Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

najcenejsega occama. dans se mi je zacel ze sedez mal majat za pol mm. jebemti spance

 

IMG_20200620_191140.thumb.jpg.43371994423909afa4bc75956f8afb36.jpg

 

drgac se hecam. sem zelo strpen clovek v rl. zelo rad bi videl gorana v akciji in mu z veseljem potalal par pljesk. tud pohvalil bi ga ce bi kej dobro odfural.

 

sej pravim mn3 meet bi bil kul, edin boris ne vem ce ma zadost place da pride za 2 dni v rupetino

Povezava do prispevka

ce nas je blo full pol smo bli to verjetno mi ja. na teh delavnicah je vedno full ljudi, celo malo prevec za moj okus. mogl bi omejit stevilo folka pa magar da vsak udelezenec placa 10 eur za delavnico. sam ne vem ce to lahk nardijo k se te delavnice financirajo z javnega denarja pa je lih to cilj, da cimvec folka pride.

Povezava do prispevka
drevored reče pred 11 urami:

sem in tja ja. niti ne vem ce je potopna kriva k se neki na vrhu. mogoc je treba sam sedez mal bolj zasraufat.

 

dans bom spal kot dojencek. kak lep feeling k se mas dobro na furci pol pa se dva pircka cez.

IMO te nima kej skrbet, moj sedež / potopna se tut maja levo-desno.

Povezava do prispevka

mislis bovden? Zakaj bi krajsal? Cist ok nardi krivuljo brez da lomi zajlo. Pusti tako. lepsa kot je krivulja lepse bolj tekoce ti menjalnik salta. Ne rezat. 

Raje si dej malo izolirnega cez ventilcek da ti ne ropota po feltni pa skrajsaj zajlo od sprednjega menjalnika. Tiste 3cm k strli vn.

Povezava do prispevka
Boris reče pred 1 minuto:

mislis bovden? Zakaj bi krajsal? Cist ok nardi krivuljo brez da lomi zajlo. Pusti tako. lepsa kot je krivulja lepse bolj tekoce ti menjalnik salta. Ne rezat. 

Raje si dej malo izolirnega cez ventilcek da ti ne ropota po feltni pa skrajsaj zajlo od sprednjega menjalnika. Tiste 3cm k strli vn.

 

ma na tej sliki se ne vid dobr, ampak štrli še stran od kolesa zadnji bovden

 

na noben drugem kolesu nism vidu, da bi tok velik ovink naredu

 

evo na njihovi sliki gre pol nižje

K103TTCC-GA-SIDE-AVANT_H30-bici-biciclet

Povezava do prispevka
Boris reče pred 2 minutama:

lahko zatezis sam imo je tole prevec nasponana. Vpras ce ti lahko skrajsajo za 2 3cm ker si zataknu z nogo. Je zgleda njihov mehanik ze prav naredu k je pustu mal daljso. 

 

drgač mi je jasn ja, da je lepši lok bolši, sam je dejansko moteče (ne sam estetsko), k tok vn štrli

Povezava do prispevka
Boris reče pred 6 minutami:

Jst sm k fural 105ko 10 let nazaj sm isto odrezal na minimum ker je blo grdo. Sam ni pa pravilno. Lahko gres vprasat ce ti skrajsajo

 

čez 60 km mam prvi servis, da vse naštelajo zdej k sm ga mal razvozu

bom omenu pa vidu kaj bo reku

 

drevored reče pred 3 minutami:

dej vezico gor btk

 

 

 

a kr na špriklo prpnem?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...