Skoči na vsebino

Pralni stroj Samsung WW8NK52E0VW/LE Slim - vrnjeno


Fuksija

Priporočeni prispevki

Ker se ni nihče javil, sem ga vrnila v trgovino.

Prodam nov, samo odprt pralni stroj WW8NK52E0VW/LE Slim, kjut zadeva širine 46cm, ker sem štor in sem naročila samo pralni stroj, hotela sem pa kombiniranega.

https://www.samsung.com/si/washers-and-dryers/washing-machines/ww5500k-front-loading-add-wash-eco-bubble-hygiene-steam-8kg-white-ww8nk52e0vw-le/

Trgovec mi ga vzame nazaj za 15% manj od nove cene, kar pride 500€, rajši ga dam direktno v druge roke za ta denar.

 

uredilo bitje Fuksija
Povezava do prispevka
144,000 Light Warrior reče pred 28 minutami:

Pa a ni tako, da bi ga po zakonu mogel nazaj vzet? Tudi če ni bil kupljen online.

če ga ne bi odprla, bi ga vzel nazaj in vrnil keš brez vprašanja

ker je pa odprt, ga lahko prodajo naprej kot razstavni eksponat, kar je -10%, pa še pogledajo ga če si ga kaj zjebal pri odpiranju in prevozu, kar potem nanese še cca -5%

že dejstvo da so mi pripravljeni vrnit keš mi je kr ok tbh, da ni kšnga debilizma s kuponi za trgovino

uredilo bitje Fuksija
Povezava do prispevka
raveer reče pred 9 urami:

@Fuksija torej obstaja kombiniran stroj globine 46cm?

Samsung WD8NK52E0ZW/LE (globina ohišja je 46cm, največja globina skupi z vsemi knofi in vrati pa 55,5cm)

 

in ja, koda je različna sam za 1 črko, in k človek neha skrbno brat vse opise kupi napačnega

uredilo bitje Fuksija
  • Račka +1 1
  • Solzice 1
Povezava do prispevka
magični kralj reče pred 9 urami:

daj susilec na hodnik itak ne bo tebi grelo stanovanja

teoretično bi ga lahko dala v kuhinjo, kar bi blo pol sicer po diagonali stanovanja stran od pralnega, ampak ajde, blo bi izvedljivo

sam sem hotla najprej dat priložnost kombiniranemu, ker tale ma celo neko normalno prostornino za pranje in sušenje v 1 ciklu, pa un plac lahko še vedno kr v redu ponucam

Povezava do prispevka

Imamo podoben pralni stroj od Samsunga in lahko potrdim da je top. Z eco bubble gre praktično vsak madež dol, pa tudi add wash je priročen, ko daš prat lahko potem še kakšnih 20-30 minut dodajš stvari notri, ki jih najdeš po bajti.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Me3do reče pred 17 minutami:

Meni tudi bolj najeda kot ne, dodatna stvar ki jo moraš spucat ko je konc sušilca 

 

Ajd, če bi bil samo za pralni bi blo ok :)

 

Mi imamo samo pralni stroj, sušilca posebej. 

Kastor reče pred 29 minutami:

Imam tudi jaz podobno zadevo, funkcionira carsko ta stroj, nimam težav z njim. Funkcija addwash pa je za neorganizirane osebke, kako kurca pozabiš/zgrešiš cunjo, ki jo imaš za oprat ffs. Nisem še odprl addwasha odkar imam stroj :D

 

Ja lej kar je v kopalnici se da prat iz koša, potem pa se še po otroških sobah pregleda al pa kje ali pa se gre kdo čez par minut stuširat pa se še kaj vrže notri. Ni to ravno vsako pranje enkrat na apr pranj pa sigurno.

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 33 minutami:

Imam tudi jaz podobno zadevo, funkcionira carsko ta stroj, nimam težav z njim. Funkcija addwash pa je za neorganizirane osebke, kako kurca pozabiš/zgrešiš cunjo, ki jo imaš za oprat ffs. Nisem še odprl addwasha odkar imam stroj :D

selektivna slepota :D

dvomim da ga bom pogosto uporabljala ampak vsake par pranj pa ziher

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 15 urami:

Samsung WD8NK52E0ZW/LE (globina ohišja je 46cm, največja globina skupi z vsemi knofi in vrati pa 55,5cm)

 

in ja, koda je različna sam za 1 črko, in k človek neha skrbno brat vse opise kupi napačnega

hvala za tole. i guess naslednji bo samsung combo in to kmalu.

Povezava do prispevka
raveer reče pred 8 urami:

hvala za tole. i guess naslednji bo samsung combo in to kmalu.

kr obrni se, mislim da je model v odhajanju, v petek mislim da so ga mel sam še na eni štacuni

no pa na Hrvaško ga greš lahko iskat če ti je pri roki, tam ga majo tud fizično

Povezava do prispevka
Fuksija reče Dne, 31. 5. 2024 at 20:21:

če ga ne bi odprla, bi ga vzel nazaj in vrnil keš brez vprašanja

ker je pa odprt, ga lahko prodajo naprej kot razstavni eksponat, kar je -10%, pa še pogledajo ga če si ga kaj zjebal pri odpiranju in prevozu, kar potem nanese še cca -5%

že dejstvo da so mi pripravljeni vrnit keš mi je kr ok tbh, da ni kšnga debilizma s kuponi za trgovino

ko so te drknl drgac :D una folija k je okol je tko brezvezna pakuga, da jih lahk posljes v K, ce ti tako se kdaj prbijejo (vzamemo nazaj, ce ni odprt). so bli pa vseen prpravljeni vzet nazaj, which is good.

Povezava do prispevka
lizz reče pred 12 minutami:

ko so te drknl drgac :D una folija k je okol je tko brezvezna pakuga, da jih lahk posljes v K, ce ti tako se kdaj prbijejo (vzamemo nazaj, ce ni odprt). so bli pa vseen prpravljeni vzet nazaj, which is good.

tbh se nisem hotla pretirano pregovarjat z njimi pol k so rekl da ga vzamejo pa vrnejo keš (na konc so mi celo sam 10% odbil, ne 15 tko k so iz prve rekl)

čeprav se je men tud zdel brezveze za uno folijo pa stiropor

uredilo bitje Fuksija
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...