :D

 

Vseeno ti želim uspeh pri prodaji

 

jah zavist ni lepa čednost pravijo ane :alma:

 

BuLsHiT reče pred 1 uro:

Kak rgb :D 6 color mixing pise hahaha. switchi pitan boga od koga :D hot swap pozabi verjetno:D v glavnem da kupis to moras biti kar neumen

 

 

Aja pa se ansi je hahah

 

zakaj komentiraš, če tipkovnice nisi sploh probal? nobene logike ni v tvojih/vaših brezveznih komentarjih:sleeping:

Povezava do prispevka

jao ej ni mi težko bit bol pametn od tebe, ker ti komentiraš zadevo, ki je nimaš namena kupt:rofl: vsaj priznaj da nimaš dnarja da bi jo kupil, ker zanima te očitno, drugač nebi komentiral sploh

 

in pa ja, absolutno ni sranje, ker jo js uporablam že 2 tedna, ti pa niti ne veš kako zgleda in deluje v živo, ker slike zgoraj so pač uradne slike za predstavo

 

če te zanima povej, ti js svojo slikam in posnamem, pa se mogoče odločiš za nakup:happy:

Povezava do prispevka

uu 2 tedna jo uporabljas. jaz pa mojo gmmk eno 3 leta, pa drugo gmmk kaki 2 leti pred njo, pa keychron tudi kaki 2 leti. pa niso to neke vau mehanske tipkovnice amapk so vseeno svetlobna leta pred tvojo. pa po slikah in videjih vidim da je sranje in vsi razen tebe se strinjajo stem :D

Povezava do prispevka
BuLsHiT reče pred 1 uro:

uu 2 tedna jo uporabljas. jaz pa mojo gmmk eno 3 leta, pa drugo gmmk kaki 2 leti pred njo, pa keychron tudi kaki 2 leti. pa niso to neke vau mehanske tipkovnice amapk so vseeno svetlobna leta pred tvojo. pa po slikah in videjih vidim da je sranje in vsi razen tebe se strinjajo stem :D

 

kaj to mene briga kaj ti uporablas:lol: hmm po slikah sodeč se pa men zdi da je tale tvoja gmmk res eno sranje od tipkovnice...boš mogu kaj bolšega kupt:huh:

 

Ezoterik reče pred 29 minutami:

Bi štekal te taunte, če bi šlo za neko HHKB za 300 eur,  sam verjetno večina ljudi ma 3e al na kok to abominacijo ceniš, jst bi jo z veseljem kupil za ta 1.5e, če bi jo imel kam dati, žal pa niti za 50 centov ne vidim mesta kamor bi lahko to 15 centno tipkovnico utaknil

 

a pol pravite da je nebi kupili, če prav razumem?

Povezava do prispevka
BuLsHiT reče pred 2 urama:

Lool bebec gmmk je tako za 20 razredov boljsa of tega sranja ko ga hoces nekomu poturiti. Raje priznaj da si se hotel iti dropshiping pa ti ne gre

 

nebi vedu ker nikol nism še sprobal ane. tko k ti nimaš pojma o tej moji, jebiga. raje priznaj da bi jo kupil, sam pol bi ti blo pa bad če bi mogu priznat da je dobra:mafija:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...