Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

obstek reče pred 3 urami:

Mati ima obrabljena kolena in si poleg navadnega kolesa želi še električno kolo (da bi lahko šla malo dlje, da v hrib ne obremenjuje kolena ipd.). Kaj kupiti? Predvidevam, da bi v roku dveh let potem v to naložbo prepričal še fotra, da bosta skupaj kruzala po okoliških gozdovih.

Tenks za predloge.

kolk je budget, kva se bo furalo najvec

 

Povezava do prispevka

pol pa tole najboljs

 

https://www.jbcenter.si/sl/kolesa/e-kolesa/i_231_2020-s-works-turbo-levo

hec

 

 

 

mas na izbiro navadna mestna e kolesa, gorska s sprednjim vzmetenjem, specialized vado je lepo kolo recimo za asfaltne poti

 

mors povedat kaj jima je vsec, naj si pogledata razlike pol pa tukaj dobis vecino informacij o motorju, bateriji, opremi itd

 

Povezava do prispevka

Jaz pa upam, da bom v naslednjem mescu, dveh končno ubodu cestaka. Gledam pa nekje v cenovnem rangu od 1500-2000. Mate kšne predloge? Gledu sm mal Cannondale Caad13 disc 105, ki je v bikeek okrog 1800 pomoje s promocijsko, al pa tistga Scott addict, ki ga ima Goran. Sam ta je že 2100... Bi pa verjetno vseen z disci vzel neki.

Povezava do prispevka

Evo, padu bo Specialized Hotrock 20.

3 leta ga bo imel, veliko mu pomeni kolesarjenje, zakaj pa ne - foter bo pa ostal zaenkrat na Vegi - čeprou me je mikal, da bi še seb enga nabavu, sam tist bo pol spet jurja,dva zraven hehe.

 

Obstoječega se mi ne da več servisirat, oba plašča bosta kmalu za zamenjat, zajle so skoraj komplet fuč, ker je stal 10 let+, poleg tega ima sprednje vilice roza barve in bi jih moral še prebarvat, da ne bo gay opazk.

uredilo bitje Pennywis3
Povezava do prispevka
dilar reče pred 3 urami:

Jaz pa upam, da bom v naslednjem mescu, dveh končno ubodu cestaka. Gledam pa nekje v cenovnem rangu od 1500-2000. Mate kšne predloge? Gledu sm mal Cannondale Caad13 disc 105, ki je v bikeek okrog 1800 pomoje s promocijsko, al pa tistga Scott addict, ki ga ima Goran. Sam ta je že 2100... Bi pa verjetno vseen z disci vzel neki.

Addict vsekakor, to bojo zdj znizal na 1900 k nov model pride bos vidu, alpa glej s 105 disk grupo, moj je komplet ultegra

 

Poglej za novimi gianti tcr

Povezava do prispevka
dilar reče pred 3 urami:

Jaz pa upam, da bom v naslednjem mescu, dveh končno ubodu cestaka. Gledam pa nekje v cenovnem rangu od 1500-2000. Mate kšne predloge? Gledu sm mal Cannondale Caad13 disc 105, ki je v bikeek okrog 1800 pomoje s promocijsko, al pa tistga Scott addict, ki ga ima Goran. Sam ta je že 2100... Bi pa verjetno vseen z disci vzel neki.

 

https://www.rosebikes.com/rose-pro-sl-disc-ultegra-2690677?product_shape=matt+silvergrey

 

ampak je pač hec, da ga ne moreš prej probat...

Povezava do prispevka
gorančuga reče pred 46 minutami:

Addict vsekakor, to bojo zdj znizal na 1900 k nov model pride bos vidu, alpa glej s 105 disk grupo, moj je komplet ultegra

 

Poglej za novimi gianti tcr

 

Ja če bi tega Addicta dobil za 1900 bi blo kar najs, ker mi zgleda res ql, plus opremo ma top. Pa še probal bi ga lahko, vse te Canyone, Rose, itd. morš na pamet naročat.

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 23 minutami:

 

Sem gledal tud Rose en čas, tale drugač zgleda čist proper, sam je pa res, da ne morš probat. Pa vidm, da majo 11 tednov čakalno XD Sem gledal drugače tud Canyon in Endurace in Ultimate, sam maš takoj pol še poštnino, pa sam sestavlat kolo...

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 12 minutami:

ni kaj dost za sestavljat, volanco prišraufaš in prednje kolo (mogoče tudi zadnje, ampak se mi zdi, da je že nameščeno) montiraš, to je pa tut to :). nič česar nebi znal oz. da bi rabil neko posebno orodje.

 

aja ok, sej si sploh nism predstavljal, kako to zgleda :D Sam je pa tale Rose pomoje aluminij okvir, če prav zastopim iz opisa? 

