Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Vilice stranke so pri vijaku na kartušnem delu povsem oksidirane, toliko, da je načet že material.

Ne moremo 100% zagotoviti, da bodo vilice držale vse sile med vožnjo. Če se stranka odloči, lahko pustimo te noge, v nasprotnem primeru pa lahko ponudimo nove noge (200€) ali rabljene (70€).

Stranko je potrebno opozoriti oziroma povprašati, če ima ob shranjenem kolesu kakšen star akumulator, se vozi veliko pozimi po soli ali ob morju…

 

3wlnLNv.jpg

 

GZLdWV0.jpg

 

 

zdaj pa vprasanje zakaj pri kurcu je inzenir boris zdizajniral zadevo, da je tole na spodnji strani vilic? pol pa se lepo kapca, da zadrzuje vodo in umazanijo. drugo vprasanje kaksen kurcev material je to da ga tkole razre?

 

a je tako tezko vzet ene motoristicne vilce, skopirat, zmanjsat zadevo za 50% in to je to? pa da ne omenjam, da je vzmetenje za bajk dvakrat drazje kot za motor. zakaj ze? zato, da lahk boris po forumu pise folku, da so koclerji

 

 

vglavnem ne vem kaj zdaj narest al zamenjam te noge al kaj naj. ma nej sam poservisirajo pa ce gre v kurac pol bo slo v kurac

Povezava do prispevka

Probej za začetek enkrat na leto in poročaj o rezultatih. Lahk pa na motor natakneš peadala in ga goniš po brdih pa tud povej kok boš užival.

 

Btw, a si kdaj umiješ zobe al pa umiješ popek al si narjen po industrijskih standardih?

 

Sej bi bilo tko o bed res kaj maš to srečo, kera krš roba, nateguni jadida, če ti je bi že kok, 2 leti nazaj folk razlagal da vlož tiste 50 evrov na sezono pa enkrat na 3 mesce vsaj z vodo oper kolo, sam si nabijal svoj dalje. A v motorju si v 50k km kdaj zamenjal olje pa pogledal a je še kaj prtiska v gumah a se voziš po fletnah ker jebi ga, to tko more delat?

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
tiesto reče Dne, 24. 8. 2022 at 9:24:

Dobr ce niso polarizirana al bohnedaj kaksna z dioptrijo, pol verjetn tut ta kitajska ocala funkcionirajo :D 

Js se nagibam k nabavi sportnih ocal z dioptrijo sam mi je mal kisla, da fuknem 500e in jih ob padcu zdrobim. Brez dioptrije sm slep na dalec.

model polarizacijski filter stane dobesedno drobiž in je nategovanje potrošnika s ceno

zenni ti pa tud naredi očala s kakršnokoli dioptrijo za male pare lol (sam ne športnih)

očala so dobesedno samo nategovanje s ceno, nič drugega, če fukneš 500€ ne boš dobil 5x boljših k za 100€ ker je al vse luxxotica al pa itak ista fabrka

poglej si recimo kok stanejo full ISO/ANSI cert polarizirana zaščitna sončna očala od Bolle al pa uvex, 30€ lol. Če kupiš ista "športna" bojo pa 150+

dioptrija je pa pač kurac k si omejen in proizvajalci to vejo, če maš loh leče je to to sicer boš pa pljunil denar mnogo več povsod

Povezava do prispevka

Plačaš dizajn valda, samo je razlika med pocen bolle, kjer me je bolel za ušesom po eni uri, švic mi je začel tečt na oči mimo špeglov in po enem letu se je guma od švica začela luščit in bolle za 2x tok, ki sedijo lepo na glavi in ni prostora za veter/svetlobo/švic ob robovih, kjer so mehki materiali na stičiščih še kar isti in lahko gonim 4 ure je pač razlika. Valda pa je razlika med ceno in vrednostjo, samo to je tko, pr vsem.

 

Tist grand canyon je po komponentah itak top za tak denar, samo ne vem kakšn je za sedet na njem, po geometriji je mal bolj podrt, kar bi znal rekreativcem pasat na spustih.

Povezava do prispevka

Ja se strinjam, sam vseeno so kurčeve leče vredne nekje med nula in nula in je govorit o tem kako kupuješ "kitajce" malo larifari če dobiš "zahodne" industrijske za drobiž al pa balistične za 90€. Se pa strinjam da je hudič v detajlih, sam zato je treba gledat kaj je dobro ne kaj kok stane. Jst mam za daily zdaj gladko zatemnjena zaščitna, tud po več ur če zuni delam, pa jim čisto nič ne fali, stanejo pa nekih 10€.

Povezava do prispevka

@TitanG model vrjamem vse kar si napisal, govorim o 500e, kolikor so mi v znani slo optiki naredili predracun za dioptrijska sportna ocala in sm bil sam nope. Zato pa iscem proizvajalca, ki dela dioptrijska sportna za pametn dnar. Ni problem nabavt ocala za 200+e sam mi nc ne asnejo, ce sm slep. 500e pa je no go, niso tok vredna in niti ne tok potrebna.

 

@Mutombo kaj mas proti Canyonu? :D

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 19 minutami:

@TitanG model vrjamem vse kar si napisal, govorim o 500e, kolikor so mi v znani slo optiki naredili predracun za dioptrijska sportna ocala in sm bil sam nope. Zato pa iscem proizvajalca, ki dela dioptrijska sportna za pametn dnar. Ni problem nabavt ocala za 200+e sam mi nc ne asnejo, ce sm slep. 500e pa je no go, niso tok vredna in niti ne tok potrebna.

 

@Mutombo kaj mas proti Canyonu? :D

model sam bejž proč od slovenije pri nas se prodaja 5 let stare okvirje in se računa +50% na njih, pejt v trst al pa opčine če boš kaj mimo hodil

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...