Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Jst mam Garmin Vector 3, tko čez palc sem jo mogu menjat po 500km, pa verjetno bi še kako furo zdržala, sem jo zamenjal takoj ko me je obvestil Garmin da je baterija skor prazna. Pač maš na zalogi baterije in ko je treba menjat zamenjaš. Je pa zamenjava enostavna, brezveze se sekirat glede tega.

 

 

Povezava do prispevka

A si mtbajker ali cestna golazen😁

 

Kolk si dau za ta pedala, to je zame mind blowing drago, ce primerjam top pedala za road assioma 

Assioma ma lepo notranjo baterijo in filas

 

Drugac men na spider ngeco zdrzi ful manj kot pise, zgleda je to feature teh spiderjev, ker dost folka jamra kak jim pozre hitr

Je pa softwarsko zgleda, da zazna prazno baterijo, pol ko das bat ven za par minutk in nazaj notr je ok

A vseeno ne zdrzi pol tolk kot pravjo

 

 

Povezava do prispevka

eh, če govorimo o takih številkah potem sploh ni panike. pa če daš še te duplo fat baterije, ki jih je jodlar linkal je najbrž še bolje.

 

vsekakor mi bolj diši menljiva baterija v garminu kot polnjenje na (dva) kabla, kot ma assioma duo. kabli so v vsakem pimeru odveč, če pecikla nimaš v bližini vtičnice. ajde, 2-3x na sezono si bajk že privlečem do vtičnice da nafilam di2, ma da bi to delal vsakih 50 ur je pa malo too much.

Povezava do prispevka

To je tak problem kot filat di2, sploh ni problem, pac ne smes pozabt itk ti javi stanje, kolo mas ponavad na enem mestu in tam mas tud za filat pol

 

Pr men je ena baterija pa je okol 2eur, ni sploh strosk spet, me je ze minilo da se obremenjujem ce javi da je prazna😁

 

Cene pedal za mtb naj znizajo raje 

 

Kaj mas za en bajk

Povezava do prispevka
gorann reče pred 56 minutami:

A si mtbajker ali cestna golazen😁

 

Kolk si dau za ta pedala, to je zame mind blowing drago, ce primerjam top pedala za road assioma 

Assioma ma lepo notranjo baterijo in filas

 

 

Za MTB so XC200, ne RS200. Na bike discount so 190€ dražja od assiom, tak da ni glih mind blowing.

Bi se pa v tvojmu primeru bolj splačal vzet od garmina, ker bi ti baterije zdržale lifetime. 

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 1 uro:

zakvaj ze ne bi rajsi pedal kupu namesto kompliciranja z gonilkami?

Jurja za peda dat za mtb je overkil, gonilke so cenejs, cela xt gonilka obojestranski stages je 750eur

 

Ni dnara tolk, sej mi za mtb ni tolk pomemben kot za road, bi biu tud s 4iiii ali stages zadovoljen🙂

 

 

Povezava do prispevka

Sej point powermetra ni v tem na kolk dragem kolesu je, ampak da ves kolk moci dajes od sebe na dolocenih odsekih...

Precenjeni so, to je res, ce ga hoces met se skesiras, zal

Po drug stran je to znesek enega stevca lahko, vsakemu svoje.  Rajs powermeter kot karbonske feltne 😁

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...