Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Jake the Mess reče pred 1 uro:

A nisi nekaj omenjal da si nov bajk kupu? Kje so slike?

 

Mah, raje slikam naravo. Ko bo kaka lokacija vredna tega, slikam bajk gor. :)

Bajk je Scott Speedster 20, zaenkrat zelo zadovoljen.

 

EDIT - aja, pa nič bat, nimam kufrov gor, haha:D

 

uredilo bitje Gogy
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
tiesto reče pred 15 urami:

Kurac, sm bil na vezi z tehnicno sluzbo pa so nehali odpisovat, ko sm jim omenu tezave, javijo se pa itq ne. Sm probu vse tipse na netu glede tega senzorja, pa nc ne resi tezave. Jbg Pogi watts tut v 2024.

Ja zahtevaj drugega, sj mas garancijo

 

 

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 1 uro:

Sem nabavil zwift cog in po rahlem "modingu" paše na vse Kickr Core modele (rabis posodobit firmware). Priporocam vsem ki majo vec kot en bajk ker res resi problem menjavanja kaset...

 

 

bog ne daj, da se odločiš uporabljat kakšen drug app kot zwift, ker ti bo experience hitro padel v vodo. delat "virtualne prestave", ki delujejo samo na zwiftu... talk about platform lock in.

 

no tnx.

Povezava do prispevka

Ja, tud moj ga komaj poganja. Vsi settingsi na low, pa še šteka. Sam najhuje pa je, da včasih kar fukne ven sredi treninga. Sej skoz neki updejtajo, pa zdaj piše, da tud delajo na tem, da bo delalo tud na slabših kompih. Sam folka pa ni nikjer, večinoma se boti furajo zraven.

Povezava do prispevka
gorann reče pred 57 minutami:

Kva pravte pol, a dolocmo vzpon na pavlica kot prvo skupinsko😁

Za tocno pot bo kdo iz prve roke opisal, pa kje se dobimo prej se se zmenimo. 

Jaz predlagam mesec maj ali zacetk junija, do takrat trenirat.

 

Prva runda pijace je moja🙂

 

Konc maja, predlagam 25.5., sobota. Eni startate iz smeri Kamnika, mi po drugi strani iz Mozirja in se dobimo v Lucah. Pol gremo do krizisca za Logarsko in naprej na Pavlica. Iz Pavlica gremo nazaj do Logarske do kafane (tista nakonc doline pri slapu se odpre sele junija, ena pred slapom je maja ze odprta (upam) :D ). Iz Mozirja pa nazaj je cca 100 km. @gorann ti se res prprav, ce mislita it cez Crnivec pa pol Pavlicevo, ker je kr brutalna za zacetek sezone :D @Tihi Mi53k dej mej gortno zravn, ce bo treba slepat :D

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...