Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Včer sem bil s sodelvci na Slivnici nad Cerknico. Ker smo bili vsi bambusarji prvič v teh koncih smo sicer prvo zavil po prvi markirani poti, 150 višincev in 2x pulz čez 190 smo obrnil in šli po makedamski poti, ki je zelo kulturn in lep vzpončič. Na vrhu trop kolesarjev, koča velikosti manješga stanovansjkega bloka s pivom in ostalim nujnostimi, dol grede smo pa šli pa po random črtah na garminu, in je bilo top. Več kot očitno je cel kup urejenih kolesarskih spustov, ker sem prefural par bankin in dropov, vmes so mal travniki, mal markiranih planinskih poti, mal vonja po zažganih bremzah (ne mojih ...), hudi razgledi, nobene gužve, res bomba.

Povezava do prispevka

Pobje, dajte mi prosim povedat, kakšna krmila furate na AM / Enduro kolesih?

 

Na mojem kolesu sem dobil 760 mm široko balanco s 15 mm dviga. Širina se mi sicer zdi ok oz. sem se navadil, imam pa občutek, da sem spredaj pikico nizek. Posledično me mika, da bi probal dat gor krmilo z malček več dviga (25 mm). Se mi splača probat?


Thenksič :) 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...