Skoči na vsebino

[multi] Among Us


Galaksija

Priporočeni prispevki

Among Us

 

w4I28Lk.jpg

 

 

 

 

Navedek

Among Us is an online multiplayer social deduction game

 

 

Trenutno ena najpopularnejših iger.

 

Popularnost je eksplodirala med julijom/avgustom, ko so igro začeli igrati razni streamerji.

 

qr86rb8.jpg

 

Po številu igralcev je presegla celo velikane kalibra PUBG in Rocket League

 

IrJUX3h.jpg

 

YKWToLN.jpg

 

 

Navodila:

 

w93AJYA.jpg

 

kWBoVv9.jpg

 

ypTTfL2.jpg

 

NwUy5Vw.jpg

 

yPif9CP.jpg

 

RmEJCLW.jpg

 

 

Igra kdo?

uredilo bitje Galaksija
Povezava do prispevka

O tej igri sem že nekajkrat spraševal. Se mi zdi kar čudno, da je ne igra oz. ne pozna več Mnenjalničarjev.


Jaz sicer (še) ne igram, čeprav je zadeva praktično free. Sem pa kar precej opazoval, ko je igral pubec. Discord je praktično obvezen in itak je več kot dobrodošlo, da se zbere ekipa znancev/kolegov. Tisto na random se mi je namreč zdelo malo tako-tako, ker so uletavali "korejci" al kaj vem kdo vse, ki so pisali v meni neznanih jezikih. Dočim, z vsaj malo bolj poznano ekipo pa je res kar konkretna zabava.

Poleg tega je igra free na iOS (za Android ne vem) in je absolutno crossplay varianta. (Jaz lahko recimo na fonu/tablici, sine na PC... itd.). Presenetljivo tudi, da je šele sedaj postala tako popularna (ahja, yatuberji), ker je že kar "letnik". 

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 12 urami:

Zanimivo je ja. Še maja so meli samo 6 tisoč igralcev za igro, ki je izšla 2018. Potem so pa Pewdiepie in podobni zalavfajo in se dvigne v višave igralnost. Menda pa je nova mapa v nastajanju pravijo developerji. Zaj pa vprašanje, če bo ta evroforija prej minla predn bo kak resn update.

 


Tole je dobro vprašanje ja. 

Čeprav pri taki popularnosti mislim da tudi v primeru da naenkrat igro nehajo igrati praktično vsi Youtuberji in Twitch streamerji, je mislim da kar nerealno pričakovat da kar umre.

 

Drugače pa tudi jaz igram z randomi ja. Nekaj se sicer menimo da se nas za vikend najde 10 in se bo šlo preko Discorda, kar bo pomoje noro zabavno :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...