Skoči na vsebino

[PS5/PC] Helldivers 2


gojc

Priporočeni prispevki

Lunco reče Pravkar:

a to igrco je treba ful grindat al lahk sam igraš casually mal, ko ti paše streljat neki (possibly s kontrolerjem)? valda se vsako igrico da igrat casually, sam you know what i mean. 


Ni treba grindat. Lepo kolk ti paše. Viable orožja in orodja dobiš že na začetku. 

Povezava do prispevka

+1

 

s tem da polovico stvari “tut ce neb “zmaxal””. Pa ful hitro gre, sploh s temi orozji oz strategemi, denarja za to ga mas se hitro prevec, level kjer ti je pa vse na voljo pa tudi ful hitro dosezes. Dejansko kar se tice maxanja so samo upgrejdi ladje, od katerih jih dobesedno tricetrt sploh ni neki pomembnih oz ti dajo majhne bonuse

Povezava do prispevka
gojc reče Dne, 7. 4. 2024 at 22:05:

 

 

Sam kaj pa zdej, ko še žužke zasužnjimo? A bodo pol navrgli novo raso?
Ali bodo roboti nad nas poslali mega nuklearke? 
 

Sicer pa sem jaz bolj užival v mrcvarjenju robotejev kot žužkov. Edino žal mi je, da jih še nisem na extreme dificulty probaval :) 

Povezava do prispevka

image.png.869c2e10770ea4a18e4a6211f5f54676.png

 

As this unsuspecting family enjoyed their freshly cooked barbecue while camping on secluded Christmas Island, off Western Australia's far north-west, the Robber Crabs  (AKA Coconut Crabs) gathered around them searching for food. Despite their frightening appearance, the crabs are completely harmless, but (as their name indicates), they often steal food from campsites.
Credit : Respective owner

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...