Povezava do prispevka

A isces endurance geometrijo ali bolj race, ker med caad13 ki je slab naslednik caad12 in mojim addictom je dost razlike, moj je endurance eazen ce gledas oznako rc, tist je pol race addict

 

Giant tcr je tudi race

 

Glej za 105 diski opremo so dost cenejsi pa nc kj slabs od ultegre

 

 

Povezava do prispevka
gorančuga reče pred 9 minutami:

A isces endurance geometrijo ali bolj race, ker med caad13 ki je slab naslednik caad12 in mojim addictom je dost razlike, moj je endurance eazen ce gledas oznako rc, tist je pol race addict

 

Giant tcr je tudi race

 

 

 

Ne vem, nisem se mev specialke (razn pac nekga starga Favorita za ganjat po LJ), tko da bi mogu probat verjetno, kakšna pozicija mi sploh leži na kolesu. Čak, zakaj je caad13 slab naslednik caad12? Drugač ga dost hvaljo v vseh reviewih.

 

Sm jim napisov na bikeek če dajo kaj gotovinskega popusta na Addicta, so rekl da ne :D Caad13 disc Ultegra je 2230, supersix 105 disc je pa 2300, caad13 105 disca pa nimajo v moji velikosti.

Povezava do prispevka
Heretik reče pred 3 urami:

Boris kako se ti zdi ta? https://www.bolha.com/treking-kolesa/treking-kolo-28-col-oglas-2007871

 

A so taka bolj poceni kolesa primerna za daljšo pot, recimo Ljubljana - Koper? 

Ma to je shit. Kup en proper bajk. Trekingi so bolj kot ne zgodovina. In je neumnost to kupovat ce mas 29” hardtaile k majo se amortizer. Ce ze noces specialke

Povezava do prispevka
Boris reče pred 2 minutama:

Ma to je shit. Kup en proper bajk. Trekingi so bolj kot ne zgodovina. In je neumnost to kupovat ce mas 29” hardtaile k majo se amortizer. Ce ze noces specialke

Ma jaz več kot ene 500 eur recimo ne bi dal, to je pol mal problem verjetno, lahko predlagaš kaj v temu rangu? Kaj pa da vzamem, če ne treking? Rabim večinoma za po cesti, občasno bi šel v kakšen hrib po makadamu.

uredilo bitje Heretik
Povezava do prispevka
Boris reče Pravkar:

Dilar a si iz ptuja? Bikeek? Koga si vprasu a Andreja? 

 

Hej Boris, ne, iz Škofje Loke :D Na BikeEk sem gledal, ker majo kr velik ponudbe koles, na ExtremeVital nimajo neke blazne ponudbe, sploh za nek pod 2000 EUR budget :) Ej ne vem, jst sm jim pisal v chat na websiteu, ne vem kdo to ureja.

Povezava do prispevka
gorančuga reče pred 36 minutami:

Celjan verjetn

Drugac pa zakaj ne gledas rim brake kolesa, cenejsi dost pa mi ne rabmo diskov, se profici so brez

So diski boljsi skoda trdit drugac, niso pa vredni razlike

Nove dual mount pivot celjusti so hude

 

 

Ne vem, za diske mi je ql, da lahko das tud širše gume gor, recimo če bi hotu se it po ksnih turah, k ni skoz sam čista cesta.  Pa sej ko gledam, je tud velik manjša ponudba če gledaš rim brake opcije

Povezava do prispevka
dilar reče pred 1 uro:

 

Ne vem, za diske mi je ql, da lahko das tud širše gume gor, recimo če bi hotu se it po ksnih turah, k ni skoz sam čista cesta.  Pa sej ko gledam, je tud velik manjša ponudba če gledaš rim brake opcije

Si razmisljal o gravel bajku pol

Povezava do prispevka
obstek reče pred 23 urami:

Mati ima obrabljena kolena in si poleg navadnega kolesa želi še električno kolo (da bi lahko šla malo dlje, da v hrib ne obremenjuje kolena ipd.). Kaj kupiti? Predvidevam, da bi v roku dveh let potem v to naložbo prepričal še fotra, da bosta skupaj kruzala po okoliških gozdovih.

Tenks za predloge.

limam še na to stran. :) 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 23 minutami:

obstek jst sm mojim tastarim podaril 2 como bika in nonstop furata. Mas 3 modele (pazi ker osnoven model ma 400wh baterijo). Ta na posnetku je USA verzija, EU verzija ima amortizer spredaj

 

 

 

 

Izgleda všečno, to je potem bang for the buck?

https://www.extremevital.com/sl/kolesa/elektricno-treking-kolo-specialized-turbo-como-5-0-le-p-28848.html

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...