Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Vučko reče pred 4 urami:

Drgac sem sel vceraj vrsic in predel, glede na to da je blo po 4 plezalnih dneh sem zadovoljen da sem prezivel :D morm pa oment kok mi grejo res motoristi na kurac, na vrsicu je blo se ok na predelu pa kot da so me ciljal. Na uro 140 v klanc 30 cm mim tebe ob nasproti vozecem avtu. 

Točno zato se jaz izogibam vožnji čez vikende.

Povezava do prispevka
Vučko reče pred 4 urami:

Drgac sem sel vceraj vrsic in predel, glede na to da je blo po 4 plezalnih dneh sem zadovoljen da sem prezivel :D morm pa oment kok mi grejo res motoristi na kurac, na vrsicu je blo se ok na predelu pa kot da so me ciljal. Na uro 140 v klanc 30 cm mim tebe ob nasproti vozecem avtu. 

jest dans sprobal mtb prenose na specialki, ni svoh ne, kolena manj trpijo

 

 

Povezava do prispevka
Boris reče Dne, 4. 9. 2020 at 10:35:

Ja razmascevalec ni dober ker ti ziebe clene ketne. Jst perem vse z motorex samponom za kolo kateri ocisti dobro tudi ketno

721F6B1D-19AB-446E-839B-26BBECE5163B.jpeg

 

https://www.extremevital.com/sl/kolesa/razmascevalec-muc-off-500-ml-p-4523.html

 

men so ta razmaščevalec uturil,  a raj pol ubodem neki tazga kot je tale tvoja reč? pa našpricam na eno gobo/krpo pa mal potegnem po verigi preden nanašam lube?

Povezava do prispevka

ne lej. Valda ce mas crno ketno kot gorc mores to mal drgnit z kaksno scetko. Ce si normalen clovek in mas umazano ketno ampak gor ni 2mm masti. Splahnes bajk, naspricas cel bajk z cistilom isto ketno. Pa z gobico operes cel bajk. Ne tikat z to gobico ketne pa zobnikov in kasete. Za to mej drugo. Pol splahnes. Ce mas toplo vodo se boljse. Gre vse lepo dol. Pustis 1 2 ure bajk da se cel posusi. Ce mas kompresor spihaj vse lukne. Pol namazes lube na ketno pustis 15 20min in z krpo obrises ketno da ostane olje samo notr in ne na ketni. 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 28 minutami:

ne lej. Valda ce mas crno ketno kot gorc mores to mal drgnit z kaksno scetko. Ce si normalen clovek in mas umazano ketno ampak gor ni 2mm masti. Splahnes bajk, naspricas cel bajk z cistilom isto ketno. Pa z gobico operes cel bajk. Ne tikat z to gobico ketne pa zobnikov in kasete. Za to mej drugo. Pol splahnes. Ce mas toplo vodo se boljse. Gre vse lepo dol. Pustis 1 2 ure bajk da se cel posusi. Ce mas kompresor spihaj vse lukne. Pol namazes lube na ketno pustis 15 20min in z krpo obrises ketno da ostane olje samo notr in ne na ketni. 

 

Ok, pol bom pa zamenjal ta Muc-off razmaščevalec za tist Motorex čistil, uno ščetko sem si pa tud kupil, sicer ketna pa zobniki trenutno na srečo zgledajo še dokaj čisti, vsaj napram Gorannovim :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...