Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

tyne reče Dne, 27. 8. 2022 at 13:26:

Mogoče glupo vprašanje ampak zakoj k bi kupoval števce za bicikel? Naštraufaš mobi na balanco in imaš GPS, hitrost, BPM če hočeš, vse. In pol naj bi dal 200€ za števec? :confused:

 

Če si želiš fentat fotič na mobiju potem kar go ahead...

Mobiji pač niso narejeni za konstantno prenašanje vibracij, ki jih je deležna vsaka stvar, ki jo pritrdiš na balanco.

Povezava do prispevka

a uporabla kdo kako to sportsko uro iz gps in merilcem srcnega utripa?

 

zanima me ce lahk na koncu mesca na appu pogledas kolk kalorij si pokuril z gibanjem brez da se ukvarjas s tem. to je, da ti ni treba skrbeti, da bos pred vsako aktivnostjo startal gps in po aktivnosti shranjeval in syncal na cloud

 

zdej ko sem brez bajka me naprimer zanima kolk kalorij ne porabim, ker sedim na kavcu oz se v trgovino peljem z motorjem namesto z bajkom. a bi mi ura znala povedat priblizno kolko kcal sem porabil na mesec in kolko ur je AI zaznal, da sem "sportal"? da bi pol k pride do spremembe zivljenskega sloga znal nadomestiti telovadbo na kak drug nacin?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...