Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Boris reče pred 29 minutami:

a to se prakticirajo prvi servis? To samo zato ker bajke fuknejo iz skatle 2 vijaka zategnejo in vozi


točno to

 

če ga ne bi js sam mal naštelu, se ne bi mogu vozit s takim kot so mi ga predal

 

drevored reče pred 25 minutami:

dobr da si me spomnil. morm poklicat pa se zmenit za termin.

 

drgac ne vem ka majo sploh za delat na servisu, ce je vse vredu. ce mas pa probleme pa itak prpeljes nazaj pod garancijo.


če ga ne peleš na 1.servis v roku 3 mescov nimaš garancije

Povezava do prispevka
drevored reče Dne, 29. 6. 2020 at 11:53:

 

evo najboljsi skok od zadnjic in par skokov od vceraj (off camera sem mel se boljse sam jebiga ne stejejo). se en session pa bom pogruntal. morm zmanjsat hitrost (ceprav je jeba k je full hiter del traila in sem ze zdaj bremzal) pa delat na odrivu. tale session sem se ravnal po enem yt videu k je rekel, da za zacetnika najbols da na skoku ne naredi nic, da se lepo navadis na parabolo k jo bo naredu bajk.

 

Povezava do prispevka

Jst sm se kot zacetnik najvec naucu tko da sm 10 dni drkal v lenzerheide ene pa ta iste line. Nardis tanizke jump line pol gres na srednje. 
 

Ce si nov v mtbju ti je bols da furas traile dobis skill in filing na bajk in pol gres na skoke. Ker v nasprotnem primeru bos na prvem malo vecjem jumpu odletu

Povezava do prispevka

Eee mika mene dosti tega, ampak sem se vedno v precepu a grem FS al ne :D V vsakem primeru se bolj v XC nagibam kot na glavo nekam navzdol. 

 

Tole kar je novih "down-country" (sovrazim izraz) biciklov mi je kar vsec, nekih 120mm spredi zadi, se mi zdi tak all-around bicikel tudi za kak trail odpeljat, kjer se mi zdaj s trdakom ne da jebat. Pa prostor za dva bidona v okvirju.

 

Tako da dolgorocno gledam:

Orbea OIZ

Canyon Lux CF 7.0 (upam da ga Canyon letos pojaca in nabaci 120mm namesto 110 Fox 34)

Scott Spark, ceprav je en bidon

in podobne.

 

 

uredilo bitje b4d
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...