Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

ce je original ne ampak bi me stalo skoraj 2k z delom da bi namontiral kljuko pri volvotu. Pa se mel bi zdej tavelik servis + gume itd sm reku dam notr pa vzamem nov avto. 

 

Ta je en redkih ki zna se nardit iskren review. Meni je v tem primeru focus boljsi ce izvzamem motor ter drek od racunalnika na belanci

 

 

Povezava do prispevka
dilar reče Pravkar:

 

A ni tale tud na kljuki, k ga maš ti? Al si hotu rečt, da ti je blo lažji nov avto že s kljuko vzet, kot na starga montirat? :D

ja ja to je nov avto k ga dobim cez mesec ni. Tale je bil testni za teden dni preden sm narocil novega. Na starem avtu (volvo) nism mel kljuke in sm ko cigo trpal v avto in vse zasral po platni na strehi itd. Da ne govorim o dnevih ko zapeljes cez travnik kjer so srale krave

Povezava do prispevka
Boris reče pred 49 minutami:

ce je original ne ampak bi me stalo skoraj 2k z delom da bi namontiral kljuko pri volvotu. Pa se mel bi zdej tavelik servis + gume itd sm reku dam notr pa vzamem nov avto. 

 

Ta je en redkih ki zna se nardit iskren review. Meni je v tem primeru focus boljsi ce izvzamem motor ter drek od racunalnika na belanci

 

 

 

kaj nima bosch nek nov računalnik? ne ve kaj te 100 let stare ogabe tlačijo na bajk za 5k+

Povezava do prispevka
Boris reče pred 1 uro:

ce je original ne ampak bi me stalo skoraj 2k z delom da bi namontiral kljuko pri volvotu. Pa se mel bi zdej tavelik servis + gume itd sm reku dam notr pa vzamem nov avto. 

 

Ta je en redkih ki zna se nardit iskren review. Meni je v tem primeru focus boljsi ce izvzamem motor ter drek od racunalnika na belanci

 

 

A ko ti pa jest tega roba linkam v chat pa pravis da je placan review

 

 

Povezava do prispevka

se dobro, da je radio nasel na fbju slikco od vceri, ce ne mi nebi verjeli da sem se fural

 

120999614_1092211024515441_5771288782314

 

gorc kdaj prides na golovec mal sprobat traile. al mas prazno baterijo?

 

boris, dej mi zdilaj neko balanco z vec risa. pa tud razmislam da bi sedanjo skrajsal na enih 765mm iz 780.

 

aha pa se to. kletko na derajleru mam zvito sem gledal tko da ne bo pomagalo indeksiranje. a to obstaja kaksen nacin, da se zravna al pac bruteforce pa bo kar bo?

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...