Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Jake the Mess reče pred 15 minutami:

Aja, ja sam v Ljubnu ni blo okrepčilne, al je bla? Tle so na vrhu tamali ene gel dajali, k jih je en lokalc prinesu celo vrečo. Anyway, vsa čast. Kolk si mel povprečno? 


okrepčilne so ble na šenturški (tam je blo še vse za dobit ampak nč posebnga pa prekmal postaja)

 

pol druga na vrh jamnika, tm jim je glih vode zmankal ko sm gor pršu, komi da sm še dobu pa banano

 

tretja pa ne vem točno ker kraj je bil, nekje okol tržiča, tud bla sam še voda pa mal banan

 

bo treba drugič hitrej pelat 

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 2 minutama:

Kaj si mel pa sabo? Sej vrjetno ti je naš forumski nutricionist napisal seznam, kaj morš vzet s sabo.

 

ja pico pa kremšnito

 

meu sm v bidonih napitek z ogljikovimi pa elektroliti

dve raw tablci iz lidela

sis gele

eno vrečko izotonik praška za v bidon

bratranc mi je dal še eno flaško magnezija za spit na vrh jamnika, k so me čist krči zjebal pa pol matral do cilja

 

sm upal da bo na postajah kej bl konkretnga za pojest, ne sam banane

Povezava do prispevka

230 za servis vzmetenja. dal sem 0.8 plasticni obrocek not v shock, prej je bil 0.4. men se zdi da je full boljse zdaj. ampak zdaj se mi pa zdi da so vilce bedne.

 

sva pa sla s strudlo na rasico in je elektricar tko hiter da brezveze. ona se sploh zasvicala ni medtem k sem se jaz dobesedno ubil.

 

IMG_20220906_165810.thumb.jpg.30457cafcb6942b445cfe0bd524590b5.jpg

Povezava do prispevka

Zanimivo kako se to obrne. Deset let nazaj je blo največ Willierjev in Focusov, (vsaj na Gorenjskem) zdej na L'etape sem pa pomoje videl enega Izalcota, pa par Willijev, niti ne vem katerih. Pa kot ste rekli, ogromno Canyonov, pa Giantov in Trekov se mi je tud zdel kr veliko. Tud kkšn z master race S-worksom se je našel, sam nobeden ni imel švicarske zastavice na dresu, tko da pomoje Boris ni vozil. Edina stalnica so pa Scotti, to je res ena taka slovenska firma, najbrž jih tud v Novem mestu delajo, kot Renaulte. 

Povezava do prispevka

Canyon predstavil nove modele Ultimatea. Za moj okus so CF SL 8 in višji modeli kr downgrade, mi je pa CF SL 7 top in ma dober price/performans. 

 

https://www.canyon.com/en-si/road-bikes/race-bikes/ultimate/cf-sl/ultimate-cf-sl-7-etap/3318.html?dwvar_3318_pv_rahmenfarbe=R101_P01

 

Navali narode, jst ga po moje vzamem po novem letu da ga bom mel za novo sezono. :)

Povezava do prispevka
Lyrical reče pred 2 urama:

Canyon predstavil nove modele Ultimatea. Za moj okus so CF SL 8 in višji modeli kr downgrade, mi je pa CF SL 7 top in ma dober price/performans. 

 

https://www.canyon.com/en-si/road-bikes/race-bikes/ultimate/cf-sl/ultimate-cf-sl-7-etap/3318.html?dwvar_3318_pv_rahmenfarbe=R101_P01

 

Navali narode, jst ga po moje vzamem po novem letu da ga bom mel za novo sezono. :)

KABLE SO SKRILI!!!!11 :wub:

Že tečem na banko.

Povezava do prispevka
S<3NEC reče pred 1 uro:

Edino ne vem zakaj dajejo gor tako težke (Shimano) prestave. Kako naj jaz obračam 36 - 30 v klanec :o

 

Ker je dirkalc in ni namenjen svaljkanju.

 

Če bi rad lažje brzine vzemi Endurace (pravzaprav ne vem zakaj bi kakršenkoli rekreativec vzel Ultimate namesto Endurace).

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...