Skoči na vsebino

Pralni stroj Samsung WW8NK52E0VW/LE Slim - vrnjeno


Fuksija

Priporočeni prispevki

Sam dodal bi moje 2 centa...

 

Mogoč se trenutno malo izogibajte Samsunga - bele tehnike. Mi2 imava njihov pralni stroj (un z vratci spredaj). Po 2h letih je spustila posoda za dodajanje mehčalca in praška. Vse lepo in prav saj ima garancijo... Ampak na rezervni del sva čakala dober mesec. Kot je serviser rekel je tudi problem, da v Sloveniji ni "uradnega" zastopnika za belo tehniko za Samsung saj so zelo problematični z dobavnimi roki za reklamacijska popravila in noben ni pripravljen podpisati pogodbe. Še vedno imajo mrežo serviserjev (v najinem primeru Big Bang), ki popravljajo, vendar pa se čaka.

 

To je sicer je bilo 1 leto nazaj, ne morem trditi kako je danes. 

 

 

Povezava do prispevka

S Samsungom je baje res bogo. Enako niti jaz ne vem ali je še vedno dandanes tako ali je kaj drugače... je pa pred par leti tudi kolegica imela težave z njihovim ameriškim hladilnikom, ki ji je tesnilo šlo v kurac in je bil cel fuk dobiti novega za zamenjavo. Mi je prav čudno kako v teh časih v Sloveniji nimamo (ali pa nismo imeli) nobenega pristojnega za Samsung belo tehniko.

Povezava do prispevka

Sej tud v AT baje ni nic kej boljse.

Je sicer res da je ze 7 let kar sem nabavljal pralni stroj in je draga takrat razmisljala o takem samsungu z addwash, pa nama je lokaln trgovec reku "lej... lahk zrihtam... sam z deli je jeba in se ponavad caka mesece da pridejo"

No pol sva vzela AEG, za kar so tud specializirani, in do danes se *potrka na les* nisva rabla serviserja.

uredilo bitje DaMachk
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...